Witam wszystkich!

Pozwól innym poznać Ciebie
ODPOWIEDZ
gizmi7
Posty: 12
Rejestracja: 02 lis 2012, 00:32

Witam wszystkich!

#1

Post autor: gizmi7 »

Witam!
Jestem Alex, uczę się na kierunku mat-fiz-inf uniwersyteckim w IV LO w Toruniu, czego bardzo żałuję, bo nie podoba mi się atmosfera w klasie/szkole oraz sposób nauczania przez nauczycieli (wszystko na WKUWANIE, irracjonalny bezsens...). Nie mam żadnych sprecyzowanych planów na przyszłość. Swego czasu słuchałem muzyki całymi dniami muzyki, wszędzie, nawet do poduszki. Odkąd mi się zepsuł mój ukochany iPod ok. 2 lata temu, robię to rzadziej, teraz dla mnie to jest święty rytuał, a nie integralna część codziennego życia. Do słuchania muzyki używam mojej ukochanej stacjonarki z SoundBlasterem X-Fi na pokładzie i głośników Creative G-500, które do moich skromnych potrzeb są fenomenalne, szczególnie lubię subwoofer, jest selektywny i nie "pierdzi", co jest cudem w tej klasie cenowej (choć ja kupowałem ten zestaw wiele lat temu, jeszcze za 1100, nie za 600, jak teraz), mojego MacBooka, na którym, odkąd gram w gry tylko na Xboxie/te kilka wybranych tytułów na Macu spędzam większość czasu. Słuchawek się przewinęło mnóstwo, przede wszystkim tych z bardzo skromnej półki cenowej ~50 zł. Słuchawki, gdy przestawały działać wcale, po prostu wyrzucałem. Aktualnie korzystam z Phillipsów SHP5401, którym muszę przelutować końcówkę, bo tak je lubię, że żal mi je wywalać, a też i kasy mało - potrzeby przez lata urosły, budżet ucierpiał. Mój gramofon to znienawidzony przez wszystkich Denon DP-29F, którego dostałem kilka lat temu pod choinkę; ja go uwielbiam, jakość dźwięku mnie w pełni zadowala, płyty i tak słucham w całości. Mam też Marantza CD067mkIISE na którym czasem odtwarzam jakieś stare płyty CD. Moje hobby to przede wszystkim granie na gitarze, aktualnie mam 1 elektryczną (LTD MH201 z wymienionymi pickupami na Seymour Duncan, set Gusa G oraz mostkiem na trzymający strój floyd z jakiegoś Kramera), jedną basową (Jackson JS40 z przełomu lat 90' i 00') i jednego akustycznego złomka, moją pierwszą gitarę - Durango MG916. Odkąd mam czytnik Kindle, czytam też bardzo dużo książek. Kiedyś pasjonowałem się astronomią.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!
Awatar użytkownika
Kocewicz
Posty: 739
Rejestracja: 25 lip 2012, 19:12
Lokalizacja: Zgierz
Kontakt:

Witam wszystkich!

#2

Post autor: Kocewicz »

Czołem!
Ja już co prawda nie z Torunia, ale miło widzieć kogoś ze "swoich" okolic ;)
Are you Shure?
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41585
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Witam wszystkich!

#3

Post autor: Wojtek »

Cześć Aleksander
gizmi7 pisze:(wszystko na WKUWANIE, irracjonalny bezsens...)
Tak to już jest :)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
gizmi7
Posty: 12
Rejestracja: 02 lis 2012, 00:32

Witam wszystkich!

#4

Post autor: gizmi7 »

AleX, tak mam nawet w karcie urodzenia, wgl wszędzie. Wkurza mnie to, bo znam tylko jednego Olka, który jest bezmyślnie konformistycznym przygłupem. :D
Awatar użytkownika
Robert007Lenert
Posty: 1521
Rejestracja: 23 lis 2011, 12:49
Kontakt:

Witam wszystkich!

#5

Post autor: Robert007Lenert »

Przetworniki w gitarce masz bardzo fajne :) Pozdrawiam
gizmi7
Posty: 12
Rejestracja: 02 lis 2012, 00:32

Witam wszystkich!

#6

Post autor: gizmi7 »

Nom, highgainowy, ale nie siarzący TB6 i PAFowaty SH1 - żaden set nie mógłby leżeć w tej gitarze równie dobrze; jest miód na potęgę. Świetnie się uzupełniają, jest mega uniwersalna. Od Santany po szatany.
Awatar użytkownika
kaZ
Posty: 2019
Rejestracja: 15 lut 2010, 22:22
Lokalizacja: 265 km od Łodzi

Witam wszystkich!

#7

Post autor: kaZ »

Cześć :)
"Bardzo lubię piosenki,
i różne inne dźwięki
szczególnie jak mnie co wzruszy
rzuca mnie się na uszy "
Awatar użytkownika
JacK
Posty: 2472
Rejestracja: 12 kwie 2011, 11:30
Gramofon: Kuzma Stabi S
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Witam wszystkich!

#8

Post autor: JacK »

Cześć :-)
Kuzma Stabi S, Rega RB300, Dynavector DV - 10X5, Sonneteer's Sedley (first edition), AVM Competition, B&W CDM1NT
ODPOWIEDZ