Powitać Drogie Towarzystwo!

Pozwól innym poznać Ciebie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Smiysny
Posty: 4
Rejestracja: 16 mar 2012, 18:31

Powitać Drogie Towarzystwo!

#1

Post autor: Smiysny »

Już od jakiegoś czasu zbieram płyty gramofonowe. Interesuje mnie zarówno muzyka popularna, jak i ta bardziej nieoczywista.

Postanowiłem dołączyć do forum, aby podzielić się moimi spostrzeżeniami, głównie odnoszącymi się do historycznych już wydań czarnego krążka. Obecnie zaś poszukuję nagrań polskiej muzyki folkowej oraz sakralnej.

Dlaczego właśnie winyl? Ponieważ za całkiem niskie pieniądze można skompletować cenną, nie tylko pod względem materialnym, kolekcję dzieł sztuki.

No i mam nadzieję, że współpraca między mną a aktualnymi już forumowiczowi będzie rozkwitała :D

Pozdrawiam serdecznie,
Smiysny ;).
Awatar użytkownika
radek229
Posty: 180
Rejestracja: 29 gru 2011, 15:23

Powitać Drogie Towarzystwo!

#2

Post autor: radek229 »

Witam! Cześć. Sakralną, to można trafić dośc tanio, nawet w ostatnio odwiedzonym prze ze mnie antykwariacie gdzie ceny byly mocno zawyzone, to jednak sakralna była w przystępnych.
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41628
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Powitać Drogie Towarzystwo!

#3

Post autor: Wojtek »

Cześć Smiysny

Muzyka sakralna nie należy do popularnych gatunków i m.in. dlatego wszem i wobec jest ona nisko wyceniana.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
wojciech06
Posty: 339
Rejestracja: 21 wrz 2011, 19:32
Gramofon: Dual model CS 721
Lokalizacja: Warszawa

Re: Powitać Drogie Towarzystwo!

#4

Post autor: wojciech06 »

Witaj :!: :)
W Polsce obowiązującym językiem jest język polski. Starajmy się pisać poprawnie ortograficznie. W miarę możliwości dbajmy o obecność polskich znaków diakrytycznych (tzw. ogonków, jak "ę", "ą" itd.).
Awatar użytkownika
Smiysny
Posty: 4
Rejestracja: 16 mar 2012, 18:31

Powitać Drogie Towarzystwo!

#5

Post autor: Smiysny »

Z sakralnej ostatnio udało mi się zdobyć z Veritonu dwie płyty muzyki prawosławnej, teraz mam poważną "zajawkę" na polski folk.
Awatar użytkownika
JacK
Posty: 2472
Rejestracja: 12 kwie 2011, 11:30
Gramofon: Kuzma Stabi S
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Powitać Drogie Towarzystwo!

#6

Post autor: JacK »

Cześć :)
Kuzma Stabi S, Rega RB300, Dynavector DV - 10X5, Sonneteer's Sedley (first edition), AVM Competition, B&W CDM1NT
ODPOWIEDZ