Dzień dobry! :)

Pozwól innym poznać Ciebie
ODPOWIEDZ
aged_vinyl_pusher
Posty: 5
Rejestracja: 19 lut 2012, 14:25

Dzień dobry! :)

#1

Post autor: aged_vinyl_pusher »

Witam wszystkich użytkowników Forum,

Pojawiłem się tutaj ponieważ dorosłem do decyzji o wyprzedaży mojej kolekcji winyli liczącej ok. 130 pozycji.

Na płytach znajdują się głównie polskie i zagraniczne klasyczne pozycje rapowe oraz muzyka elektroniczna (od Cinematic Orchestra przez Jazzanovę po Ratatat). Zainteresowanych proszę o kontakt na priv.

Mam nadzieję, że dzięki mojej obecności na Forum kilka ciekawych wydawnictw znajdzie się w rękach kompetentnych osób, które zadbają o winylowe cuda.

Pozdrawiam,

Piotr
Awatar użytkownika
Kusma
Posty: 354
Rejestracja: 12 gru 2011, 22:32
Lokalizacja: Chełm, lubelskie

Dzień dobry! :)

#2

Post autor: Kusma »

hejka!
moze moglbys przygotowac jaks liste w dziale sprzedam?
Na zasadzie: album - wykonawca - wydawnictwo - stan - cena
napewno szybciej pozbedziesz sie tych tytulow w ten sposob:)
Nie bulwersuj się tak forumowiczu... to tylko moja subiektywna opinia :D
aged_vinyl_pusher
Posty: 5
Rejestracja: 19 lut 2012, 14:25

Re: Dzień dobry! :)

#3

Post autor: aged_vinyl_pusher »

Tak, tak,

Właśnie się do tego zabieram. To może trochę potrwać bo bywam zajęty. Ale chętnie wyślę listę płyt w xls'ie na adres e-mail (w ramach rozwiązania doraźnego).

Pzdr,

Piotrek

P.S.: Problemem jest też to, że nie potrafię rzetelnie (według proponowanej na forum skali) określić na szybko stanu tych płyt. Odsłuch i dokładny opis płyt też trochę zajmie tym bardziej, że chwilowo nie mam wkładek na żadnym z gramofonów :)

edit: P.S.:
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41637
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Dzień dobry! :)

#4

Post autor: Wojtek »

Cześć
aged_vinyl_pusher pisze:P.S.: Problemem jest też to, że nie potrafię rzetelnie (według proponowanej na forum skali) określić na szybko stanu tych płyt. Odsłuch i dokładny opis płyt też trochę zajmie tym bardziej, że chwilowo nie mam wkładek na żadnym z gramofonów :)
DJ?
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
aged_vinyl_pusher
Posty: 5
Rejestracja: 19 lut 2012, 14:25

Re: Dzień dobry! :)

#5

Post autor: aged_vinyl_pusher »

Hej,

Nazywając się DJ'em popełniłbym spore nadużycie, ale fakt cześć moich płyt jest "wypalcowana", nieumyta i traktowana z, pewnie budzącą odrazę na tym forum, brutalnością ;)

Inne zostały kupione tylko do odsłuchu. Cześć nigdy nie brała udziału w tworzeniu miksów. Podsumowując to kolekcja, która nigdy nie była używana do celów profesjonalnych (granie w klubach), służyła zabawie muzyką lub po prostu delektowaniu się nią.

Wkładki rzeczywiście zostały pożyczone koledze, który zajmuje się profesjonalnie DJingiem :)

Pozdrawiam,

Piotrek
Awatar użytkownika
JacK
Posty: 2472
Rejestracja: 12 kwie 2011, 11:30
Gramofon: Kuzma Stabi S
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Dzień dobry! :)

#6

Post autor: JacK »

Cześć :)
Kuzma Stabi S, Rega RB300, Dynavector DV - 10X5, Sonneteer's Sedley (first edition), AVM Competition, B&W CDM1NT
Awatar użytkownika
wojciech06
Posty: 339
Rejestracja: 21 wrz 2011, 19:32
Gramofon: Dual model CS 721
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dzień dobry! :)

#7

Post autor: wojciech06 »

Witaj :!: :)
W Polsce obowiązującym językiem jest język polski. Starajmy się pisać poprawnie ortograficznie. W miarę możliwości dbajmy o obecność polskich znaków diakrytycznych (tzw. ogonków, jak "ę", "ą" itd.).
ODPOWIEDZ