Agentura sie klania :)

Pozwól innym poznać Ciebie
eenneell
Posty: 4157
Rejestracja: 25 maja 2011, 22:18
Lokalizacja: K-ków

Agentura sie klania :)

#46

Post autor: eenneell »

" dzisiaj, 02:25 | Wojtek:
Z mojej strony głosu nie ma, gdyż po prostu nie lubię Twojej muzyki Robert (bez urazy), a przez te lata przesłuchałem już chyba wiekszość tego co umieściłeś w sieci. To nie pozwala mi zagłosować." (SB)

Oto argument :shock:

Można coś "lubić/ nie lubić"...
Może się coś podobać/ nie podobać...
Można oceniać:
Dobre/ złe...
Mogą być sympatie/antypatie...

Na taką muzykę można/ trzeba głosować z czystym sumieniem...

Z naciskiem na słowo "trzeba"!

Ale każdy może robić jak uważa...
Argumentu Admina nie rozumiem...:
"Z mojej strony głosu nie ma..."reszta jw... mocno to trąci "polaczkowstwem" :(


Nie jestem fanem/entuzjastą takiej muzy....Ale na tak dobrą głosuję z CZYSTYM SUMIENIEM :!:

Adminie przemyśl to!
pzdr
Ł
Awatar użytkownika
Robert007Lenert
Posty: 1521
Rejestracja: 23 lis 2011, 12:49
Kontakt:

Agentura sie klania :)

#47

Post autor: Robert007Lenert »

Taka lokomotywa
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=LZvkhnAX-VY[/youtube]
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2014, 02:06 przez Robert007Lenert, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
tollo
Posty: 1213
Rejestracja: 29 wrz 2013, 23:36
Lokalizacja: Zgierz

Agentura sie klania :)

#48

Post autor: tollo »

Kolejny dzień, kolejne głosy ode mnie. :) Naprawdę mocno kibicuje! :)
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41649
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Agentura sie klania :)

#49

Post autor: Wojtek »

Co prawda nie spodziewałem się, że ktoś zacznie wyciągać tutaj cytaty z SB, ale OK, mogę się odnieść/bardziej wytłumaczyć swoją postawę :)
To wszystko jest oczywiście dygresją, bo nie ma to bezpośredniego odniesienia do udziału zespołu Roberta w konkursie.
eenneell pisze:Można coś "lubić/ nie lubić"...
Może się coś podobać/ nie podobać...
Można oceniać:
Dobre/ złe...
Mogą być sympatie/antypatie...
Skoro to wiesz (a przynajmniej tak można się domyślać, z tego co piszesz) to powiedz...
eenneell pisze:Z naciskiem na słowo "trzeba"!
Dlaczego?
Podaj jakiś sensowny powód.
eenneell pisze:Argumentu Admina nie rozumiem...:
Sprawa jest prosta: nie głosuję na coś co mi się nie podoba/nie przekonuje mnie.
Prościej chyba nie da się tego wyjaśnić. Nie rozumiem jak można tego nie rozumieć, poza ekstremami.
eenneell pisze:"Z mojej strony głosu nie ma..."reszta jw... mocno to trąci "polaczkowstwem" :(
Proszę eenneell, wyjaśnij nam wszystkim co jest "Polaczkowatego" w nieoddaniu głosu na coś co nam nie podchodzi/z czym się nie zgadzamy?

Mam nadzieję, że się Tobie uda to jakoś wytłumaczyć, bo w przeciwnym wypadku Twój cały wywód będzie trącił czystą głupotą i egoizmem.

Jeśli chodzi o mnie to zawsze taki byłem i raczej być będę. Niezależnie kto mnie prosi o oddanie głosu "za" czy złożenie podpisu pod petycją to zawsze sam oceniam czy faktycznie chcę oddać taki głos, zamiast "jasne, nie wiem o co chodzi, ale spoko, dla Ciebie wszystko, gdzie mam się podpisać?"

Jeśli dla kogoś taka postawa jest "Polaczkowa" to nie wiem, może trzeba będzie wrócić do czasów komuny, bo wolny wybór jest już zbyt passe ;) (żart)


Przy okazji może warto się zastanowić ile są warte głosy oddane "na ślepo", czy też "bo trzeba", czyli takie nic nie znaczące.
Sprowadzi się to wtedy do nabijania cyferek, sztucznego podbijania ceny aukcji, a nie oddawanie uznania muzyce/muzykom (nie wiem czy o to w ogóle chodzi).

Oczywiście to wszystko to moje zdanie. Może ktoś widzi to inaczej. Jeśli tak jest to w naturalny sposób się z tą osobą nie zgadzam, ale też nie widzę dlaczego ktoś miałby takiego czy owego wyboru nie uszanować.
Robert007Lenert pisze:Przypominam nasze motto:
Ja rozumiem ciśnienie, ale proszę nie rób z tego spamu.
Informacje o kolejnym awansowaniu w rozsądnych odstępach czasowych są oczywiście OK :)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
Robert007Lenert
Posty: 1521
Rejestracja: 23 lis 2011, 12:49
Kontakt:

Agentura sie klania :)

#50

Post autor: Robert007Lenert »

Facet ma świetny gramofon. Chcesz mieć taki? Nie, chcę by mu się zepsuł.
Jakoś tak to rozumiem :mrgreen:
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41649
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Agentura sie klania :)

#51

Post autor: Wojtek »

Na zasadzie "psa ogrodnika"? To chyba nie to, ale jeśli tak to widzicie no to współczuję (ponownie).
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
eenneell
Posty: 4157
Rejestracja: 25 maja 2011, 22:18
Lokalizacja: K-ków

Agentura sie klania :)

#52

Post autor: eenneell »

Niepotrzebnie wsadziłem kij w mrowisko :(
Wojtek pisze:Proszę eenneell, wyjaśnij nam wszystkim co jest "Polaczkowatego" w nieoddaniu głosu na coś co nam nie podchodzi/z czym się nie zgadzamy?

Mam nadzieję, że się Tobie uda to jakoś wytłumaczyć, bo w przeciwnym wypadku Twój cały wywód będzie trącił czystą głupotą i egoizmem.
To Ty się chcesz tłumaczyć, :!:
Ja nie muszę...
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41649
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Agentura sie klania :)

#53

Post autor: Wojtek »

eenneell pisze:To Ty się chcesz tłumaczyć, :!:
W sensie że masz mi teraz za złe to, że wywołany do odpowiedzi spróbowałem Tobie wyjaśnić swoje stanowisko?
"I tak źle, i tak niedobrze" :)
eenneell pisze:Ja nie muszę...
Ja też nie, ale przynajmniej szanuję Ciebie na tyle by odpowiedzieć :)
To nie jest pierwszy raz kiedy rzucasz słowami, a jak druga strona chce wiedzieć dlaczego takie słowa padają, to milkniesz, tak więc jestem już przyzwyczajony.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
eenneell
Posty: 4157
Rejestracja: 25 maja 2011, 22:18
Lokalizacja: K-ków

Agentura sie klania :)

#54

Post autor: eenneell »

Wojtek pisze:tak źle, i tak niedobrze" :)
Wojtek pisze:milkniesz, tak więc jestem już przyzwyczajony.
Jedynie co mogę powiedzieć to to, że niepotrzebnie cytowałem Twą wypowiedź z SB :(
Szanuję Twe gusta, wiedzę...Twoje Forum uznaję za świetne :idea:
"Debeściakiem" zostaniesz jak niuanse nie będą dla Ciebie tylko "matematycznym wzorem" ;)
A teraz powiem coś "od serca":
Słuchałem wczoraj/dziś :
Los Agentos-"afrykański śnieg"
i jest to dobra płyta :!:
Bardzo dobra!
A mimo to, że nie jest to "moja bajka" to sobie pogłosuję ;)
cezi
Posty: 166
Rejestracja: 25 gru 2011, 20:02

Agentura sie klania :)

#55

Post autor: cezi »

Wojtek pisze:
eenneell pisze:"Z mojej strony głosu nie ma..."reszta jw... mocno to trąci "polaczkowstwem" :(
Proszę eenneell, wyjaśnij nam wszystkim co jest "Polaczkowatego" w nieoddaniu głosu na coś co nam nie podchodzi/z czym się nie zgadzamy?
Sorry, że sie wciskam miedzy wódkę a zakąskę, ale w tym konkretnym wypadku nie rozumiem eenneell, dlaczego masz jakiekolwiek pretensje do Wojtka o brak głosu, na kapelę Roberta. To nie jest głosowanie na kolegów z forum, tylko konkurs muzyczny. Byc może Wojtek ma swojego innego faworyta, a fakt że Roberta muzyka mu się nie podoba, sam w sobie nie może być podstawą krytyki. Ja w tym "polaczkowstwa" nie widzę, cokolwiek miałoby sie kryć pod tym pojęciem. Ty sam piszesz, że głosujesz, bo uważasz, że to dobra (wartościowa) muzyka, choć sam za chwilę przyznajesz, że nie z Twojej ligi. Przesłuchałeś wszystkie zespoły stratujące w konkursie?

Odmienną kwestią jest natomiast samo stwierdzenie (publiczne) przez Wojtka, że na Los Agentos głosu nie odda. W mojej opinii chociażby przez wzgląd na Roberta niewątpliwe umiejętności gry, pracę i wkładane serce w projekt, który nalezy chyba traktować w kategoriach hobby, bo nie sądze aby był to sposób na życie, bardziej zasadnym było pozostawienie opinii o Los Agentos dla siebie. No ale Wojtek ....to Wojtek

Cezi
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41649
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Agentura sie klania :)

#56

Post autor: Wojtek »

eenneell pisze:Jedynie co mogę powiedzieć to to, że niepotrzebnie cytowałem Twą wypowiedź z SB :(
Szanuję Twe gusta, wiedzę...Twoje Forum uznaję za świetne :idea:
"Debeściakiem" zostaniesz jak niuanse nie będą dla Ciebie tylko "matematycznym wzorem" ;)
Spoko :)
cezi pisze:Odmienną kwestią jest natomiast samo stwierdzenie (publiczne) przez Wojtka, że na Los Agentos głosu nie odda. W mojej opinii chociażby przez wzgląd na Roberta niewątpliwe umiejętności gry, pracę i wkładane serce w projekt, który nalezy chyba traktować w kategoriach hobby, bo nie sądze aby był to sposób na życie, bardziej zasadnym było pozostawienie opinii o Los Agentos dla siebie. No ale Wojtek ....to Wojtek
Robert chyba nie poczuł się tym urażony i raczej z tego co wiemy żyje z muzyki.
Zresztą, gadaliśmy sobie wtedy o konkursie i nie tylko na SB, także ten cytat jest trochę wyrwany z całości kontekstu :)
Trzeba brać na to poprawkę.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
Robert007Lenert
Posty: 1521
Rejestracja: 23 lis 2011, 12:49
Kontakt:

Agentura sie klania :)

#57

Post autor: Robert007Lenert »

Z dedykacją dla dzisiaj piszących w mojej zakładce :)

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=0d0APjSj_3Q[/youtube]
misienka2008
Posty: 1025
Rejestracja: 31 maja 2013, 09:43

Agentura sie klania :)

#58

Post autor: misienka2008 »

Sledze te Wasza dyskusje i troche przypomina mi ona film " Zadlo ". Oszusci nabijaja w butelke gangstera, widzowie swietnie sie bawia a w koncu okazuje sie, ze tez sa robieni w konia. Moim zdaniem Robert w " Przedstaw sie " bardzo sprytnie i niezauwazalnie zaczal reklamowac swoj zespol ( bez obrazy Robert, prosze. Nie mam nic przeciwko Twojemu zespolowi ) Zrobil to tak zrecznie, ze watek ma juz cztery strony. :clap: To chyba rekord w tym dziale. Wydaje sie jednak, ze od tego sa inne fora a juz na pewno inny dzial Winyl.net. Zamiast tego chetnie uslyszalbym jeszcze wiecej jego opinii, opisow na temat samego procesu nagrywania utworow, o trudnosciach i sprzecie, atmosferze koncertow, zabawnych zdarzeniach itd. Oczywiscie rowniez nie w tym dziale. Jako estradowiec ma duze doswiadczenie co zreszta juz udowadnial na tym Forum.

Mam nadzieje, ze nikogo nie urazilem porownaniem do oszustow czy gangsterow. To przenosnia, chodzi tylko o scenariusz. Jesli jednak tak, to najmocniej przepraszam.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Robert007Lenert
Posty: 1521
Rejestracja: 23 lis 2011, 12:49
Kontakt:

Agentura sie klania :)

#59

Post autor: Robert007Lenert »

007RL i Agentura do czegoś zobowiązuje :mrgreen:
Awatar użytkownika
vinylpiotrek
Posty: 2197
Rejestracja: 12 lip 2012, 20:51
Lokalizacja: Łódź

Agentura sie klania :)

#60

Post autor: vinylpiotrek »

misienka2008 pisze: bardzo sprytnie i niezauwazalnie zaczal reklamowac swoj zespol
Na tym, i wielu innych forach internetowych, powszechnie przyjęta normą jest to, że forumowicze chwalą się swoimi sukcesami na polu, które pokrywa się z tematyką forum.
misienka2008 pisze:a juz na pewno inny dzial Winyl.net.
A niby dlaczego?
misienka2008 pisze:Zamiast tego chetnie uslyszalbym jeszcze wiecej jego opinii, opisow na temat samego procesu nagrywania utworow, o trudnosciach i sprzecie, atmosferze koncertow, zabawnych zdarzeniach itd.
O ile pamiętam, powstały juz takie watki , ale nie cieszyły się zbyt wielkim zainteresowaniem.
Obrazek
ODPOWIEDZ