Agentura sie klania :)

Pozwól innym poznać Ciebie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Robert007Lenert
Posty: 1521
Rejestracja: 23 lis 2011, 12:49
Kontakt:

Agentura sie klania :)

#1

Post autor: Robert007Lenert »

No wlasnie.... Juz cos popisalem na forum a dopiero teraz zobaczylem taka zakladke. W zwiazku z powyzszym witam Wszystkich :) Jesli ktos ma ochote dowiedziec sie czegos o mnie to zapraszam tutaj : www.robertlenert.com
Awatar użytkownika
wojciech06
Posty: 339
Rejestracja: 21 wrz 2011, 19:32
Gramofon: Dual model CS 721
Lokalizacja: Warszawa

Re: Agentura sie klania :)

#2

Post autor: wojciech06 »

Witaj :!: :)
W Polsce obowiązującym językiem jest język polski. Starajmy się pisać poprawnie ortograficznie. W miarę możliwości dbajmy o obecność polskich znaków diakrytycznych (tzw. ogonków, jak "ę", "ą" itd.).
Awatar użytkownika
kaZ
Posty: 2019
Rejestracja: 15 lut 2010, 22:22
Lokalizacja: 265 km od Łodzi

Agentura sie klania :)

#3

Post autor: kaZ »

Cześć Robert :)
"Bardzo lubię piosenki,
i różne inne dźwięki
szczególnie jak mnie co wzruszy
rzuca mnie się na uszy "
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41654
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Agentura sie klania :)

#4

Post autor: Wojtek »

Hejo ;)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
Robert007Lenert
Posty: 1521
Rejestracja: 23 lis 2011, 12:49
Kontakt:

Agentura sie klania :)

#5

Post autor: Robert007Lenert »

Moze jeszcze napisze kilka zdan na temat moich upodoban muzycznych. Nie da sie ukryc ze mam bzika na puncie wielu roznorakich artystow, ale od lat niezmiennie w czolowce sa: John Coltrane, Captain Beefheart, Gong /ten pod wodza Allena/, The Rolling Stones, Ry Cooder, Cream, Joni Mitchell. Ostanio tez mocno swiruje na punkcie Kawabaty Makoto i jego Acid Mothers Temple. Kocham awangardowa scene Nowego Yorku /Ribot, Waits, Zorn, Lurie, Frisell, Cassandra Wilson - dzis bardziej lajtowa, ale nadal trzyma poziom/. Ogolnie jazz /tenorzysci, gitarzysci, kilku pianistow i spiewajacych pianistek/, blues /klasyka i nowe zjawiska w tym gatunku/, awangrada /w tym i ta niemiecka/, troche rocka i folku / The Who, Dylan, Neil Young.../ etno /afryka i daleki wschod/, psychdelia i jak ja to nazywam wynalazki :) Aaaa ... Iggy Pop, David Bowie i Lou Reed tez sa wielcy! Na 100% zapomnialem o innych dla mnie waznych, ale nadrobie to w nastepnych postach :)
Darek

Agentura sie klania :)

#6

Post autor: Darek »

Robert007Lenert pisze:W zwiazku z powyzszym witam Wszystkich Jesli ktos ma ochote dowiedziec sie czegos o mnie to zapraszam tutaj : www.robertlenert.com
Witaj
Odwiedzilem stronke. Masz swoja plyte tez na winylu?
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41654
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Agentura sie klania :)

#7

Post autor: Wojtek »

Darek pisze:Masz swoja plyte tez na winylu?
Szczerze mówiąc to zdziwiłbym się gdyby tak było :)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
Robert007Lenert
Posty: 1521
Rejestracja: 23 lis 2011, 12:49
Kontakt:

Re: Agentura sie klania :)

#8

Post autor: Robert007Lenert »

Darek pisze:
Robert007Lenert pisze:W zwiazku z powyzszym witam Wszystkich Jesli ktos ma ochote dowiedziec sie czegos o mnie to zapraszam tutaj : http://www.robertlenert.com
Witaj
Odwiedzilem stronke. Masz swoja plyte tez na winylu?
Jeszcze nie, ale mysle o tym by "Afrykanski Snieg' wydac w formie limitowanej na winylu. Jeszcze nie robilem dokladnego rozpoznania. Wiem, ze w Toruniu jest firma ktora tloczy i wydaje. To na ta chwile wszystko. Jesli ktos zna niekomercyjna tlocznie, to prosze o podanie kontaktu.
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41654
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Agentura sie klania :)

#9

Post autor: Wojtek »

Robert007Lenert pisze:Wiem, ze w Toruniu jest firma ktora tloczy i wydaje.
Sama raczej nie tłoczy, bo to by była nowość :)
Robert007Lenert pisze:Jesli ktos zna niekomercyjna tlocznie, to prosze o podanie kontaktu.
Co to znaczy "niekomercyjna tłocznia"? Taka, która nie zarabia, czy jak?

Bo jeśli chodzi o względnie tanie, niskonakładowe (ale jednak komercyjne, bo chlebek kosztuje) to jest ich masa, tyle że nie w Polsce :)
Krótka dyskusja o tłoczniach.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
JacK
Posty: 2472
Rejestracja: 12 kwie 2011, 11:30
Gramofon: Kuzma Stabi S
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Agentura sie klania :)

#10

Post autor: JacK »

Cześć :)
Kuzma Stabi S, Rega RB300, Dynavector DV - 10X5, Sonneteer's Sedley (first edition), AVM Competition, B&W CDM1NT
Awatar użytkownika
Robert007Lenert
Posty: 1521
Rejestracja: 23 lis 2011, 12:49
Kontakt:

Re: Agentura sie klania :)

#11

Post autor: Robert007Lenert »

Wojtek pisze:
Robert007Lenert pisze:Wiem, ze w Toruniu jest firma ktora tloczy i wydaje.
Sama raczej nie tłoczy, bo to by była nowość :)
Robert007Lenert pisze:Jesli ktos zna niekomercyjna tlocznie, to prosze o podanie kontaktu.
Co to znaczy "niekomercyjna tłocznia"? Taka, która nie zarabia, czy jak?

Bo jeśli chodzi o względnie tanie, niskonakładowe (ale jednak komercyjne, bo chlebek kosztuje) to jest ich masa, tyle że nie w Polsce :)
Krótka dyskusja o tłoczniach.
Interesuje mnie wydawca zainteresowany muzyka niekomercyjna, niszowa czy jak to zwac :) A w Toruniu jest klub "Pamela" i firma przy nim dzialajaca. Wydaja single winylowe... czy wydaja tez lp... tego nie wiem.
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41654
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Agentura sie klania :)

#12

Post autor: Wojtek »

Wydawca, a firma która tłoczy/produkuje nośniki to akurat bardzo oddzielne rzeczy. Sam to chyba wiesz.
Wykluczam tutaj oczywiście zupełnie niszowych "wydawców" z adresem na mieszkanie prywatne i nośniki w formie CD-R ;)
Robert007Lenert pisze:Wydaja single winylowe... czy wydaja tez lp... tego nie wiem.
Nie widzę problemu dlaczego wydawca miałby nie zamówić produkcji LP. Przecież wydawca sam tego nie robi, przynajmniej nie w Polsce (łącznie z "dużymi" firmami) tylko zleca to.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
wojciech06
Posty: 339
Rejestracja: 21 wrz 2011, 19:32
Gramofon: Dual model CS 721
Lokalizacja: Warszawa

Re: Agentura sie klania :)

#13

Post autor: wojciech06 »

W Polsce obowiązującym językiem jest język polski. Starajmy się pisać poprawnie ortograficznie. W miarę możliwości dbajmy o obecność polskich znaków diakrytycznych (tzw. ogonków, jak "ę", "ą" itd.).
Awatar użytkownika
Robert007Lenert
Posty: 1521
Rejestracja: 23 lis 2011, 12:49
Kontakt:

Re: Agentura sie klania :)

#14

Post autor: Robert007Lenert »

Wojtek pisze:Wydawca, a firma która tłoczy/produkuje nośniki to akurat bardzo oddzielne rzeczy. Sam to chyba wiesz.
Wykluczam tutaj oczywiście zupełnie niszowych "wydawców" z adresem na mieszkanie prywatne i nośniki w formie CD-R ;)
Robert007Lenert pisze:Wydaja single winylowe... czy wydaja tez lp... tego nie wiem.
Nie widzę problemu dlaczego wydawca miałby nie zamówić produkcji LP. Przecież wydawca sam tego nie robi, przynajmniej nie w Polsce (łącznie z "dużymi" firmami) tylko zleca to.
Nie, nie. Ja szukam kogos kto kupi material i wyda go na winylu/ duzi czytaj komercyjni w to nie wejda/. Moj wydawca nie jest zainteresowany winylami i nie da na nie kasy.
Awatar użytkownika
Stelma
Posty: 232
Rejestracja: 15 gru 2010, 21:10
Gramofon: BRAUN PS550S DUAL604
Lokalizacja: Rawicz

Agentura sie klania :)

#15

Post autor: Stelma »

Cześć :)
słucham z: Brauna PS 550S(philips 400II), DUAL-i: 604(Shure m75) i 1218(dual 240E) Bang Olufsen 2202 (b&o mmc20s)
CD-marantz cd-50, DECK - akai GXC-760D , ampli Sanyo jcx 2900k , Marantz HD 770
ODPOWIEDZ