Gramofonik - 1971MalKow na allegro

Co sądzisz o forum?
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MacPhisto
Posty: 1682
Rejestracja: 19 lut 2020, 13:09
Gramofon: Victor QL-A7

Re: Gramofonik - 1971MalKow na allegro

#856

Post autor: MacPhisto »

No śmieć i tyle ale podszywanie się pod ludzi to już kurestwo.

O już bana dostałem na jego grupie, wszystko znikło poblokował dostęp :lol:
Załączniki
20230228_205334.jpg
JVC QL-A7, pre CAT, Yamaha HTR 6130, Dali Zensor 7
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15114
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: Gramofonik - 1971MalKow na allegro

#857

Post autor: darkman »

:P no przeca tam się wypowiadali goście, którzy mają te sprzęty w podpisach nie od dzisiaj i użytkują, i tacy co się z nimi co najmniej zetknęli ze swoim nie małym zazwyczaj para pa pa. Grafomanik zawsze tak pieprzy 3 po 'kwi pro kwo'. Swoją drogą jest kolleś popierdolony zdrowo. :lol:

edit: kasuję dwa zdania, bo pomyliłem osoby. @Gitarra - bez urazy i wysyłam Pw, dla ciekawskich to nie będą przeprosiny :D
Ostatnio zmieniony 01 mar 2023, 07:47 przez darkman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
dale
Posty: 2388
Rejestracja: 21 lut 2017, 07:56
Gramofon: Daniel, JW 1200
Lokalizacja: Lublin

Re: Gramofonik - 1971MalKow na allegro

#858

Post autor: dale »

Przez chwilę zastanawiałem się czy w sytuacji zachowania tego indywiduum chwyciło by naruszenie wizerunku bądź inne oszustwo, ale faktycznie, tu trzeba gościa odizolować i leczyć. Przymusowo. Szkoda tylko jego rodziny (jak nie uciekli jeszcze od niego).
gitarrra
Posty: 51
Rejestracja: 20 lut 2021, 14:35

Re: Gramofonik - 1971MalKow na allegro

#859

Post autor: gitarrra »

Kilka postów wcześniej napisałem ,że "Gramofonik,Gerwazy ,MalKow" czy jak jego tam zwał, występuje na OLX pod nickiem "olsza84".
Kinky zapronował żeby na wszelki wypadek robić screny takich aukcji.Takie screeny zrobiłem i zapodałem tu na forum.
Tylko tyle.
Nie mam wpływu na to ,że ktoś czegoś nie doczytał lub nie zrozumiał.
Ale proszę mnie nie brać za kogoś kim nie jestem ,Tym bardziej za takie "coś" jak omawiany tu "klient". Bo nim nie jestem.A to czy na forum się panoszę czy nie, pozostawiam do oceny adminowi.
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15114
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: Gramofonik - 1971MalKow na allegro

#860

Post autor: darkman »

gitarrra pisze:
01 mar 2023, 06:52
Kilka postów wcześniej napisałem ,że "Gramofonik,Gerwazy ,MalKow" czy jak jego tam zwał, występuje na OLX pod nickiem "olsza84".
Kinky zapronował żeby na wszelki wypadek robić screny takich aukcji.Takie screeny zrobiłem i zapodałem tu na forum.
Tylko tyle.
Nie mam wpływu na to ,że ktoś czegoś nie doczytał lub nie zrozumiał.
Ale proszę mnie nie brać za kogoś kim nie jestem ,Tym bardziej za takie "coś" jak omawiany tu "klient". Bo nim nie jestem.A to czy na forum się panoszę czy nie, pozostawiam do oceny adminowi.
Nie,nie Panie @gitarrra, użytkowniku dla mnie po prostu. Popełniłem błąd logiczny. Wydawało mi się jak się okazuje, że chłopaki wskazali nowy i już usunięty nick @Grafomanika. Także tylko omyłka. Temu zresztą służy ten wątek - wskazanie fałszywych nicków osoby nieautoryzowanej i skazanej tu na banicję.
Dlatego warto zwrócić uwagę gdy adm @Woj zwraca na to uwagę by tu nie pisać polemik poza tematem, bo wtedy może dojść do pomyłek, co i nastąpiło, być może.
Tego jednak na tym etapie nie mogę wiedzieć i nie wiem, na tym etapie.

Umiem przeprosić i przyznać swój błąd, zatem zrobię to w stosownym czasie. Masz to u mnie!
Tym razem jednak jeszcze nie i nie w tym wątku. Po prostu nie spotkałem chyba twoich postów i nie wiem kim jesteś. Tylko tyle. Gdy się dowiem w trakcie forumowania, to będzie inna zupełnie jakość z mojej strony.
Niestety prowokator z tego wątku każe być ostrożnym w bezpośredniej indentyfikacji do czasu nabrania pewności.
Zatem Ty się nie obruszaj za w czasu, a ja nie będę w istocie oceniał tymczasem.
Awatar użytkownika
amrowek
Posty: 7643
Rejestracja: 21 maja 2015, 09:04
Lokalizacja: mazowsze płd-zach 40 km od stolicy - Żyrardów

Re: Gramofonik - 1971MalKow na allegro

#861

Post autor: amrowek »

Tak jedziecie po gościu a może on ma zaburzenie osobowości wielorakiej i leczyć się powinien :D
W DALSZYM CIĄGU AKTUALNA i AKTYWNA zrzutka na pomoc ludności cywilnej i wojsku na Ukrainie
https://zrzutka.pl/sxntmz
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15114
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: Gramofonik - 1971MalKow na allegro

#862

Post autor: darkman »

amrowek pisze:
01 mar 2023, 08:09
Tak jedziecie po gościu a może on ma zaburzenie osobowości wielorakiej i leczyć się powinien :D
Osobowość mnogą to na pewno :lol:
Awatar użytkownika
amrowek
Posty: 7643
Rejestracja: 21 maja 2015, 09:04
Lokalizacja: mazowsze płd-zach 40 km od stolicy - Żyrardów

Re: Gramofonik - 1971MalKow na allegro

#863

Post autor: amrowek »

darkman pisze:
01 mar 2023, 08:33
amrowek pisze:
01 mar 2023, 08:09
Tak jedziecie po gościu a może on ma zaburzenie osobowości wielorakiej i leczyć się powinien :D
Osobowość mnogą to na pewno :lol:
No czyli po konsylium mamy zdiagnozowaną chorobę :D , teraz tylko trzeba ... zastanowić się nad leczeniem :D
W DALSZYM CIĄGU AKTUALNA i AKTYWNA zrzutka na pomoc ludności cywilnej i wojsku na Ukrainie
https://zrzutka.pl/sxntmz
gitarrra
Posty: 51
Rejestracja: 20 lut 2021, 14:35

Re: Gramofonik - 1971MalKow na allegro

#864

Post autor: gitarrra »

darkman pisze:
01 mar 2023, 07:23
Panie @gitarrra
darkman...wystarczy samo " @gitarrra" :-D
darkman pisze:
01 mar 2023, 07:23
Umiem przeprosić i przyznać swój błąd, zatem zrobię to w stosownym czasie. Masz to u mnie!
Wierz mi, to nie jest potrzebne .Ja się bynajmniej nie gniewam.Mój post był tylko wyjaśnieniem powstałych niejasności.
Awatar użytkownika
pawelgrab
Posty: 1156
Rejestracja: 27 gru 2019, 14:36

Re: Gramofonik - 1971MalKow na allegro

#865

Post autor: pawelgrab »

amrowek pisze:
01 mar 2023, 08:39
No czyli po konsylium mamy zdiagnozowaną chorobę
się nie wychylaj, bo zaraz amrowek ze Szczecina będzie na olx wkładki gramofonowe sprzedawał :lol:,

co do choroby to zielony jest - sam napisał :mrgreen: a na poważnie nie róbcie z dziada chorego a jak nie wierzycie to zapytajcie tych co oszukał czy głupi jest :think:



teraz tak sobie myślę, że jego wszystkie igły to, prócz tego, że myte na świeżo w domestosie to składaki i przekładki na distal - sam o tym gęsto i często popisuje, dlatego cena atrakcyjna u niego 8-)
luxman pd282 , schiit mani , kenwood ka-405 , kt-413 , kx-550 , harman kardon cd hd3700 , mission m64i
Awatar użytkownika
Peter007
Posty: 2045
Rejestracja: 16 gru 2017, 16:36
Gramofon: Dual 721
Lokalizacja: Opoczno

Re: Gramofonik - 1971MalKow na allegro

#866

Post autor: Peter007 »

Ta Amanda czy jak tam było to w końcu ten psychiczny?
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41516
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Gramofonik - 1971MalKow na allegro

#867

Post autor: Wojtek »

Peter007 pisze:
01 mar 2023, 12:40
Ta Amanda czy jak tam było to w końcu ten psychiczny?
Raczej tak, bo nie reaguje w ogóle na teksty Pawła, a normalny czlowiek raczej by coś powiedział na takie zarzuty ;)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
KasparHauser
Posty: 586
Rejestracja: 01 lis 2012, 13:48
Gramofon: Nieinterere2000
Lokalizacja: Spoza linii świata

Re: Gramofonik - 1971MalKow na allegro

#868

Post autor: KasparHauser »

Darek w długie zimowe wieczory odpala ten wątek i się tasuje do każdego nowego posta. Tak coś czuję.
Awatar użytkownika
Peter007
Posty: 2045
Rejestracja: 16 gru 2017, 16:36
Gramofon: Dual 721
Lokalizacja: Opoczno

Re: Gramofonik - 1971MalKow na allegro

#869

Post autor: Peter007 »

On się tasuje marząc o swoim alterego Amandzie :D
Marcinus
Posty: 344
Rejestracja: 05 sty 2021, 13:08
Lokalizacja: Jarocin

Re: Gramofonik - 1971MalKow na allegro

#870

Post autor: Marcinus »

darkman pisze:
01 mar 2023, 07:23
gitarrra pisze:
01 mar 2023, 06:52
Kilka postów wcześniej napisałem ,że "Gramofonik,Gerwazy ,MalKow" czy jak jego tam zwał, występuje na OLX pod nickiem "olsza84".
Kinky zapronował żeby na wszelki wypadek robić screny takich aukcji.Takie screeny zrobiłem i zapodałem tu na forum.
Tylko tyle.
Nie mam wpływu na to ,że ktoś czegoś nie doczytał lub nie zrozumiał.
Ale proszę mnie nie brać za kogoś kim nie jestem ,Tym bardziej za takie "coś" jak omawiany tu "klient". Bo nim nie jestem.A to czy na forum się panoszę czy nie, pozostawiam do oceny adminowi.
Nie,nie Panie @gitarrra, użytkowniku dla mnie po prostu. Popełniłem błąd logiczny. Wydawało mi się jak się okazuje, że chłopaki wskazali nowy i już usunięty nick @Grafomanika. Także tylko omyłka. Temu zresztą służy ten wątek - wskazanie fałszywych nicków osoby nieautoryzowanej i skazanej tu na banicję.
Dlatego warto zwrócić uwagę gdy adm @Woj zwraca na to uwagę by tu nie pisać polemik poza tematem, bo wtedy może dojść do pomyłek, co i nastąpiło, być może.
Tego jednak na tym etapie nie mogę wiedzieć i nie wiem, na tym etapie.

Umiem przeprosić i przyznać swój błąd, zatem zrobię to w stosownym czasie. Masz to u mnie!
Tym razem jednak jeszcze nie i nie w tym wątku. Po prostu nie spotkałem chyba twoich postów i nie wiem kim jesteś. Tylko tyle. Gdy się dowiem w trakcie forumowania, to będzie inna zupełnie jakość z mojej strony.
Niestety prowokator z tego wątku każe być ostrożnym w bezpośredniej indentyfikacji do czasu nabrania pewności.
Zatem Ty się nie obruszaj za w czasu, a ja nie będę w istocie oceniał tymczasem.

Znam Artura (gitarra) i to jest porządny gość i nie ma nic wspólnego z Gerwazym, prócz tego, że na innym forum bardzo go tępił.
ODPOWIEDZ