Gramofonik - 1971MalKow na allegro

Co sądzisz o forum?
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
tuczi77
Posty: 1672
Rejestracja: 26 paź 2017, 15:16
Gramofon: Kenwood KD-7010
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gramofonik - 1971MalKow na allegro

#331

Post autor: tuczi77 »

Może zamiast na forum szukać winnych poszukać ich wśród oszukanych klientów ;)
Kenwood KD-7010 | Goldring 1042 | Schiit Mani | Kenwood KA-801 | Canton GLE 100
Awatar użytkownika
dale
Posty: 2347
Rejestracja: 21 lut 2017, 07:56
Gramofon: Daniel, JW 1200
Lokalizacja: Lublin

Re: Gramofonik - 1971MalKow na allegro

#332

Post autor: dale »

A ja bym jednak poświęcił odrobinę swojego czasu - w takiej sytuacji i załatwił tą sprawę zgodnie z prawem.
Awatar użytkownika
Myszor
Posty: 10428
Rejestracja: 30 paź 2014, 18:44
Gramofon: Składak
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gramofonik - 1971MalKow na allegro

#333

Post autor: Myszor »

dale pisze:
06 cze 2020, 13:00
i załatwił tą sprawę zgodnie z prawem.
No właśnie. Zatem dlaczego grafomanik nie atakuje pitcage tylko wykorzystuje jego atak by zaatakować bezpośrednio admina i forum ?
Odpowiedź jest prosta - bo nienawidzi i forum i admina.
Zatem albo jest to ustawka albo grafomanik wykorzystuje sytuację by napadać na forum.
Widać prezentowane tu opinie na jego temat nie pomagają w gramofonikowym byznesie.
Awatar użytkownika
Peter007
Posty: 2036
Rejestracja: 16 gru 2017, 16:36
Gramofon: Dual 721
Lokalizacja: Opoczno

Re: Gramofonik - 1971MalKow na allegro

#334

Post autor: Peter007 »

Kiedyś będzie z tego serial
Awatar użytkownika
winylowy_luke
Posty: 1682
Rejestracja: 02 lut 2016, 10:16
Gramofon: Technics SL-1210GR
Lokalizacja: Podkowa Leśna
Kontakt:

Re: Gramofonik - 1971MalKow na allegro

#335

Post autor: winylowy_luke »

lulek pisze:
06 cze 2020, 12:18
Szanowny Panie Wojciech Kubiak
Proponuję aby pan zastanowił się nad tym co pan robi.
Tym razem skończyło się, oby skończyło się, na karalnych pogróżkach, ale następnym razem, może trafić się jakiś idiota, który nakręcony wątkiem na pana forum takie pogróżki może zrealizować. Tym razem, jeszcze tego nie zgłosiłem na Policję, ale w końcu będę musiał, w trosce o swoje bezpieczeństwo.
To już nie jest zabawa, gdy zaczynają pojawiać się karalne groźby.

1971MalKow
XD
Technics SL-1210GR+KAB Fluid Damper@AT-OC9XML/Denon 103R/Shure V15 V-MR (SAS/B)/Shure V15 III (SAS/B)/Empire 4000 D/I
HusaRIAA v2
Topping E50+L50+PA5/Audiosymptom i8 mod @Wilk-Audio-Projekt/Sennheiser HD 660S
Awatar użytkownika
Zbyszek 1963
Posty: 864
Rejestracja: 25 kwie 2019, 19:11
Gramofon: Sansui SR-838
Lokalizacja: Żory

Re: Gramofonik - 1971MalKow na allegro

#336

Post autor: Zbyszek 1963 »

lulek pisze:
06 cze 2020, 12:18
To już nie jest zabawa
Pisałem kiedyś że karma wraca ale Ty nie słuchasz i dalej robisz ludzi w balona.
Sansui SR-838,Sansui SR-212,Sansui SR-535,Sansui 7000,Sansui SD-7000,Sansui SC 700,Sansui A-80,Sansui T-80,Sansui D-100,Sansui LM-330,Sansui HS-200
Nakamichi BX-300E,Nakamichi CDP-2E - mod by Martynka,Dual CD 5150 RC - mod by Martynka.
syko
Posty: 2344
Rejestracja: 22 kwie 2019, 20:44
Gramofon: Dual 510
Lokalizacja: Świat

Re: Gramofonik - 1971MalKow na allegro

#337

Post autor: syko »

Peter007 pisze:
06 cze 2020, 14:49
Kiedyś będzie z tego serial
Już jest, a ja jestem jego cichym fanem. :D
Sony PS 3750, JVC Z1s, Sansui AU-417, T+A Criterion TMR 60
http://radio.garden/visit/evanston-il/9jjzCYJU
Awatar użytkownika
Myszor
Posty: 10428
Rejestracja: 30 paź 2014, 18:44
Gramofon: Składak
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gramofonik - 1971MalKow na allegro

#338

Post autor: Myszor »

cichymen 63 pisze:
06 cze 2020, 17:16
lulek pisze:
06 cze 2020, 12:18
To już nie jest zabawa
Pisałem kiedyś że karma wraca ale Ty nie słuchasz i dalej robisz ludzi w balona.
On jest tak pechowy, że nawet karma do niego nie wraca.
Felix1988
Posty: 3443
Rejestracja: 26 sty 2020, 12:31

Re: Gramofonik - 1971MalKow na allegro

#339

Post autor: Felix1988 »

Piterski pisze:
05 cze 2020, 12:20
pitcage pisze:
07 maja 2020, 08:44
On przeczytał to od razu i mnie skreślił zanim coś kupiłem i tym właśnie zrobił choć jeden dobry uczynek bo nie zdążył mnie oszukać . Chodzi jednak o sam fakt nie będzie mi jakiś dzban cebulowy podskakiwał . Narobię mu tak koło pióra , że będzie miał uraz do oszustw handlowych do końca życia zrobię mu taką podpuchę zamiast siedzieć na forach będzie siedział na stronach ustawami i kodeksami żeby wybrnąć . Już raz to zrobiłem i wiem jak to zrobić ;)
pitcage pisze:
05 cze 2020, 11:30
W tym okładzie on jest elementem mało istotnym - ważne ,że to ja potrzebowałem i ja kupiłem a czy od niego czy od kogoś innego nie ma to znaczenia ja przede wszystkim kupuje to co potrzebuje i nikt mi tego nie będzie ograniczał bo mu się tak podoba lub nie . Chodzi o sam fakt przełamania jego widzi mi się i cwaniactwa - ja jestem zadowolony ale to właśnie jet najważniejsze a czy on jest czy nie to mało istotne - a sposób to recepta dla wszystkich , których zbanował
Najpierw się odgrażałeś, że mu zaleziesz za skórę a teraz od niego kupujesz?
Dokładnie, to jakaś dziecinnada jest, szczególnie argumentacja "kupuje to co potrzebuje i nikt mi tego nie będzie ograniczał bo mu się tak podoba lub nie". Teraz naprawdę można kupić wszystko, to nie PRL; chyba, że chce się kupić jak najtaniej, to wtedy i oferta kogoś niewiarygodnego jest dobra, chociaż wcześniej się na niego pluło. A słów: "To co tu się dzieje jest bardzo słabe i na inteligentnych ludziach nie robi wrażenia" nie ma nawet co komentować :D
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41379
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Gramofonik - 1971MalKow na allegro

#340

Post autor: Wojtek »

Post 1971MalKow wyjątkowo zostawiam.
lulek pisze:
06 cze 2020, 12:18
Proponuję aby pan zastanowił się nad tym co pan robi.
Wybacz, ale nie odpowiadam za słowa i czyny kolegi pitcage.
To była Twoja decyzja, że zablokowałeś go zanim ten mógł coś od Ciebie kupić.
Jego frustracja i zachowanie (których prywatnie nie popieram) jest konsekwencją tej decyzji.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
Piterski
Posty: 1135
Rejestracja: 17 lip 2015, 23:48
Gramofon: Pioneer PL70LII
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gramofonik - 1971MalKow na allegro

#341

Post autor: Piterski »

Jak w tym przysłowiu, że kto sieje wiatr ten zbiera burze.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.
andre
Posty: 548
Rejestracja: 03 sty 2012, 16:25

Re: Gramofonik - 1971MalKow na allegro

#342

Post autor: andre »

Wojtek pisze:
07 cze 2020, 11:21
Post 1971MalKow wyjątkowo zostawiam.
lulek pisze:
06 cze 2020, 12:18
Proponuję aby pan zastanowił się nad tym co pan robi.
Wybacz, ale nie odpowiadam za słowa i czyny kolegi pitcage.
To była Twoja decyzja, że zablokowałeś go zanim ten mógł coś od Ciebie kupić.
Jego frustracja i zachowanie (których prywatnie nie popieram) jest konsekwencją tej decyzji.
Tak zwana "czarna lista" na Allegro jest całkowicie nielegalna z czego Allegro zdaje sobie sprawę.Czarna lista dopuszczając całkowitą uznaniowość narusza prawo i prawa konsumentów.
Mnoga

Re: PS-X70 problemy z obrotami.

#343

Post autor: Mnoga »

Stan na chwilę obecną - gramofon gra, obroty nie dryfują jak to było wcześniej, stabilizują się szybko, jednak mierząc telefonem nadal odchyły są na poziomie 0,1-0,2% czyli teoretycznie o rząd wielkości w stosunku do tego co powinno być wg specyfikacji.
Czyli gramofon jest sprawny, ale inaczej :-)
Z resztą, przeciętny winylomaniak to w 9/10 przypadków jest głuchy jak pień i zielony jak trawa na wiosnę
No weźmy tych wszystkich nabywców gramofonów z silnikami prądu zmiennego, wszystkie te drewniane skrzynki z metalowymi ramionami, , bez regulacji obrotów, przecież tam może 1 na 100 trzyma prawidłowo obroty, ale ludziom to nie przeszkadza, o ile odchyłka nie jest rażąco duża.....
Sam gramofon kupiony podobno od jednego znanego allegrowicza, ale nie gramofonika,
Ja nigdy nie naprawiałem gramofonów sprzedawanych na Allegro, dla mnie to strata czasu, a czas to pieniądz :-)
Dużo mniej pracy jest z rozebraniem gramofonu i wyprzedaniem gramofonu na części, a i dochód z tego większy.
Kupują głównie handlarze, z Allegro i ludzie którzy naprawiają gramofony.
Co nie znaczy, że nie sprawdzam, sprawdzam, nawet bardzo dokładnie, jak jest całkowicie sprawny, i jest to jakiś topowy model, to idzie jako sprawny, jak niesprawny, to idzie na części.
To są przeważnie zabytki sprzed 40 lat, z mnóstwem przypadłości, to by trzeba w tym grzebać tygodniami, to jest zupełnie nieekonomiczne.
Niech sobie grzebią nawiedzeni i innymi pomyleni :-)
Mnoga

Re: Gramofonik - 1971MalKow na allegro

#344

Post autor: Mnoga »

Wybacz, ale nie odpowiadam za słowa i czyny kolegi pitcage.
Ty za nic nie odpowiadasz to wiadomo od zawsze. :-)
wiktorsam
Posty: 302
Rejestracja: 06 lis 2010, 18:52

Re: PS-X70 problemy z obrotami.

#345

Post autor: wiktorsam »

Mnoga pisze:
13 cze 2020, 22:39
Stan na chwilę obecną - gramofon gra, obroty nie dryfują jak to było wcześniej, stabilizują się szybko, jednak mierząc telefonem nadal odchyły są na poziomie 0,1-0,2% czyli teoretycznie o rząd wielkości w stosunku do tego co powinno być wg specyfikacji.
Czyli gramofon jest sprawny, ale inaczej :-)
Z resztą, przeciętny winylomaniak to w 9/10 przypadków jest głuchy jak pień i zielony jak trawa na wiosnę
No weźmy tych wszystkich nabywców gramofonów z silnikami prądu zmiennego, wszystkie te drewniane skrzynki z metalowymi ramionami, , bez regulacji obrotów, przecież tam może 1 na 100 trzyma prawidłowo obroty, ale ludziom to nie przeszkadza, o ile odchyłka nie jest rażąco duża.....
Sam gramofon kupiony podobno od jednego znanego allegrowicza, ale nie gramofonika,
Ja nigdy nie naprawiałem gramofonów sprzedawanych na Allegro, dla mnie to strata czasu, a czas to pieniądz :-)
Dużo mniej pracy jest z rozebraniem gramofonu i wyprzedaniem gramofonu na części, a i dochód z tego większy.
Kupują głównie handlarze, z Allegro i ludzie którzy naprawiają gramofony.
Co nie znaczy, że nie sprawdzam, sprawdzam, nawet bardzo dokładnie, jak jest całkowicie sprawny, i jest to jakiś topowy model, to idzie jako sprawny, jak niesprawny, to idzie na części.
To są przeważnie zabytki sprzed 40 lat, z mnóstwem przypadłości, to by trzeba w tym grzebać tygodniami, to jest zupełnie nieekonomiczne.
Niech sobie grzebią nawiedzeni i innymi pomyleni :-)
Gramofonik, znowu Ty... Jak już tu jesteś, to zapomniałeś o jeszcze o kilku sytuacjach z Twoich aukcji
- nie wiem czy działa bo się nie znam - czytaj sprzęt to szmelc, nadaje się na śmietnik, sprawdzałem i nie da się już nic z nim zrobić
- sprzęt 100% sprawny, piękny, cudowny, a na prawdę coś w nim nie działa, ale może kupujący nie zauważy, a jak zauważy to na czarną listę cyk, ewentualnie mydlenie oczu że wysłałeś nie ten egzemplarz przez przypadek.

Generalnie, jak CI ku...a nie wstyd chodzić po Tym świecie wiedząc, że połowa ludzi uważa Cię za totalne dno...
sony ps-x75, shure V15 V SAS, Audio-technica AT20SLa, at30e, empire 4000d III, shiit mani, Hypex Ncore nc252mp, DAC topping dx7 pro
ODPOWIEDZ