Gramofonik - 1971MalKow na allegro

Co sądzisz o forum?
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MMarek
Posty: 4730
Rejestracja: 10 sie 2016, 09:08
Gramofon: DP-59L / PS-X50
Lokalizacja: śląskie

Re: Gramofonik - 1971MalKow na allegro

#301

Post autor: MMarek »

Tak, zdecydowanie się Jemu nudzi...
Awatar użytkownika
RadTang
Posty: 4124
Rejestracja: 10 paź 2017, 11:19
Gramofon: Technics SL-D303
Lokalizacja: Karczew pod Warszawą
Kontakt:

Re: Gramofonik - 1971MalKow na allegro

#302

Post autor: RadTang »

Mógłby mi doktorat popisać ale pewnie aż tak bardzo nie jest znudzony... :twisted:
pitcage

Re: Gramofonik - 1971MalKow na allegro

#303

Post autor: pitcage »

Jestem nowym posiadaczem konta na tym forum więc dużo czytam i dużo się uczę ale po przeczytaniu wszystkich postów o gramofoniku tutaj i na audiostereo - wiem już dlaczego na początku byliście wobec mnie ostrożni i nawet co po niektórzy zrażeni - sam doświadczyłem działań tego dzbana na szczęście nie zdążywszy nic od niego kupić ( przy okazji nie pozdrawiam Siermięgo 1971MalKow i życzę wszystkiego najgorszego ) ale przekazuję dalej ustnie ,pisemnie i jak tylko się da wszystko co dotyczy jego "tajemnicy handlowej " i nie ustanę w działaniach dopóty dopóki nie zniknie z polskich for i portali handlowych . Mam zamiar zrobić o nim artykuł i opisać jego standardowe powiedzenia zachowania oraz śmieciowy asortyment aby jak najwięcej osób o nim się dowiedziało . A jak bardzo trzeba się zeszmacić i nie mieć honoru aby wchodzić ciągle tam gdzie kopią go po dupie oficjalnie i leją z góry na jego opinie i oferty pomocy - to trzeba być kompletna szmatą taka zatęchłą do podłogi bez krzty honoru i szacunku dla samego siebie . A do tego oszust , jego standardowe widzę już - " nie wiem czy jest uszkodzona nie znam się na tym" to postaram się aby obiegło kule ziemską . Trafił na mnie a ja jestem bardzo zawzięty i nie odpuszczam - mam to do siebie , że jak coś zacznę to muszę to dokończyć i z tobą gerwazygramofonikmalkow ( specjalnie z małej litery bo na dużą nie zasługujesz ) będzie to samo - zacząłem i dokończę . Nie wiem ile to potrwa ale prosiłeś się o wojenkę i ją dostaniesz . Pozdrawiam wszystkich na WINYL.NET . Aha Wojtku przypilnuj teraz bo prawdopodobnie zaraz się odezwie .
Zeroqll
Posty: 965
Rejestracja: 14 mar 2017, 09:58

Re: Gramofonik - 1971MalKow na allegro

#304

Post autor: Zeroqll »

pitcage pisze:
06 maja 2020, 13:43
Jestem nowym (...)
A jakieś konkrety?
Awatar użytkownika
winylowy_luke
Posty: 1684
Rejestracja: 02 lut 2016, 10:16
Gramofon: Technics SL-1210GR
Lokalizacja: Podkowa Leśna
Kontakt:

Re: Gramofonik - 1971MalKow na allegro

#305

Post autor: winylowy_luke »

Zeroqll pisze:
06 maja 2020, 14:44
pitcage pisze: ↑dzisiaj, 13:43
Jestem nowym (...)
A jakieś konkrety?
Też jestem ciekaw. pitcage napisz o co poszło ;)
Technics SL-1210GR+KAB Fluid Damper@AT-OC9XML/Denon 103R/Shure V15 V-MR (SAS/B)/Shure V15 III (SAS/B)/Empire 4000 D/I
HusaRIAA v2
Topping E50+L50+PA5/Audiosymptom i8 mod @Wilk-Audio-Projekt/Sennheiser HD 660S
pitcage

Re: Gramofonik - 1971MalKow na allegro

#306

Post autor: pitcage »

O nic wielkiego bo nie zdążyło - na szczęście koledzy z portalu mnie ostrzegli - choć dla mnie to aż za dużo - zbanował mnie jak dzieciaka klapsem i napisał na allegro jakieś bzdety o tajemnicy handlowej , że wynoszę poza platformę i etc. stek nic nie znaczących bzdetów bo sam informacji nie udzieli ale pytać się innych zabrania szczególnie , że trafiłem w punkt bo napisałem tutaj na forum , że prawdopodobnie to frustrat ( już ktoś tu pisał o tym ) w życiu spokojny podpapuciek żonki a rozładowywuje się na portalach bo życiu realnym to siermięga . Nikt nie będzie mnie ograniczał bo on tak chce to "marsz na czarną" - a taki h.. będę kupował od kogo będę chciał i nie będzie taki leszcz mną dyrygował . To wystarczyło a jestem jak już pisałem zawzięty i nie zapominam . Poza tym poczytałem o jego oszystwach i chyba najbardziej w życiu wkurzają mnie hipokryci - on jest w porządku i uczciwy handlowiec to wszyscy wokół są oszustami a on ciężko zarabia na chleb biedaczyna...
pitcage

Re: Gramofonik - 1971MalKow na allegro

#307

Post autor: pitcage »

On przeczytał to od razu i mnie skreślił zanim coś kupiłem i tym właśnie zrobił choć jeden dobry uczynek bo nie zdążył mnie oszukać . Chodzi jednak o sam fakt nie będzie mi jakiś dzban cebulowy podskakiwał . Narobię mu tak koło pióra , że będzie miał uraz do oszustw handlowych do końca życia zrobię mu taką podpuchę zamiast siedzieć na forach będzie siedział na stronach ustawami i kodeksami żeby wybrnąć . Już raz to zrobiłem i wiem jak to zrobić ;)
Felix1988
Posty: 3471
Rejestracja: 26 sty 2020, 12:31

Re: Gramofonik - 1971MalKow na allegro

#308

Post autor: Felix1988 »

pitcage pisze:
07 maja 2020, 08:37
(...) będę kupował od kogo będę chciał (..)
Jeśli sprzedawca, nieważne, uczciwy czy nie, nie będzie tym zainteresowany, to niekoniecznie - potrzebna jest tu chęć współpracy z obu stron, nie tylko wola potencjalnego nabywcy :)
Awatar użytkownika
olsza84
Posty: 3258
Rejestracja: 09 lip 2015, 10:27
Gramofon: Dual Fever

Re: Gramofonik - 1971MalKow na allegro

#309

Post autor: olsza84 »

A tu typowy przykład: https://allegro.pl/oferta/przeciwwaga-d ... 9244352493
cyt.Przedmiot używany z demontażu, nie wiem czy sprawny, sprzedaję jako niesprawny
Jak coś jest niesprawne to pisze: nie wiem czy sprawny, nie znam się :)
Oczywiście przeciwwaga rozwalona. Taką to ja wyrzucam do śmieci....ale tylko wprawne oko to zauważy bo wygląda na pierwszy rzut oka na całą.

EDIT: https://allegro.pl/oferta/emblemat-logo ... 9242391735 :lol:
NAD 160a / NUDAmini / Philips CD-350 / Braun LS 120
Dual 601, 604, 704, 3x721, 1019, 1209, 1218, 1219, 1229, 1249, Perpetuum Ebner 2020L, Perpetuum Ebner PE 34

FB:Dual Fever
IG:Dual Fever
pitcage

Re: Gramofonik - 1971MalKow na allegro

#310

Post autor: pitcage »

Haha te emblematy - rewelacja a co do preciwwagi nie powinna czasem mieć tego trzpienia z trókątnym wycięciem?
Awatar użytkownika
olsza84
Posty: 3258
Rejestracja: 09 lip 2015, 10:27
Gramofon: Dual Fever

Re: Gramofonik - 1971MalKow na allegro

#311

Post autor: olsza84 »

pitcage pisze:
07 maja 2020, 09:27
a co do preciwwagi nie powinna czasem mieć tego trzpienia z trókątnym wycięciem?
Trzpień też ale nie tylko. Brakuje też części samej przeciwwagi.

Bez tytułu.jpg
Bez tytułu1.jpg
Ostatnio zmieniony 07 maja 2020, 09:38 przez olsza84, łącznie zmieniany 1 raz.
NAD 160a / NUDAmini / Philips CD-350 / Braun LS 120
Dual 601, 604, 704, 3x721, 1019, 1209, 1218, 1219, 1229, 1249, Perpetuum Ebner 2020L, Perpetuum Ebner PE 34

FB:Dual Fever
IG:Dual Fever
pitcage

Re: Gramofonik - 1971MalKow na allegro

#312

Post autor: pitcage »

Aaaah no właśnie :doh:
pitcage

Re: Gramofonik - 1971MalKow na allegro

#313

Post autor: pitcage »

to w takiej sytuacji masa tej przeciwwagi jest inna niż fabrycznie
pitcage

Re: Gramofonik - 1971MalKow na allegro

#314

Post autor: pitcage »

Felix1988 pisze:
07 maja 2020, 08:46
pitcage pisze:
07 maja 2020, 08:37
(...) będę kupował od kogo będę chciał (..)
Jeśli sprzedawca, nieważne, uczciwy czy nie, nie będzie tym zainteresowany, to niekoniecznie - potrzebna jest tu chęć współpracy z obu stron, nie tylko wola potencjalnego nabywcy :)
No więc kupiłem u niego dwie rzeczy wkładkę nie napisze jaką bo się domyśli kto kupił oraz kosz do duala - jednak da sie bez chęci ze strony sprzedającego - prosty sposób prosisz znajomego aby kupił a potem odbierasz od niego . Mam trzech kumpli którzy jeżdżą po całej polsce i przy okazji mi odbierają więc dodatkowo za przesyłkę nie płacę a znajomych mam wielu bo byłem przedstawicielem na południową Pl. więc nie ma problemu . Teraz musiałby nikomu nic nie sprzedać żeby do mnie nie dotarło haha pozdrawiam Panie Cwany "siup na czarną"...
pitcage

Re: Gramofonik - 1971MalKow na allegro

#315

Post autor: pitcage »

Powiedziałem - będę kupował co będę chciał i od kogo będę chciał.. :)
ODPOWIEDZ