Konkurs na najciekawszą historię winylową - ankieta

Co sądzisz o forum?

Najciekawszą historię napisał?

Czas głosowania minął 11 lut 2015, 16:38

Pan_Klegz
17
71%
klin
7
29%
 
Liczba głosów: 24

taperson
Posty: 86
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:47

Konkurs na najciekawszą historię winylową - ankieta

#16

Post autor: taperson »

mnie wtedy jescze na forum nawet nie było :lol: wiec...

ale teraz czytając ten watek z zastrzeżeniami co do sposobu pozyskania głosów - cóz, agitował jak potrafił-czy to oszustwo? raczej nie tak samo Wojtku jak nie jest oszustwem kupowanie taniej i sprzedawanie drożej-czyli temat omawiany i tu moje również pełna zgoda. Że agitował do nie aktywnych, hm to dziwne trochę -taka obrał strategie "wyborcza'
czy to bylo fer :?: według mnie :naughty: . zwłaszcza biorąc pod uwagę przytoczoną treść błagalną :cry:
mniej by mnie to mierziło gdyby do wszystkich wysłał " hej cześć , słuchajcie jest konkurs na forum -link- zajrzyjcie i bierzcie czynny udział"
niby neutralnie zachęca do udziału w konkursie ale na podświadomość dziala i wiekszosc by i tak dala na niego glos. może by sie inne historyjka pojawiła? kto wie.

w zasadach konkursu powinno byc podane kto moze brać udział i jakie sa dozwolone metody glosowania. np ze glosują tylko ci co maja np powyżej 100postów.
Awatar użytkownika
klin
Posty: 2122
Rejestracja: 12 kwie 2014, 23:36
Gramofon: Thorens 125 MK II
Lokalizacja: Wrocław

Konkurs na najciekawszą historię winylową - ankieta

#17

Post autor: klin »

Chyba tylko ja to nazwałem niesłusznie "oszustwem" ale byłem wczoraj po pokaźnej flaszce węgierskiego bimbru tak więc wybaczcie :)
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41379
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Konkurs na najciekawszą historię winylową - ankieta

#18

Post autor: Wojtek »

taperson pisze:mniej by mnie to mierziło gdyby do wszystkich wysłał " hej cześć , słuchajcie jest konkurs na forum -link- zajrzyjcie i bierzcie czynny udział"
niby neutralnie zachęca do udziału w konkursie ale na podświadomość dziala i wiekszosc by i tak dala na niego glos. może by sie inne historyjka pojawiła? kto wie.
Jasne, pełna zgoda. Gdyby tak to wyglądało, że propaguje konkurs nie prosząc o głos na siebie to byłby luz. Ale że było inaczej no to niestety, motywacja była wiadoma.
taperson pisze:w zasadach konkursu powinno byc podane kto moze brać udział i jakie sa dozwolone metody glosowania. np ze glosują tylko ci co maja np powyżej 100postów.
To byłoby trudne do wdrożenia bez modyfikacji forum. W przeciwnym razie musiałbym jawnie "stać na straży" i dbać o to kto oddał głos legalny, a kto nie :morda:

Pomyślimy przy okazji kolejnego konkursu :)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
zelazny
Posty: 4563
Rejestracja: 16 sie 2011, 21:00

Konkurs na najciekawszą historię winylową - ankieta

#19

Post autor: zelazny »

Taa myślałem o tym ograniczeniu nawet do ponad 100 postów.
taperson
Posty: 86
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:47

Konkurs na najciekawszą historię winylową - ankieta

#20

Post autor: taperson »

Wojtek pisze:To byłoby trudne do wdrożenia bez modyfikacji forum. W przeciwnym razie musiałbym jawnie "stać na straży" i dbać o to kto oddał głos legalny, a kto nie

Pomyślimy przy okazji kolejnego konkursu
nie znam sie na "technice forum" ale jest cos takiego , o ile dobrze kojarze ze tworzy sie działy z ograniczeniami dostępu. i tam wtedy moga wchodzić tylko dane grupy ludzików -czyli np ktore osiągną status np tych przywołanych 100postów.
wtedy w takim dziale tworzymy konkurs - mysle ze to by juz rozwiązało problem glosowania "duchów forumowych"

to czekamy w takim razie na konkurs :)


p.s kurde musze jeszcze 29 postów natrzaskac zeby sie zalapac na ewentualny konkurs :mrgreen:
Awatar użytkownika
Merrick
Posty: 2385
Rejestracja: 22 sie 2016, 22:02
Gramofon: Thorens TD-160 Super
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Konkurs na najciekawszą historię winylową - ankieta

#21

Post autor: Merrick »

Myszor pisze:
20 mar 2016, 21:39
Może jest chory i zbiera na operację ? Nigdy nie wiadomo.
:lol:
zelazny pisze:
20 mar 2016, 20:27
Dodam jeszcze od siebie, że jest mi bardzo przykro klin. Po tym jak przeczytałem wiadomość od Wojtka od razu! wybiegłem z domu kierując się prosto na pocztę aby anulować wysyłkę, biegłem całą drogę, niestety było już za późno.
Dziś z ciekawości wszedłem na allegro no i wpisałem nazwę tego świetnego albumu no i moim oczom ukazała się aukcja, na początku pomyślałem, że to ktoś inny, ale spojrzałem na miejscowość a następnie sprawdziłem z danymi jakie posiadam po dziś dzień czyli adres klegza, zgadza się.
Teraz dopiero wiem o czym wspominałeś przy okazji prezentu dla naszego kolegi. Niezła afera
Thorens TD-160 Super, SME Series III, OM 30 -> Staccato OS-> Dyskretniok -> Hafler DH-100, Hafler DH-220, Dynaudio Audience 40

https://www.discogs.com/user/Merrick-Pl/collection
Awatar użytkownika
Felini Wąsik
Posty: 1416
Rejestracja: 21 gru 2021, 18:08
Gramofon: Camry 1113
Lokalizacja: Malbork
Kontakt:

Re: Konkurs na najciekawszą historię winylową - ankieta

#22

Post autor: Felini Wąsik »

zelazny pisze:
20 mar 2016, 20:27
Dodam jeszcze od siebie, że jest mi bardzo przykro klin. Po tym jak przeczytałem wiadomość od Wojtka od razu! wybiegłem z domu kierując się prosto na pocztę aby anulować wysyłkę, biegłem całą drogę, niestety było już za późno.
Dziś z ciekawości wszedłem na allegro no i wpisałem nazwę tego świetnego albumu no i moim oczom ukazała się aukcja, na początku pomyślałem, że to ktoś inny, ale spojrzałem na miejscowość a następnie sprawdziłem z danymi jakie posiadam po dziś dzień czyli adres klegza, zgadza się.
Naprawdę przykra sytuacja, nie rozumiem jak można tak postąpić :x
"Jeśli marnowanie czasu daje ci radość to nie jest to czas zmarnowany" ;)
John Lennon
Awatar użytkownika
kukiz 30
Posty: 1918
Rejestracja: 18 wrz 2016, 16:05
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Konkurs na najciekawszą historię winylową - ankieta

#23

Post autor: kukiz 30 »

Czego to ludzie nie zrobią dla własnej korzyści. ŻENADA.
.... Już myślałem że każdy temat z forum czytałem, a o tym nie wiedziałem muszę przyznać :mrgreen:
Mission Cyrus One, Luxman L405,Sony PS-X6,DAC by Martynka, Infinity RS-4000.
Awatar użytkownika
Felini Wąsik
Posty: 1416
Rejestracja: 21 gru 2021, 18:08
Gramofon: Camry 1113
Lokalizacja: Malbork
Kontakt:

Re: Konkurs na najciekawszą historię winylową - ankieta

#24

Post autor: Felini Wąsik »

kukiz 30 pisze:
30 paź 2022, 21:09
Czego to ludzie nie zrobią dla własnej korzyści. ŻENADA.
.... Już myślałem że każdy temat z forum czytałem, a o tym nie wiedziałem muszę przyznać :mrgreen:
Ja również o tym nie wiedziałem. Ale tak wykorzystać człowieka który chce coś oddać z własnej woli :x Dokładnie, żenada
"Jeśli marnowanie czasu daje ci radość to nie jest to czas zmarnowany" ;)
John Lennon
Awatar użytkownika
zelazny
Posty: 4563
Rejestracja: 16 sie 2011, 21:00

Re: Konkurs na najciekawszą historię winylową - ankieta

#25

Post autor: zelazny »

No, klegz zaraz po tym przestał wchodzić na forum, gdybym był adminem, od razu bym go zbanował.
Album wystawił na allegro za 500 zł. Pierdolenie odnośnie "może jest chory". Od początku jego zamysłem było sprzedanie albumu, wiedząc o jego dość sporej wartości materialnej. Album koncertowy, pięknie wydany na czterech płytach 180 gram, na żywo z Atlanty, ponoć sam koncert został określony mianem najlepszego i zapewne przejdzie do historii jako kultowy. Nie no, aż się łezka kręci w oku...
Dodam, że w opisie oferty było coś takiego "Album nowy, został otworzony tylko w celu sprawdzenia stanu płyt".
Pierdol się klegz! Nie ma roku żebym chociaż z raz o tym nie pomyślał.
Awatar użytkownika
Merrick
Posty: 2385
Rejestracja: 22 sie 2016, 22:02
Gramofon: Thorens TD-160 Super
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Konkurs na najciekawszą historię winylową - ankieta

#26

Post autor: Merrick »

zelazny pisze:
30 paź 2022, 21:14
Pierdol się klegz!
:lol: a tak z ciekawości z jakiego miasta jest klegz?
Thorens TD-160 Super, SME Series III, OM 30 -> Staccato OS-> Dyskretniok -> Hafler DH-100, Hafler DH-220, Dynaudio Audience 40

https://www.discogs.com/user/Merrick-Pl/collection
Awatar użytkownika
Felini Wąsik
Posty: 1416
Rejestracja: 21 gru 2021, 18:08
Gramofon: Camry 1113
Lokalizacja: Malbork
Kontakt:

Re: Konkurs na najciekawszą historię winylową - ankieta

#27

Post autor: Felini Wąsik »

Merrick pisze:
30 paź 2022, 21:24
zelazny pisze:
30 paź 2022, 21:14
Pierdol się klegz!
:lol: a tak z ciekawości z jakiego miasta jest klegz?
Chcesz się w batmana zabawić? :lol:
"Jeśli marnowanie czasu daje ci radość to nie jest to czas zmarnowany" ;)
John Lennon
Awatar użytkownika
Felini Wąsik
Posty: 1416
Rejestracja: 21 gru 2021, 18:08
Gramofon: Camry 1113
Lokalizacja: Malbork
Kontakt:

Re: Konkurs na najciekawszą historię winylową - ankieta

#28

Post autor: Felini Wąsik »

zelazny pisze:
30 paź 2022, 21:14
No, klegz zaraz po tym przestał wchodzić na forum, gdybym był adminem, od razu bym go zbanował.
Album wystawił na allegro za 500 zł. Pierdolenie odnośnie "może jest chory". Od początku jego zamysłem było sprzedanie albumu, wiedząc o jego dość sporej wartości materialnej. Album koncertowy, pięknie wydany na czterech płytach 180 gram, na żywo z Atlanty, ponoć sam koncert został określony mianem najlepszego i zapewne przejdzie do historii jako kultowy. Nie no, aż się łezka kręci w oku...
Dodam, że w opisie oferty było coś takiego "Album nowy, został otworzony tylko w celu sprawdzenia stanu płyt".
Pierdol się klegz! Nie ma roku żebym chociaż z raz o tym nie pomyślał.
Ten album jest naprawdę ładnie wydany, nie chce mi się wierzyć że ktoś chciał go od początku po prostu sprzedać :(
"Jeśli marnowanie czasu daje ci radość to nie jest to czas zmarnowany" ;)
John Lennon
Awatar użytkownika
zelazny
Posty: 4563
Rejestracja: 16 sie 2011, 21:00

Re: Konkurs na najciekawszą historię winylową - ankieta

#29

Post autor: zelazny »

Wąsik, masz wątpliwości?
Dzięki postowi zostawionemu przez Wojtka, pozostał w nim działający link do oferty w allegro archiwum: https://archiwum.allegro.pl/oferta/tom- ... 73820.html
To nawet nie cztery płyty zostały otworzone, a jedna i nawet nie została przesłuchana.
Fan kochający twórczość Toma wziąłby udział w konkursie dla odsłuchu, w innym przypadku będąc niezainteresowanym twórczością bierze udział dla spieniężenia nagrody. Tak ja to widzę.
Załączniki
1111.jpg
2222.jpg
Ostatnio zmieniony 08 lis 2022, 21:37 przez zelazny, łącznie zmieniany 7 razy.
Awatar użytkownika
Felini Wąsik
Posty: 1416
Rejestracja: 21 gru 2021, 18:08
Gramofon: Camry 1113
Lokalizacja: Malbork
Kontakt:

Re: Konkurs na najciekawszą historię winylową - ankieta

#30

Post autor: Felini Wąsik »

zelazny pisze:
30 paź 2022, 21:39
Wąsik, masz wątpliwości? https://archiwum.allegro.pl/oferta/tom- ... 73820.html
Dzięki postowi zostawionemu przez Wojtka pozostał w nim działający link do ofert w allegro archiwum: https://archiwum.allegro.pl/oferta/tom- ... 73820.html
To nawet nie cztery płyty zostały otworzone, a jedna i nawet nie zsotała przesłuchana.
Dobrze, że jest archiwum na allegro.
Nie miałem wątpliwości, a teraz już na pewno wierzę. Na szczęście nie udało mu się sprzedać. Chyba że gdzieś na jakiejś giełdzie opchnął...
"Jeśli marnowanie czasu daje ci radość to nie jest to czas zmarnowany" ;)
John Lennon
ODPOWIEDZ