Wątki ze znaleziskami

Co sądzisz o forum?
ODPOWIEDZ
cheatero
Posty: 30
Rejestracja: 20 sie 2014, 17:22
Lokalizacja: Berlin

Wątki ze znaleziskami

#1

Post autor: cheatero »

Witajcie,
co wy na to aby na forach zakupowych poszczegolnych 'klockow' utworzycz watki z perelkami dostepnymi na allegro/ebay/w sieci? Mysle ze byloby to pomocne (glownie poczatkujacym). Takie 'Perelki znalezione w sieci' (ale nie w pejoratywnym znaczeniu)
Cos a'la watki 'co kupic do xxxzl' tylko w druga strone - nie odpowiedzi na pytania nowicjuszy tylko propozycje dla nich.
Dajmy na to Wojtek (nie miej prosze zalu bo u mnie masz duzy szacunek) przeglada sobie allegro (bo nie uwierze ze nie :P) i wylapuje ciekawe kolumny w rozsadnej wg niego cenie i wrzuca je do takiego watku w Sprzęt ‹ Nagłośnienie ‹ Zakupy z paroma slowami komentarza. Od czasu do czasu widzialem ze cos takiego robiles Wojtku w watkach zbiorczych (wypisywales liste tego co aktualnie jest warte uwagi na allegro).
Fajnie ten watek rozszerzyc poza allegro czyli mozna wrzucac dobre promocje, przeceny w sklepach, oferty z ebay.
Mam nadzieje ze czaicie co mam na mysli :-) Aaa... i opcja ew komentowania ofert, pytan do nich i ogolnej dyskusji powinna byc dozwolona.
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41510
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Wątki ze znaleziskami

#2

Post autor: Wojtek »

Rzucasz propozycję czegoś co w sumie już funkcjonuje. Jak ktoś chce to podrzuca link do okazji w konkretnym temacie zakupowym, niezależnie od tego czy ktoś akurat coś szuka czy nie.

Ja tworzę takie zbiorcze listy w wątkach zakupowych zwyczajowo wtedy kiedy kilka osób w danym czasie pyta o sprzęt, nie dając przy tym żadnych linków.
Robię to jak mam czas i chęć, nie jest to reguła.
cheatero pisze:(bo nie uwierze ze nie :P)
Jak sam dla siebie nic nie szukam to nie przeglądam regularnie allegro. Serio :)
cheatero pisze:dobre promocje, przeceny w sklepach
To tez już jest, choć dotyczy zwyczajowo zakupów płytowych. Ludzie informują o promocjach, czasem same sklepy się afiszują.
cheatero pisze:Mam nadzieje ze czaicie co mam na mysli :-)
Staram się zrozumieć Twoją wizję, ale może powiedz nam jakbyś to widział inaczej niż już jest teraz, tak jak nakreśliłem sytuację powyżej.

Generalnie przypomina mi się dyskusja z wątku o polecanych sprzedawcach. Nikt nikomu nie broni chwalić jakiegoś handlarza, ale z drugiej strony czy każdy chce się takimi informacjami dzielić? Kwestia podejścia :)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
ODPOWIEDZ