Facebook

Co sądzisz o forum?
eenneell
Posty: 4157
Rejestracja: 25 maja 2011, 22:18
Lokalizacja: K-ków

Facebook

#31

Post autor: eenneell »

eenneell pisze:Zły pomysł :shock:
No chyba, że chodzi o podbijanie cen niektórych modeli na alle... :mrgreen: (Pecunia non olet!) jeżeli tak to dobry ! :twisted:
Darek

Facebook

#32

Post autor: Darek »

Wojtek pisze:Tomasz z winylowo stoi chyba za połową polskich
Chyba sam nie wie ile tych stronek na fb ma :D Bardzo natarczywa forma reklamy :( Nieraz przegladam i po chwili widze ze to od niego ale jagby nie :D Sam mam 3 strony na fb ale wszedzie widac ze to ja :D (ogolna, plyty i zamknieta strona znajomi winylowcy ) Spotkalem tez sklepy/komisy za ktorymi stoi kilka osob lub jedna podawajaca sie za inne :D same jaja :D
Awatar użytkownika
KasparHauser
Posty: 586
Rejestracja: 01 lis 2012, 13:48
Gramofon: Nieinterere2000
Lokalizacja: Spoza linii świata

Re: Facebook

#33

Post autor: KasparHauser »

Darek pisze:jagby
Darku, wracaj do Polski z tej Irlandii ;) , bo źle się dzieje. :mrgreen:
Darek

Re: Facebook

#34

Post autor: Darek »

KasparHauser pisze:
Darek pisze:jagby
Darku, wracaj do Polski z tej Irlandii ;) , bo źle się dzieje. :mrgreen:
ale gdzie sie zle dzieje :P w Polsce? no przestan ;) tyle dobrego pisza na wp i onecie
tak naprawde to czesto sie lapie na czyms takim albo literowki (coraz to czesciej)
Obecnie napisalem i jak sprawdzilem to z 5x poprawialem :D
fakt, patzre na glupi film i pisze :D
Awatar użytkownika
Boguś
Posty: 127
Rejestracja: 02 sty 2014, 09:53

Grupa na facebuku.

#35

Post autor: Boguś »

Wpadł mi do głowy pomysł, aby admini założyli grupę na facebuku tylko dla forumowiczów.
Moglibyśmy tam wrzucać rzeczy średnio pasujące na forum i byśmy go tak nie zaśmiecali postami, na które odpowiada raptem 5 osób, wrzucali jakieś ciekawostki, pytania na szybko, takie sprawy.
Forum ostrekola.pl ma grupę i bardzo dobrze się to sprawdza :). forum sobie a grupa sobie, ale razem się uzupełniają. Przy czym nie zaglądając na grupę, bardzo niewiele się traci z wiadomości forumowych (że się tak wyrażę).
A może jest już taka grupa? Albo pojawił się już taki pomysł?
(∞).
Awatar użytkownika
falon
Posty: 133
Rejestracja: 17 lut 2014, 23:54

Grupa na facebuku.

#36

Post autor: falon »

hmmm, najpierw trzeba by się bawic w zalozenie fejsbuka, ja na przykład nie mam takowego badziewia :)
Dual CS 704; Denon PMA-355UK; Infinity Reference 30; CD Marantz CD6000OSE; Tape Sony TC-KB820S QS
Awatar użytkownika
vinylpiotrek
Posty: 2197
Rejestracja: 12 lip 2012, 20:51
Lokalizacja: Łódź

Grupa na facebuku.

#37

Post autor: vinylpiotrek »

Już raz była o tym rozmowa.
I raczej było na nie.
Obrazek
Awatar użytkownika
tollo
Posty: 1209
Rejestracja: 29 wrz 2013, 23:36
Lokalizacja: Zgierz

Grupa na facebuku.

#38

Post autor: tollo »

Dokładnie mówiąc to tutaj: http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=7& ... t=facebook Ostatecznie na niczym nie stanęło. Podpytywałem Wojtka i z tego co pamiętam, pamięć mnie nie myli to pomysł nie jest stracony. :) Jak coś pomieszałem to Wojtek na pewno sprostuje.
Awatar użytkownika
grummer
Posty: 409
Rejestracja: 21 cze 2013, 03:41

Re: Grupa na facebuku.

#39

Post autor: grummer »

Już jest jedna grupa winylowa należąca do właściciela winylowo.com i jest to po prostu worek śmieci. Zbiór kolekcjonerów znaczków bez żadnego dystansu do siebie, prowokujących dziwne dyskusje, zero merytoryki. Ostatnio szerzy się tam też audio voodoo.
Awatar użytkownika
Boguś
Posty: 127
Rejestracja: 02 sty 2014, 09:53

Facebook

#40

Post autor: Boguś »

O grupie (tej, którą założył właściciel vinylowo.com) nie będę się wypowiadał, zapisałem się tam i pod pewnymi względami odpowiada mi.
Myślę, że można traktować ją jak wizytę u kumpla w akademiku: wypijecie browarka i zajaracie szluga na parapecie, w międzyczasie jakieś fajne dziewczyny się dosiądą, popieprzycie trochę głupot, spróbujecie je poderwać, takie sprawy.
A odwiedziny forum to bardziej jak wizyta w bibliotece ;).

Ostatecznie to dobrze, że nie ma tej grupy. I pomyśleć, że sam zarzuciłem taki pomysł :roll:.
(∞).
Awatar użytkownika
Winters
Posty: 2801
Rejestracja: 10 kwie 2011, 11:29
Lokalizacja: prawie Łódź

Facebook

#41

Post autor: Winters »

Boguś pisze:Myślę, że można traktować ją jak wizytę u kumpla w akademiku: wypijecie browarka i zajaracie szluga na parapecie, w międzyczasie jakieś fajne dziewczyny się dosiądą, popieprzycie trochę głupot, spróbujecie je poderwać, takie sprawy.
:D

Boguś, to Ty taki życiowy.
DIOMEDES KATO
Awatar użytkownika
Boguś
Posty: 127
Rejestracja: 02 sty 2014, 09:53

Facebook

#42

Post autor: Boguś »

Kiedyś byłem.
I tak się robiło, z rożnym skutkiem ;).
(∞).
Awatar użytkownika
grummer
Posty: 409
Rejestracja: 21 cze 2013, 03:41

Re: Facebook

#43

Post autor: grummer »

Boguś pisze:Myślę, że można traktować ją jak wizytę u kumpla w akademiku: wypijecie browarka i zajaracie szluga na parapecie, w międzyczasie jakieś fajne dziewczyny się dosiądą, popieprzycie trochę głupot, spróbujecie je poderwać
Ja tam podrywam pana Zbycha. Lecę na jego płytę nagrobkową pod gramofon i złote przewody. Ach, no i nie śmiałbym nie wspomnieć o legendarnej już i jedynej słusznej macie korkowej z wgłębieniem na label. Fajne dziewczyny to tam można na jednym palcu policzyć. Ja bym to bardziej porównał do spotkań entuzjastów kucyków Ponny ;) Ostatnio furrorę robi ełrowizja. Niektórzy po prostu uwielbiają się biczować pod publikę ;)
eenneell
Posty: 4157
Rejestracja: 25 maja 2011, 22:18
Lokalizacja: K-ków

Facebook

#44

Post autor: eenneell »

Jeżeli jest tam "Babazbrodą" to się zapiszę :)
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41379
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Facebook

#45

Post autor: Wojtek »

Ja tam czasem zaglądam, z jednej strony dla śmiechu, a z drugiej jak ktoś szuka sprzętu to próbuję naprowadzić (a przynajmniej zdementować głupoty).
eenneell pisze:Jeżeli jest tam "Babazbrodą" to się zapiszę :)
Już nie ma. Admin wywalił dyskusję, twierdząc że jest zbyt "polityczna". Potem przeprosił, że to zrobił. Taki cyrk.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
ODPOWIEDZ