Jak ktoś ma coś do Admina...

Co sądzisz o forum?
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41379
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Jak ktoś ma coś do Admina...

#136

Post autor: Wojtek »

Ciekawe ilu jeszcze ludzi tutaj przyjdzie i powie, że koledzy wylecieli za odmienne poglądy/inne upodobania muzyczne/itd. i że był to jakiś spontaniczny oraz nieprzemyślany ruch z mojej strony :)

Na ten temat już zostało powiedziane tyle, że naprawdę nie ma sensu dorabianie do tego kolejnych bajek.
Jak ktoś nie chce czegoś widzieć to tego nie zobaczy, a ja nie mam zamiaru tracić więcej czasu na przekłuwanie betonowej ściany, jaką niektórzy tutaj sobie stawiają.
eenneell pisze:Ale ponieważ Admin toleruje takie wypowiedzi to zostaniesz :D
A ja nie ;)
To czemu niby tu jeszcze jesteś? Pomyślałeś o tym?
Czołgista pisze:Drogi Wojtku , proszę nie odnoś się do tego posta eenneell-a '
przed kolejnym banem , chciałbym pogadać w realu z aktywnym forumowiczem :lol:
Ciebie to śmieszy? Bo mnie wcale.
Czołgista pisze:Tak na marginesie , to moje wpisy w temacie płynu forumowego nie miały związku z z tematem
gdzie zbanowałeś 3 forumowiczów, wtedy odniosłem się do działu "przywitań" na forum :lol:
A teraz odnoszę wrażenie że łączyłeś te dwie sprawy :shock:
Zupełnie nie wiem o czym piszesz, ale nie sądzę by miało to jakiekolwiek znaczenie.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
cezi
Posty: 166
Rejestracja: 25 gru 2011, 20:02

Re: Jak ktoś ma coś do Admina...

#137

Post autor: cezi »

Wojtek pisze:Ciekawe ilu jeszcze ludzi tutaj przyjdzie ...
Prwnie kilku jeszcze będzie Cie molestować...

Przytoczę takie łacińskie przysłowie, które świetnie pasuje na zakończenie dyskusji w tym wątku "Roma locuta, causa finita".
Tutaj już naprawdę nie ma o czym dyskutować chyba że....

Nie wiem, czy zbanowani mają uprawnienia do odczytu/wysyłania PW. Jeżeli za jakiś czas ochłoną i stwierdzą, że mają jednak coś do powiedzenia poza sianiem fermentu i gdyby to oni się do Ciebie w tej kwestii zwrócili, a nie ich "mecenasi", to wtedy......

Tak czy siak, mi ich nieobecność nie przeszkadza.

Cezi
Awatar użytkownika
falon
Posty: 133
Rejestracja: 17 lut 2014, 23:54

Re: Jak ktoś ma coś do Admina...

#138

Post autor: falon »

cezi pisze:
Wojtek pisze:Ciekawe ilu jeszcze ludzi tutaj przyjdzie ...

Nie wiem, czy zbanowani mają uprawnienia do odczytu/wysyłania PW. Jeżeli za jakiś czas ochłoną i stwierdzą, że mają jednak coś do powiedzenia poza sianiem fermentu i gdyby to oni się do Ciebie w tej kwestii zwrócili, a nie ich "mecenasi", to wtedy......
raczej nie, skoro zbanowani to nie mogą się logować, jedynie będą mogli otrzymać maile od admina, sam tez możesz im chyba wysłać bo widzę taką możliwość tu, chyba
Dual CS 704; Denon PMA-355UK; Infinity Reference 30; CD Marantz CD6000OSE; Tape Sony TC-KB820S QS
Awatar użytkownika
tollo
Posty: 1209
Rejestracja: 29 wrz 2013, 23:36
Lokalizacja: Zgierz

Jak ktoś ma coś do Admina...

#139

Post autor: tollo »

falon pisze:jedynie będą mogli otrzymać maile od admina, sam tez możesz im chyba wysłać bo widzę taką możliwość tu, chyba
Każdy może wysłać maila do osób zbanowanych.
cezi
Posty: 166
Rejestracja: 25 gru 2011, 20:02

Jak ktoś ma coś do Admina...

#140

Post autor: cezi »

Bardziej istotne w moi poście jest to, czy oni będą mogli wysłać/odpowiedzieć. Nie wyobrażam sobie sytuacji, aby Wojtek się pytał zbanowanych, czy łaskawie chcieliby wrócić na łono forum.

Jeżeli...powtarzam z naciskiem, jeżeli w ogóle kiedykolwiek miałaby być podniesiona kwestia powrotu zbanowanych, to tylko z ich inicjatywy. Natomiast wszelkie naciski czy żądania ze strony innych uzytkowników, będą go utwierdzać w słuszności swojej decyzji. Pisze w ten sposób dlatego, że ja bym tak się właśnie "utwierdzał". Powiedzmy sobie szczerze - argumenty, które są podnoszone przez obrońców banitów do mnie nie przemawiają, a rzekoma cenzura forum jest mocno przesadzona. Aczkolwiek uważam, że niejednokrotnie Wojtek niepotrzebnie przenosi tematy.

Cezi
kielek
Posty: 3185
Rejestracja: 05 paź 2011, 08:34
Lokalizacja: Gdynia

Jak ktoś ma coś do Admina...

#141

Post autor: kielek »

Dziwię się osobom co przebywają na forum kupę czasu i nie widziały co się faktycznie działo od długiego czasu.Jak układały się relacje między zbanowanymi a Adminem. Przecież logicznym jest ,że polemiki o gustach w wątku "Kij w mrowisko'' były tylko gwoździem do trumny,wystarczy poczytać nieco forum by się o tym przekonać(choćby wątek w którym piszemy)do tego można dorzucić kilka spięć niezaksięgowanych na SB .Nie bądźmy dziećmi,po prostu często Adminowi i pewnej części forumowiczom było nie po drodze z tymi panami i zamiast ciągnięcia kolejnych wojenek,przytyków,spięć Wojtek zdecydował się na takie rozwiązanie.
Abstrahując od tego czy Wojtek by ich przywrócił czy nie,to nie wyobrażam sobie by panowie chcieli tu wrócić mając zapewne swój honor i udawać że nic się nie stało będąc pożegnanym kopem w d...
Awatar użytkownika
incorester
Posty: 53
Rejestracja: 01 gru 2012, 21:54

Re: Jak ktoś ma coś do Admina...

#142

Post autor: incorester »

Wojtku, nie jest moim zamiarem Cię pouczać i/lub obrażać, piszę jak jest.

Konflikt między Tobą i zbanowanymi nie zaczął się wczoraj.
Netykieta określa jego tło precyzyjnie - "zakaz nagabywania osób, które sobie tego nie życzą"
Ty, rezygnując wówczas z przysługujących Ci praw, i decydując się na dyskusje z teraz zbanowanymi,
abstrahując już od poziomu tych dyskusji, unieważniłeś ten zakaz.

Trudno więc oceniać fakt zbanowania ich właśnie teraz inaczej, niż jako butną demonstrację pychy i zarozumiałości.

Chyba każdy z bardzo aktywnych forowiczów, choć w różnym stopniu, cierpi na te dolegliwości, jednak, z nich wszystkich,
tylko Ty jesteś Administratorem. To nadaje Ci szczególne prawa, ale i szczególne obowiązki.
kielek
Posty: 3185
Rejestracja: 05 paź 2011, 08:34
Lokalizacja: Gdynia

Jak ktoś ma coś do Admina...

#143

Post autor: kielek »

Ciekawa teoria...według której jeśli dasz komuś do zjedzenia palec to musisz później dać zjeść całą rękę? Bo to nieetyczne?Bo będziesz zarozumialcem ?
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41379
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Jak ktoś ma coś do Admina...

#144

Post autor: Wojtek »

incorester pisze:piszę jak jest.
Wybacz, ale w paru kwestiach piszesz jedynie jak Ty to widzisz, a nie jak jest.
incorester pisze:Netykieta określa jego tło precyzyjnie
Pudło. Zwróć uwagę na to, że nie możesz wiedzieć wszystkiego co zaszło, bo nie wszystko działo się publicznie.
incorester pisze:Netykieta określa jego tło precyzyjnie - "zakaz nagabywania osób, które sobie tego nie życzą"
Ty, rezygnując wówczas z przysługujących Ci praw, i decydując się na dyskusje z teraz zbanowanymi,
abstrahując już od poziomu tych dyskusji, unieważniłeś ten zakaz.
Staram się zrozumieć Twój tok myślenia.

Jeśli ktoś robi coś złego bądź nieciekawego na forum dyskusyjnym, a ja, jako jedyny administrator, zabiorę w tej sprawie głos, reagując, obojętnie w jakiej formie, to automatycznie oczyszczam tych pierwszych i nie mogę ich ukarać, bo to nieetyczne?
Gdybym ich ukarał po cichu, bez ostrzeżeń, próby dojścia do sedna bądź nakłonienia do zaprzestania, to to już by było etyczne?
Czy też nie?

W tym świetle wygląda mi to na przypadek kiedy jedna ze stron ma związane ręce jeśli chce zachować pozytywną moralność.
Innymi słowy, swego rodzaju niekonsekwencja.
incorester pisze:Trudno więc oceniać fakt zbanowania ich właśnie teraz inaczej, niż jako butną demonstrację pychy i zarozumiałości.
Jak najbardziej masz prawo do własnej oceny zdarzenia.

Załóżmy teraz, że jest tak jak mówisz, że to wszystko prawda... to co z tego? Co mi powiesz?
Że nie można, bo nie mam prawa? Że spotka mnie jakaś kara? Że jestem złym człowiekiem?
Co to zmieni?

A ja, uprzedzając odpowiedź, powiem Tobie co to zmieni: nic.
incorester pisze:To nadaje Ci szczególne prawa, ale i szczególne obowiązki.
Dzięki za przypomnienie.
W tym wypadku miałem do spełnienia jeden szczególny obowiązek: utrzymywanie porządku.
W tym celu użyłem jednego prawa: wywalenie tych, którzy w mojej ocenie ten porządek zakłócają i nie widzą w tym nic złego.
Jednak równie dobrze mogłoby to być: wywalenie tych, których morda mi się nie podoba.
Naprawdę. Bo takie mam prawo.

Ostateczna ocena, jak i decyzja też jest moja. Nie muszę się przed nikim tłumaczyć (a mimo to, robię to).
Żadne gremium nie musi sankcjonować moich decyzji by stały się one ważne.

Z tego co zrozumiałem incorester, mimo że nie chcesz nikogo obrażać czy pouczać, to nie jesteś w stanie uszanować moich decyzji czy stanowiska.
To samo tyczy się w sumie wszystkich, będących na "anty".

Jeśli tak jest to pada zasadnicze pytanie: co tu jeszcze robisz i co chcesz przez powyższe posty osiągnąć?

Jeśli celem ma być przywrócenie dostępu chłopakom to sory, powtarzam: nie da rady. Koniec tematu.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
incorester
Posty: 53
Rejestracja: 01 gru 2012, 21:54

Re: Jak ktoś ma coś do Admina...

#145

Post autor: incorester »

Nie wiem czy to coś zmieni, czas pokaże.
Ja mam wrażenie, że rozpocząłeś destrukcję własnego dzieła, tylko zacietrzewienie nie pozwala Ci tego dostrzec.
Obym się mylił.
Awatar użytkownika
Czołgista
Posty: 134
Rejestracja: 07 lut 2014, 22:27
Lokalizacja: Kraków

Re: Jak ktoś ma coś do Admina...

#146

Post autor: Czołgista »

Wojtek pisze:
Czołgista pisze:Drogi Wojtku , proszę nie odnoś się do tego posta eenneell-a '
przed kolejnym banem , chciałbym pogadać w realu z aktywnym forumowiczem :lol:
Ciebie to śmieszy? Bo mnie wcale.
Śmieszy i bawi zarazem :)
Kilka lat ci przebrzydli forumowicze toczyli krew z Wojtkowego ciała !
To czemu Wojtek długo wcześniej nie naprowadził zbłąkane owieczki na dobrą drogę ?
W końcu zbanowani forumowicze mają po kilka tysięcy postów na koncie :?:
To nie są przybysze z nikąd, tylko przez Ciebie tolerowani forumowicze :?:
Dałeś im w przeszłości np. bana na 1 dzień ?
Lub słowne ostrzeżenie że za takie a nie inne słownictwo zostaną pokarani :?: banem :?:
Raczej wolałeś się z nimi pokłócić i doprowadzić do wymiany zdań gdzie okażesz się lepszy :D
W pyskówce.
Ja to tak widzę :idea:
A w ogóle to po co ich obrażać !? W dosadnych inwektywach ?
I to taki mi słowami ? Ja tego nie pojmuję :doh: Takiego działania admina :snooty:
----

Kod: Zaznacz cały

Cześć!

Jestem Wojtek, założyciel i administrator forum winyl.net

Głównym celem forum jest ustanowienie luźnego zaplecza dyskusyjnego na wszelakie tematy związane z muzyką i sprzętem grającym, ze szczególnym nastawieniem na gramofony i płyty winylowe.

Podstawowe zasady:

Na forum obowiązują zasady netykiety (klik klik).
Jakiekolwiek próby zasypywania forum spamem NIE będą tolerowane.
Jakiekolwiek obrażanie innych NIE będzie tolerowane.
Każdy użytkownik ma prawo posiadać tylko jeden login. Rejestrowanie kolejnych kont, podawanie się za kogoś innego, itd. nie będzie tolerowane.

Niedostosowanie się do powyższych prostych zasad będzie skutkowało ostrzeżeniem od administracji, a ostatecznie banicją.


Twórz nowe wątki w odpowiednich do tego działach forum.
Jeśli twój temat nie pasuje do żadnego istniejącego działu, zacznij go w dziale "Off Topic".
Administracja ma prawo przenosić tematy do innych działów, o ile uzna że inny dział jest dla danego tematu bardziej odpowiedni.

Jeśli uważasz że jakiś użytkownik, post lub cały wątek dyskusyjny jest nie do zaakceptowania lub po prostu łamie zasady proszę zgłoś to administracji forum w celu szybkiego rozwiązania problemu.


Z poważaniem,
Wojtek
Drogi Wojtku , jesteś super gościem dla mnie w temacie gramofonów !
Ale na ludziach to się chyba totalnie nie znasz :cry:

I nie bronię tych 3 gości bo sami mają sporo za uszami :)
Zwłaszcza Wintersa nie lubię za wprowadzanie w błąd urzytkowników unitry :D
Poza tym uznaję jego wiedzę i nigdy się nie czepiałem.
Vinylpiotrek i Tollo . też na mnie napadli po temacie GS 464, i co ? i nico jako zwykły forumowicz mam dystans do
rzeczywistości , nie pieklę się i nie napinam.

Bardzo żałuję że innym żyłka pękła podczas tak trywialnej sprawy.
Bez odbioru.
Awatar użytkownika
falon
Posty: 133
Rejestracja: 17 lut 2014, 23:54

Jak ktoś ma coś do Admina...

#147

Post autor: falon »

Ot to madrze napisane.
Dual CS 704; Denon PMA-355UK; Infinity Reference 30; CD Marantz CD6000OSE; Tape Sony TC-KB820S QS
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41379
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Jak ktoś ma coś do Admina...

#148

Post autor: Wojtek »

Czołgista pisze:Śmieszy i bawi zarazem :)
Może to przez te piwka? (żarcik)
Czołgista pisze:To czemu Wojtek długo wcześniej nie naprowadził zbłąkane owieczki na dobrą drogę ?
W końcu zbanowani forumowicze mają po kilka tysięcy postów na koncie :?:
To nie są przybysze z nikąd, tylko przez Ciebie tolerowani forumowicze :?:
Dałeś im w przeszłości np. bana na 1 dzień ?
Lub słowne ostrzeżenie że za takie a nie inne słownictwo zostaną pokarani :?: banem :?:
Raczej wolałeś się z nimi pokłócić i doprowadzić do wymiany zdań gdzie okażesz się lepszy :D
W pyskówce.
Ja to tak widzę :idea:
Nie masz chyba świadomości, że widziałeś mało. Tym bardziej że jesteś tu stosunkowo od niedawna.
Nie bawię się w czasowe bany.
Ostrzeżenia? Owszem, ale to raczej prywatnie.

Z tego co zrozumiałem to teraz źle o mnie świadczy to, że tak długo to trwało?
Na szczęście forum nie jest instytucją opłacaną przez budżetówkę, więc nie rozdaję ciepłych posadek, na których można by się zasiedzieć do emerytury, niezależnie co się robi.

Napisałem już wcześniej, że żałuję iż nie zrobiłem tego wcześniej.
Może to taka nauczka na przyszłość? Nie bawić się w dawanie szans na poprawę? ;)
Ale chyba nie. Wtedy będziecie mi zarzucali, że nie daję szansy.

Krótko mówiąc, nie da się czasem wszystkich zadowolić i trzeba mieć taką świadomość zamiast z tym walczyć.
Czołgista pisze:Ale na ludziach to się chyba totalnie nie znasz :cry:
I nie bronię tych 3 gości bo sami mają sporo za uszami :)
Skoro nie bronisz to nie widzę problemu.
Mojego charakteru nie zmienisz.
Czołgista pisze:i co ? i nico jako zwykły forumowicz mam dystans do
rzeczywistości , nie pieklę się i nie napinam.
I dobrze, ale wiesz jak długo byś wytrzymał gdyby takie akcje się powtarzały?
Nie wiem czy jest sens to oceniać albo czekać do tego momentu.

Fakt faktem, w ciągu ostatnich paru miesięcy dostawałem prywatnie sygnały od ludzi mających dość, wskazujących jako przyczynę zachowanie konkretnych osób. Nie mogę ukrywać, że to też poniekąd przechyliło czarę goryczy.
Czołgista pisze:Bardzo żałuję że innym żyłka pękła podczas tak trywialnej sprawy.
Dobrze, że nie przeszkadza Tobie to, że jesteś zdolny oceniać cały rok szkolny przez pryzmat jednego dnia.
falon pisze:Ot to madrze napisane.
E tam, kolejne bezcelowe "nic" w temacie.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
KasparHauser
Posty: 586
Rejestracja: 01 lis 2012, 13:48
Gramofon: Nieinterere2000
Lokalizacja: Spoza linii świata

Jak ktoś ma coś do Admina...

#149

Post autor: KasparHauser »

Męczą Wojtka i męczą ... Dajcie już spokój. Ban to całkiem naturalna rzecz na forach. Niektórzy widzę traktują to, jakby Wojtek odebrał komuś życie.
cezi
Posty: 166
Rejestracja: 25 gru 2011, 20:02

Jak ktoś ma coś do Admina...

#150

Post autor: cezi »

Żeby wrócić na właściwy tor tego wątku:

Mam do admina to, że czasami niepotrzebnie przenosi posty (tak jak mój o Kiss - Psycho Circus), nie dotyczył on zakupu płyty, tylko konkretnej różnicy w wydaniach, a moim zdaniem został upchnięty ni w gruszkę ni w pietruszkę. Oczywiście żadnej sensownej odpowiedzi nie dostałem, bo być może nie wszyscy go dostrzegli!!!!

A w ogóle to Admin w tej kwestii strasznie niekonsekwentny, bo mnóstwo zapytań o konkretne płyty/wydania zostawia w osobnych wątkach.

A może admin po prostu nienawidzi KISS :think:

Cezi
ODPOWIEDZ