Jak ktoś ma coś do Admina...

Co sądzisz o forum?
ODPOWIEDZ
eenneell
Posty: 4157
Rejestracja: 25 maja 2011, 22:18
Lokalizacja: K-ków

Jak ktoś ma coś do Admina...

#91

Post autor: eenneell »

A ja mam rezerwowe!
To co ? mam się wyresetować :?
Na FB 2 (fakt tam nie zaglądam i juz zapomniałem)
Awatar użytkownika
Frenzy
Posty: 249
Rejestracja: 08 gru 2012, 21:33

Jak ktoś ma coś do Admina...

#92

Post autor: Frenzy »

OMG, co tu się ostatnio dzieje :shock: Nie ogarniam wszystkich postów każdego dnia, więc może mi ktoś z kolegów przybliżyć kulisy zbanowania marmoorka - np. o jakie drugie konto chodziło ? Chciałbym wiedzieć, żeby brać ewentualną poprawkę przy czytaniu ichniejszych postów. Swoja drogą, to smutne są takie sytuacje... :(
Awatar użytkownika
motown
Posty: 766
Rejestracja: 31 sie 2011, 20:07

Jak ktoś ma coś do Admina...

#93

Post autor: motown »

Ależ dziecinada...
Jeśli tak wygląda "dyskusja" dorosłych ludzi, to ja nie mam więcej pytań.

Kolega marmoorek widzę zupełnie nam odleciał i zdaje się był niepoczytalny (co wcale go nie tłumaczy) jak płodził te wpisy. Banicja należała mu się choćby za ortografię i literówki już dawno temu.


Przy okazji, warto w tym wątku nadmienić, że kolega Wojtek bywa arogancki i infantylny. Wszyscy pewnie widzą i wiedzą, ale musiałem to napisać ;]


edit: literówka ;]
Pay for that motherfucker record

The Motown Sound™
eenneell
Posty: 4157
Rejestracja: 25 maja 2011, 22:18
Lokalizacja: K-ków

Jak ktoś ma coś do Admina...

#94

Post autor: eenneell »

motown pisze: Przy okazji, warto w tym wątku nadmienić, że kolega Wojtek bywa arogancki i infantylny. Wszyscy pewnie widzą i wiedzą, ale musiałem to napisać ;]
:D :lol: :D :dance:
Awatar użytkownika
Reymont
Posty: 1550
Rejestracja: 17 lut 2012, 10:41
Lokalizacja: Łódź

Jak ktoś ma coś do Admina...

#95

Post autor: Reymont »

Tak sobie myślę, że w sumie Wojtek mogłeś nie pisać od razu o jego multikoncie, tylko kilka dni poczekać...
Ciekawe czy zacząłby prowadzić dyskusje z samym sobą :mrgreen:
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41581
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Jak ktoś ma coś do Admina...

#96

Post autor: Wojtek »

motown pisze:Przy okazji, warto w tym wątku nadmienić, że kolega Wojtek bywa arogancki i infantylny. Wszyscy pewnie widzą i wiedzą, ale musiałem to napisać ;]
Rety, jeśli motown takie rzeczy o mnie pisze (na zasadzie "i kto to mówi") to chyba faktycznie sięgnąłem nowego dna :D
Reymont pisze:Tak sobie myślę, że w sumie Wojtek mogłeś nie pisać od razu o jego multikoncie, tylko kilka dni poczekać...
Ciekawe czy zacząłby prowadzić dyskusje z samym sobą :mrgreen:
Wolałem nie czekać. Pewnie by wtórował sam sobie. Już kiedyś widziałem podobne akcje.
"Sztuczny tłok" na forum :)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Pilot
Posty: 769
Rejestracja: 03 mar 2013, 09:10

Jak ktoś ma coś do Admina...

#97

Post autor: Pilot »

To i ja się poskarżę na admina. Swego czasu drażniło mnie że tak czepia sie tego co piszę, cytuje wyłapane zdania i polemizuje. Oj jak to mnie drażniło. A dziś? A dziś mnie drażni że tego nie robi. Tak jakby zupełnie olewał :lol:
Ot pilotek. Tak mu źle a tak niedobrze. Biedne te życie admina na forum, co by nie zrobił to forowicze i tak marudzą :mrgreen:
Awatar użytkownika
motown
Posty: 766
Rejestracja: 31 sie 2011, 20:07

Re: Jak ktoś ma coś do Admina...

#98

Post autor: motown »

Wojtek pisze:Rety, jeśli motown takie rzeczy o mnie pisze (na zasadzie "i kto to mówi") to chyba faktycznie sięgnąłem nowego dna :D
Ostatnie słowo zawsze musi należeć do ciebie, co? Po prostu uderz się we własne piersi, przyznaj, że czasem ci się zdarza i już. Ja też nie jestem święty, ale to jest temat o tobie, a ty także nieskazitelny nie jesteś. Nie traktuj mnie z góry, nie lekceważ i nie dyskredytuj tego co piszę. Takie nonszalanckie zachowanie zdecydowanie ci nie przystoi. Powinieneś świecić przykładem. Zawsze. Nawet jak ktoś pisze coś, z czym się nie zgadzasz czy zachowuje się nieprzyzwoicie. Zupełnie nie rozumiem czym ja sobie zasłużyłem na takie drwiny z twojej strony. Cały czas chodzi o Stantona? O ten wątek, który skasowałeś, gdzie napisałem człowiekowi, że warto uzbierać parę groszy?

Nie oceniaj ludzi, których nie znasz, miej więcej dystansu. Trochę autorefleksji nie zaszkodzi.


A tak w ogóle to wszystkiego dobrego i miłego dnia ;]
Pay for that motherfucker record

The Motown Sound™
Awatar użytkownika
Pawelec
Posty: 3217
Rejestracja: 17 gru 2012, 20:18
Gramofon: Składak
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Jak ktoś ma coś do Admina...

#99

Post autor: Pawelec »

No nareszcie :) . Ban w pełni zasłużony. Szkoda tylko, że tak późno i strona merytoryczna forum cierpi od czasu kamienia marmorka. :( . Darujmy sobie zwracanie uwagi na Wojtka uszczypliwości. Taki już jest. Trudno być permanentnie wykorzystywanym i być przy tym aniołkiem. Kompleksy to ciężka choroba (na szczęście uleczalna czego marmorkowi życzę). :clap:
AKTUALNA SPRZEDAŻ - pierwszy post
viewtopic.php?t=15809#p307122

Słuchać możesz jeszcze lepiej i jeszcze piękniej.
https://instagram.com/murasaudio
Awatar użytkownika
mumin44
Posty: 40
Rejestracja: 16 kwie 2013, 18:58

Jak ktoś ma coś do Admina...

#100

Post autor: mumin44 »

A gdybym miał rozdwojenie jaźni i miał na to papiery? Też bym dostał bana za dwa konta? :D
Pilot
Posty: 769
Rejestracja: 03 mar 2013, 09:10

Jak ktoś ma coś do Admina...

#101

Post autor: Pilot »

To po założeniu pierwszego konta piszesz PW do Admina o swojej chorobie i tłumaczysz, że musisz rozmawiać sam ze sobą na forach pod różnymi nickami, może Admin to zrozumie i pozwoli na to. Po co komu na forum dwa konta? Na e papierosy często mieliśmy takie przypadki, zazwyczaj robili to sprzedawcy EP, którzy na swoim nicku prezentowali oferowany towar a na drugim koncie zachwalali jakie to nie jest wspaniałe i bezawaryjne, jaka miła obsługa w sklepie itp. Wyłapywani mieli bana tzw dożywotniego na IP Na bazarku forumowym cwaniacy podbijali swoje aukcje. Tu na tym kilkunastoosobowym forum nie widzę sensu posiadania kilku kont. Po co to komu potrzebne? Oczywiście domyślam sie że osoby zbanowane mogą ponownie rejestrować się z innego IP.
eenneell
Posty: 4157
Rejestracja: 25 maja 2011, 22:18
Lokalizacja: K-ków

Jak ktoś ma coś do Admina...

#102

Post autor: eenneell »

Wojtek pisze:Stary, nie nazywaj mnie ziomalem,.
To jakby ktoś chciał "podnieść ciśnienie" Adminowi/Ziomalowi!
:D :D :D :D
Awatar użytkownika
KasparHauser
Posty: 586
Rejestracja: 01 lis 2012, 13:48
Gramofon: Nieinterere2000
Lokalizacja: Spoza linii świata

Re: Jak ktoś ma coś do Admina...

#103

Post autor: KasparHauser »

Czy nasz admin udziela się na wp.pl?
Tematem przewodnim komentarzy był adblock telewizyjny ;) .
Załączniki
Scr000001.jpg
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41581
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Jak ktoś ma coś do Admina...

#104

Post autor: Wojtek »

Nie, to nie ja. Poza forum rzadko kiedy podpisuję się po imieniu.
Zresztą, nawet jakbym to był ja to... co z tego? :D
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Darek

Płyty drogie/kolekcjonerskie

#105

Post autor: Darek »

Wojtek pisze:Fakt faktem, napisałeś bzdurę.
Idiota Zastanow sie co piszesz
Wojtek pisze:Używasz/posiadasz w ogóle jakiś sensowny magnetofon szpulowy?
Masz w kolekcji oryginalne szpule, o których rozmawiamy? Kupowałeś je kiedyś?
Jeśli nie to śmiem jednak twierdzić, że jesteś prędzej w gównie niż w temacie.
Jeśli tak to spoko, może masz jakieś pojęcie.
Jak gralem ze szpulowca to skakales jeszcze z jajka na jajko a teraz nie posiadam tego sprzetu lecz czesto spotykam takie tasmy
Wojtek pisze:Biorąc pod uwagę moje doświadczenia sprzed lat to jednak podałeś dość mocne ceny, stąd twierdzę, że podrożały.
Doswiadczenie to masz ale nie w tym temacie
Wojtek pisze:Hipokryzja pełną gębą.
Hipokryzja to jest z twojej strony
Wojtek pisze:A my zapraszamy Irlandczyka od siedmiu boleści do kraju ojczystego.
Posprowadzasz sobie trochę "mega rare" wschodnich wydań na handel.
Nie wytykam nikomu z jakiego kraju pochodzi Nie wytykam nikomu gdzie mieszka jakie ma obywatelstwo Mam szacunek do wszystkich narodowosci
ale jak chcecie to moge pisac bardziej ostro. Przeginacie tutaj
ADMIN napisz na poczatku forum ze inne narodowosci ani ludzie mieszkajacy w innym kraju jak Polska sa nie mile widziani na forum
MOJA OJCZYZNA JEST IRLANDIA Byc Irlanczykin to ZASZCZYT i ludzie sa z tego dumni wszedzie. W kazdym kraju na kazdym kontynencie .... a reszte sobie dopowiedz stajac przed lustrem. Brak Ci tolerancij i nie zejde do twojego ( specjalnie z malej ) poziomu bo jak czytam to do piet nie dorastasz swoimi wypowiedziami wielu osobom na tym forum. Wcale sie nie dziwie ze ludzie odwracaja sie od takich ludzi jak ty gdy pojawia sie za granica.
Zreszta twoja wiedza odnosnie plyt jest tak marna ze czesto szkoda bylo komentowac cokolwiek.
Dam ci rade - nie opieraj sie na necie bo tam tez pisza ze Elvis zyje :D .... teraz sam widzisz jakie bzdury nieraz przekazywales innym HAHAHA wystarczy poczytac i widac jaki jestez zielony HAHAHA Kiedys dalen ci sprawdzian z pre ampa i okazalo sie ze tam tez jestes zielony HAHAHA Opierasz sie na tym co poczytasz a ze tam ktos posze glupoty to przekazujesz dalej
Reymont pisze:Światowiec k. jego mać - kita po siebie i na Wyspy.
A co do ciebie REYMONT to juz dawno wiedzialem ze jestes DUPKIEM. rusza cie co? :D

No wszechwiedzacy, pytanie koncowe Przekzcie troche swojej wiedzy innym:
2 identyczne plyty The Beatles, identyczne okladki identyczne numery identyczne napisy na labelu - jak poznac ktora jest z pierwszego wydania i tloczenia
Dawac dalej znaffffcy plyt Admin i Reymont jazda do wujka google

A teraz mozesz admin dac mi bana :D wale to w same uszy. Jak odpiszecie na ostro to dostaniecie ostra odpowiedz, chyba ze mnie admin zablokuje.
ODPOWIEDZ