Jak ktoś ma coś do Admina...

Co sądzisz o forum?
ODPOWIEDZ
marmoorek
Posty: 202
Rejestracja: 13 cze 2013, 21:46
Lokalizacja: united kingdom

Jak ktoś ma coś do Admina...

#76

Post autor: marmoorek »

Mnie nic nie zabolalo. Ale wiem co Was boli
Awatar użytkownika
Winters
Posty: 2801
Rejestracja: 10 kwie 2011, 11:29
Lokalizacja: prawie Łódź

Jak ktoś ma coś do Admina...

#77

Post autor: Winters »

To już dawno przestało być śmieszne. To nie moja decyzja, ale sądzę, że odwlekanie tego bana nie ma sensu.

A co do sprawy - wątpię marmurku czy cokolwiek ugrasz, bo szkodliwość społeczna tej "zbrodni" jest znikoma.
Z resztą, w te Twoje sądowe strachy chyba nikt nie wierzy.
DIOMEDES KATO
eenneell
Posty: 4157
Rejestracja: 25 maja 2011, 22:18
Lokalizacja: K-ków

Jak ktoś ma coś do Admina...

#78

Post autor: eenneell »

marmoorek pisze:Milcz!!!!! Bo z toba nie rozmawiam
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
marmoorek
Posty: 202
Rejestracja: 13 cze 2013, 21:46
Lokalizacja: united kingdom

Jak ktoś ma coś do Admina...

#79

Post autor: marmoorek »

Ale mi nie zalezy na niczym, sam fakt ze pojdzie sie tlumaczyc to troche sie ppstresuje gowniarz to potem sie zastanowi dwa razy zanim cos napisze. Wystarczylo przyznac siemdo bledu i przeprosic a nie isc w zaparte.
Ostatnio zmieniony 26 lip 2013, 00:25 przez marmoorek, łącznie zmieniany 1 raz.
marmoorek
Posty: 202
Rejestracja: 13 cze 2013, 21:46
Lokalizacja: united kingdom

Re: Jak ktoś ma coś do Admina...

#80

Post autor: marmoorek »

eenneell pisze:
marmoorek pisze:Milcz!!!!! Bo z toba nie rozmawiam
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Bo co sie wtracasz jak sprawa nie dotyczy Ciebie.
Awatar użytkownika
Winters
Posty: 2801
Rejestracja: 10 kwie 2011, 11:29
Lokalizacja: prawie Łódź

Jak ktoś ma coś do Admina...

#81

Post autor: Winters »

Twoje posty wszystkich w oczy kolą.
DIOMEDES KATO
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41593
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Jak ktoś ma coś do Admina...

#82

Post autor: Wojtek »

marmoorek pisze:Ale trzeby bylo przeniesc dokladnie a nie bez watkow o trolach, mam screeny chesz? Co niewygodna cenzura
Skasowałem śmieci. Jak chcesz możesz pokazać screen, szczególnie z tym tekstem "troll to Ciebie zrobił" czy jakoś tak.
marmoorek pisze:dopoki nie uslysze magicznego slowa bede jechal po tobie i nie tylko na tym forum
Ale... ty jesteś świadom faktu, że masz nadal możliwość pisania tutaj tylko dlatego, że jeszcze toleruję Twoją obecność? :)
A cierpliwość się kończy, przy tym co teraz starasz się odstawić.

Zresztą, publiczne zniesławianie również jest karalne.
marmoorek pisze:Milcz!!!!! Bo z toba nie rozmawiam
Sory facet, ale Ty nie chcesz rozmawiać prywatnie, a pisząc publicznie musisz się godzić na to, że może Tobie odpisać każdy, tak więc odpuść sobie ten ton rozkazujący.
marmoorek pisze:Z wlasnego doswiadczenia wiem ze kolo 30 dni rozpatruja sprawe
W sensie że byłeś karany? :o
marmoorek pisze:Moze zalapiesz.
Wyobraz sobie ze w jakims serwisie internetowym jest dwoch uzytkownikow. A administrator (nie zabraniajac tego w swoim regulaminie) publicznie informuje. Ze te dwa konta to jedna osoba. Tego robic nie wolno. I to tez podlega pod ustawe o ochronie danych osobych -bowiem adminis. dysponujac danymi do ktorych nie maja dostepu inni uzytkownicy swiadomie naduzywa swojej funkcji i robi to publicznie.
Starszy człowieku z rozumem dziecka, powiem dosadnie, jeśli wierzysz że aparat państwowy taką bajeczkę kupi to ja się naprawdę cieszę, że ludzie tacy jak Ty wyjechali stąd i nie zamierzają wracać. Naprawdę. Taki poziom głupoty powinno się leczyć instytucjonalnie.

Założyłeś sobie drugie konto w celu przyszycia się za kogoś innego (w nieznanym celu). To nie czyni z Ciebie świętego, raczej na odwrót.
Fakt, nie było takiego punktu w regulaminie, bo nie sądziłem, że będę musiał w taki sposób chronić forum, gdyż chyba można śmiało założyć, że normalny człowiek nie potrzebuje mieć kilka loginów.
Ale spoko, swoim niezrównoważonym zachowaniem wskazałeś lukę w regulaminie i ja ją zaraz uzupełnię :)

Jednak groźby i straszenie naprawdę możesz sobie darować, bo tylko siebie przez to kompromitujesz.
marmoorek pisze:Druga sprawa nie saanuje regulaminu, ktory sam stworzyl.
Szanuję swój regulamin. Ty po nim depczesz na co dzień. Czujesz się lepszy z tego powodu? :)
marmoorek pisze:Ale mi nie zalezy na niczym, sam fakt ze pojdzie sie tlumaczyc to troche sie ppstresuje gowniarz to potem sie zastanowi dwa razy zanim cos napisze. Wystarczylo przyznac siemdo bledu i przeprosic a nie isc w zaparte.
Jeśli jakiekolwiek pismo dojdzie to z chęcią się wytłumaczę z głupoty jednego ze swoich forumowiczów. Potraktuję to jako ciekawą przygodę :)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
Reymont
Posty: 1550
Rejestracja: 17 lut 2012, 10:41
Lokalizacja: Łódź

Jak ktoś ma coś do Admina...

#83

Post autor: Reymont »

Wyspy zryły psychę. Traktowanie jak pomietło dopełniło dzieła zniszczenia...
Efekt: troll na winyle.net.
marmoorek
Posty: 202
Rejestracja: 13 cze 2013, 21:46
Lokalizacja: united kingdom

Jak ktoś ma coś do Admina...

#84

Post autor: marmoorek »

Nie tlumacz sie, bo winni sie tlumacza, a banem mozesz mnie nie straszyc bo nie zalezy mi na tym. Chcesz to banuj nie chcesz nie banuj.
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41593
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Jak ktoś ma coś do Admina...

#85

Post autor: Wojtek »

Problem polega na tym, że winny jestem chyba tylko w oczach chorego marmoorka.
Skoro Ci na tym nie zależy to ban leci, klient nasz Pan, i tak było to odwlekane w czasie.
Myślałem, że się jeszcze poprawisz, ale jak widać na tak zaawansowany debilizm już nie ma ratunku.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
marmoorek
Posty: 202
Rejestracja: 13 cze 2013, 21:46
Lokalizacja: united kingdom

Jak ktoś ma coś do Admina...

#86

Post autor: marmoorek »

Prosze bardzo , twoje prawo.
eenneell
Posty: 4157
Rejestracja: 25 maja 2011, 22:18
Lokalizacja: K-ków

Jak ktoś ma coś do Admina...

#87

Post autor: eenneell »

Czarna Mamba
Czarna Wdowa
...
Leszek Czarny...
a teraz i...
... Marmurek Czarny!
:D :D :D
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41593
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Jak ktoś ma coś do Admina...

#88

Post autor: Wojtek »

Tak, obok Czarnego Ucha (x2) ;)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Pilot
Posty: 769
Rejestracja: 03 mar 2013, 09:10

Jak ktoś ma coś do Admina...

#89

Post autor: Pilot »

I Ty masz jeszcze żal do Wojtka? Podam Ci inny przykład z forum o papierosach elektronicznych. Mam tam konto ja i moja pani z jednego IP. Jest to możliwe tylko dlatego że powiadomiłem admina o tym. Inaczej byłby ban dożywotni za podwójne konto. I to powinien Wojtek zrobić, walnąć Ci bana. Jednak tego nie zrobił. To Ty powinieneś mu podziękować a nas, forowiczów przeprosić za nadawanie z dwóch kont. Osobiście sobie tego nie życzę, żeby pisać niby z dwoma osobami a faktycznie jest to jedna pod dwoma kontami.
Jak sie forum nie podoba, droga wolna. Praktycznie swoimi głupimi wpisami w tym wątku juz się z forum pożegnałeś.
Widzę że masz bana więc mój post nie ma już sensu. Ban w pełni zasłużony.
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41593
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Jak ktoś ma coś do Admina...

#90

Post autor: Wojtek »

Pilot, Ty nawet nie znasz całej historii, bo nie było Ciebie na forum kiedy marmoorek zaczął swoją aktywność.
Nie będę jednak namawiał do zgłębiania sprawy, bo nie warto w taki sposób tracić czasu :)
Tak czy siak, dodałem do regulaminu forumowego punkt o zakazie posiadania wielu kont.
I tak umówmy się, że będę takie przypadki rozpatrywał indywidualnie, a nie "z automatu", bo już zdarzało się u nas, że ktoś założył drugie konto bo np. miał jakiś problem z pierwszym, nie mógł się zalogować, zapomniał loginu czy hasła, itd.
A za takie coś raczej nie należy się kara.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
ODPOWIEDZ