Kultura na forum

Co sądzisz o forum?
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15004
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: Kultura na forum

#31

Post autor: darkman »

E-tam Peliksie, przyszedł i poszedł do swoich elektronicznych zabawek. Nie ma tematu. Nie pierwszy i nie ostatni pyłek meteoryt.
Swoją drogą też czasem zaglądam na czas logowania, zwłaszcza jak szukam kontaktu ze znajomym forumowcem.

Tak sobie sprawdziłem logowanie osoby, która wygrała ostatnią licytację na giełdzie oraz prowadzącego aukcję. Wygrywający: 18:55 z dnia ostatniego bitu licytacji. Czyli po zakończeniu licytacji się już nie logował (nie był formalnie zainteresowany czy wygrał?), by zatriumfować :lol: . Licydającjusz zaś odpisał, że sobie wymienią koszty na PW itd. też już nie podsumowując zakończenia aukcji. Ciekawe jak to zrobią skoro, żaden się już nie logował potem, a proste użycie opcji mail i Pw pozostawia ślad logowania.
Myślę, że się chłopcy ruchnęli z tym podbijaniem kwoty na spadochroniarza :lol: i zostali z ręką w nocniku przy okazji pozbawiając naszego kolegę forumowego, który był realnie zainteresowany aukcją, możliwości uczciwej transakcji.
Dobra.. spadam, bo mnie znowu Wojtek opierdoli, że się chcę przyczepić 8-) Nie chcę, wyciągam wnioski. Nie lubię boboków. Zawsze mnie zastanawia to naciąganie i po co? To ma krótkie nogi.
Awatar użytkownika
dale
Posty: 2347
Rejestracja: 21 lut 2017, 07:56
Gramofon: Daniel, JW 1200
Lokalizacja: Lublin

Re: Kultura na forum

#32

Post autor: dale »

Mam podobne wrażenia co Darek, też byłem zainteresowany paroma pozycjami, ale stwierdziłem że do tego ręki nie przyłożę.
Na innym forum było ograniczenie pisania postów w dziale giełdy - można i tu zrobić, np. 10 postów i 14 dni od rejestracji (na pisanie posta, nie na przeglądanie czy wysłanie PW) - transakcji by to nie ograniczało, zaś ograniczyło by to wszelki desant marketingowy.
O ile silnik forum ma taką opcję.
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15004
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: Kultura na forum

#33

Post autor: darkman »

Marek nie ten dział, bobyo o tym w "zasadach", ale faktycznie Inspir@, którego znam z innych transakcji był autentycznie zainteresowany tymi płytami, tylko nie za "wszelką cenę jak powiada moja - mądra Żonka". I tu jest lapsus. Brawo Inspir@, że się nie dałeś zmanipulować! :clap:
To zresztą były płyty po 3-10 zeta i łatwo dostępne.
baksiu
Posty: 223
Rejestracja: 26 lis 2017, 17:50
Gramofon: SL-1200mk2
Lokalizacja: Żywiec

Re: Kultura na forum

#34

Post autor: baksiu »

Peliks pisze:
11 kwie 2018, 13:17
Wojtek pisze:
10 kwie 2018, 00:11
baksiu na szczęście już "zajarzył" i sobie poszedł ;)
Ale że co ? Dał Ci jakieś werbalne znaki czy wnioskujesz po Jego dwutygodniowej nieobecności na forum ? Pozdrawiam. Marek.
nie no, zaglądam czasem z nudów, ale zauważam, że nic ciekawego się nie dzieje i nawet się nie loguję, nie chcę też pisać porad w tematach "gramofon do 300zł, głośniki do 200zł itp.", bo już takowych nie używam i nie potrafię pomóc, nt. w rozsądniejszych pułapach cenowych jesteście klasą samą dla siebie i nie chcę Wam psuć humoru. Mało czasu ogólnie ostatnio mam, bo tak mnie wciągnęło audiofilsko w CD, że tylko kupuję/sprzedaję/słucham i mam frajdę. LP trochę mi przeszły-z racji ceny, możliwości umoczenia w kiepskim egzemplarzu, ogólnie przeciętnego brzmienia współczesnych reedycji, niemożliwości słuchania w aucie...oczywiście jak nadarzy się "okazja", to kupię i posłucham, ale bez napinki ;)

no to buziaki chłopaki :romance-kisscheek: :romance-grouphug:
Awatar użytkownika
Myszor
Posty: 10430
Rejestracja: 30 paź 2014, 18:44
Gramofon: Składak
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kultura na forum

#35

Post autor: Myszor »

A Darkman tęsknił już za Tobą i się martwił że cię napęd od cd wciągnął.
Awatar użytkownika
Merrick
Posty: 2385
Rejestracja: 22 sie 2016, 22:02
Gramofon: Thorens TD-160 Super
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Kultura na forum

#36

Post autor: Merrick »

Chyba się ucywilizował :D jeszcze go polubię
Thorens TD-160 Super, SME Series III, OM 30 -> Staccato OS-> Dyskretniok -> Hafler DH-100, Hafler DH-220, Dynaudio Audience 40

https://www.discogs.com/user/Merrick-Pl/collection
Awatar użytkownika
Petro
Posty: 682
Rejestracja: 19 cze 2017, 20:44
Gramofon: PS-X75, SL-1600
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Re: Kultura na forum

#37

Post autor: Petro »

baksiu pisze:
12 kwie 2018, 16:26
ale bez napinki
no i o to chodzi :)
PS-X75, SL-1600mk2//AT33E LC-OFC//AT440Mla-VMN50SH//Accu E-406V//Quadral Vulkan
MARANTZO
Posty: 38
Rejestracja: 08 lut 2016, 19:58
Gramofon: na początek L-3807
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kultura na forum

#38

Post autor: MARANTZO »

...chciałem coś napisać od siebie - co mi forum dało....
Wiem że restrykcyjnie patrzycie na początkujących lub tych którzy mają dylematy winylowe.
Sam żeby coś znaleźć czy zrozumieć to najpierw szukajka, później multum odwołań i pół dnia się schodzi na czytaniu a człowiek ma problem z ogarnięciem tego i wyborem no i czasami może wyciągnąć błędne wnioski. Niektóre posty odsyłają do 2013 roku albo i wcześniej i weź to ogarnij.
Dlatego zawsze z przymrużeniem oka odsyłajcie do konkretnego tematu czy wypowiedzi. Jak ktoś zrozumie dlaczego i jak kilka kolejno zakupionych wkładek bywa droższych od samego gramofonu (by wyrobić sobie różnice samemu odłuchowe) lub dlaczego pierwszy gramofon może być 10-20-latkiem - i nadal chce to ciągnąć - wówczas (jeśli nie widzi się już różnic w zakupionych wkładkach) - zakupuje się gramofon ,,na całe życie'''....
...no i to m.in. dało mi to forum...
ODPOWIEDZ