[Selektor kolumn] Selektor kolumn głosnikowych DDES

Klamoty domowej roboty
Awatar użytkownika
Regsoft
Posty: 6382
Rejestracja: 05 wrz 2015, 17:20

Re: [Selektor kolumn] Selektor kolumn głosnikowych DDES

#16

Post autor: Regsoft »

Zeroqll pisze:
28 lut 2019, 16:43
Luxman ma w swojej ofercie podobne urządzenia (w wersji standard i delux), tylko że pasywne
A ja mam wersję Lite (Bieda Edition) :lol:
viewtopic.php?f=14&t=7478
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15145
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: [Selektor kolumn] Selektor kolumn głosnikowych DDES

#17

Post autor: darkman »

BlackDevil pisze:
28 lut 2019, 15:48
Tu się mylisz jest na odwrót , choć jak znam Marka to w jego wzmaku jest zamontowane sztuczne obciążenie :o
iy; Nie mylę się. Nie piszę o wzmaku Marka, bo mam o nim osobny wątek, a jakże! Tu napisałem o Selektorze i tylko o selektorze w sensie odniesienia do potrzebnego lub nie obciążenia układu.
Akurat co jest we wzmakach* i przedwzmakach Marka wiem dość konkretnie z autopsji, bo zaglądam do każdego :D lustrując bebechy jako pies na wrażenia estetyczne :)
Nie zaglądałem już do ówczesnego wątku, ale z pamięci to przeca sam Waść napisałeś, że zbędne dla układu, Kuba zaś nie był przekonany i pewnie do dziś nie jest.
Oj Devil, Devil.. co z Ciebie wyrośnie? :D

* tego to rozkręcałem z rok temu i nie pamiętam hih, nie będę już zaglądał bo zdaje się podstawki lamp łapane na pokrywę.. no i te w morde śrubki z modusa :roll:
Awatar użytkownika
BlackDevil
Posty: 658
Rejestracja: 12 gru 2017, 19:48
Gramofon: S600

Re: [Selektor kolumn] Selektor kolumn głosnikowych DDES

#18

Post autor: BlackDevil »

Ja osobiście nie stosuję sztucznego obciążenia ma ono zastosowanie przy włączaniu wzmacniacza do sieci (i wtedy kolumny albo sztuczne obciążenie musi być w układzie SE), jak już działa to gałka na zero i możesz sobie kolumny odłączać podłączać czy co tam chcesz cudować robię tak cały czas :twisted:

Dodam tylko że w przypadku selektora włączasz najpierw selektor później wzmaka SE i jest git możesz bawić się pstryczkiem elektryczkiem , pamiętając o gałce bo lampa w konfiguracji SE to nie tranzystor nie przysiądzie może spalić głośniki :dance:
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15145
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: [Selektor kolumn] Selektor kolumn głosnikowych DDES

#19

Post autor: darkman »

Ano. Dokładnie. Hi Giena. :)
ODPOWIEDZ