Sony PS-X600MC

Dyskusje techniczne dotyczące gramofonów marki Sony
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mcemsi
Posty: 726
Rejestracja: 06 cze 2012, 23:13
Gramofon: PS-X600 , PS-X555ES

Re: Sony PS-X600MC

#46

Post autor: mcemsi »

Hmm cholera do 2kPLN bym się może za tego X555 pokusił :think:

Ja w 600 jadę na DL-110 , dla sportu co jakiś czas , co jakąś płytę zmieniam headshell na AT 95E lub 2M Bronze.

Na me uszy i Audiotechnica i Ortofon graja podobnie (Ortofon ciutkę może głośniej) choć różnica cen jak wiemy kilkukrotna jednak bardziej technicznie , może nieco wyraźniejsze wysokie ale po powrocie do Denona i zagraniu jego fajnego ciepluśkiego brzmienia wiem , że to jest moja ulubiona wkładka z tego skromnego zestawu.
stopkamarek

Re: Sony PS-X600MC

#47

Post autor: stopkamarek »

Hmm cholera do 2kPLN bym się może za tego X555 pokusił :think:
Nie mam w tym żadnego interesu, ale myślę że warto wziąć za cenę 2600, bo stan bardzo dobry, do tego egzemplarz kompletny, zakup bezpieczny, bo objęty gwarancją ebaya, nie bez znaczenia jest fakt, że będzie zapakowany w oryginalny karton na czas transportu, bo to różnie bywa w czasie transportu.
Gdybym, akurat teraz nie kupił X600, plus jeszcze X55, plus jeszcze jeden, o czym za czas jakiś, to bym brał. No ale to twoja decyzja......
Awatar użytkownika
mcemsi
Posty: 726
Rejestracja: 06 cze 2012, 23:13
Gramofon: PS-X600 , PS-X555ES

Re: Sony PS-X600MC

#48

Post autor: mcemsi »

Hmm wygląda , że zbanowany kolega sprzedaje tutejszo-wątkowy sprzęt na allegro. Ale przełożenie cenowe kupno:sprzedaż przyjął jakieś 1:2,5 , ciekawe czy pójdzie....
ODPOWIEDZ