Technicsy i ramiona t4p

Dyskusje techniczne dotyczące gramofonów marki Technics i National Panasonic
Awatar użytkownika
Regsoft
Posty: 6382
Rejestracja: 05 wrz 2015, 17:20

Re: Technicsy i ramiona t4p

#16

Post autor: Regsoft »

dale pisze:
22 lis 2017, 20:58
za zasade przyjąłem wymianę najsłabszego ogniwa w torze
Jakoś strasznie się miotasz ... weź gramoholizm na spokojnie ... to nie hobby dla nerwusów ... tanio też nie będzie ... nie śpiesz się ... przyswajaj wiedzę ... poczytaj najpierw ... łap okazję ... nic nie stracisz przy odsprzedaży ... nie wiem po co się napalasz właśnie na VTA ... automat to fajna rzecz ale też ma swoje wady ... Technics jest OK ale świat się na nim nie kończy ... nie ma czegoś takiego jak docelowy sprzęt ... cel jest ruchomy ... zobaczysz ... posłuchasz ... ocenisz co w zasadzie jest dla Ciebie optymalne ... pomysł aby zacząć od T4P nie jest zły ... nie napinaj się na konkretne, najczęściej najdroższe modele ... to wcale nie musi być Twój ideał ... igły, wkładki, gramofony, przedwzmacniacze ... sporo zabawy ale lepiej samemu odkrywać i określać realne potrzeby wyglądu, funkcjonalności i brzmienia ... no i nie ma co ukrywać, że sprzęt to tylko jedna strona medalu ... mniej ważna i generalnie tańsza ... bez płytoteki to tylko gadżet ... no chyba, że o to właśnie Ci chodzi 8-)
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41574
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Technicsy i ramiona t4p

#17

Post autor: Wojtek »

ojcie_c pisze:
22 lis 2017, 19:20
Jeśli celujesz w MC = Sony ma lepsze ramię do tego.
Bzdureczki. Samo hasło "MC" nie oznacza z automatu niską podatność.

Nie wiem już zupełnie po co te dwa wątki o T4P w dziale Technics, a koniec końców już nawet nie piszemy o T4P :morda:
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
ODPOWIEDZ