Gramofon Telefunken s600 - na czesci

ODPOWIEDZ
gyro4841
Posty: 842
Rejestracja: 13 mar 2020, 12:30
Gramofon: Saba PSP 910

Gramofon Telefunken s600 - na czesci

#1

Post autor: gyro4841 »

Witam.
Chciałem zacząć go składać ale moja szanowna druga połówka powiedziała, że jak go poskładam to muszę któregos ze swoich gramofonów się pozbyć (któregoś ze stopki) :twisted: :twisted:
Zatem nie zastanawiając się - wolę pozbyć się tego zawodnika - może się komuś przyda.
Czego nie ma:
- ramienia i toru sygnałowego - ramię chce wykręcić i sobie zostawić z oczywistych względów,
- jednego pokrętła z białym patyczkiem który wchodzi w rezystor od regulacji prędkości 45,
- jednego czarnego kapselka mocowania pokrywy,
- obudowa jest pęknięta z jednej strony. Z tej strony brakuje też takiej czarnej podłużnej wkładki pod pokrywą,
Co jest:
Na tą chwilę gramofon działa, wszystkie funkcje są sprawne (nie sprawdzałem stabilizacji obrotów 45 z wiadomych przyczyn - ale pokrętło od 33 działa i obroty się reguluja). Sensory są ok, pokrywą cała nie popękaną ale oczywiście do polerki jest, zawiasy te które wystają z obudowy są cale.
Co do wysylki - preferowanym wysyłkę w dwóch kartonach tj. w jednym pokrywę (z wiadomych przyczyn), w drugim resztę. Obiecuje zabezpieczyć te elementy.
Ile za to chcę - sam nie wiem - powiedzmy 250 PLN + kw (jeśli zmieści się w paczkomacie to przez paczkomat, a jak nie to kurierem). Co się tyczy ceny - jestem otwarty na propozycje. W rozliczenie może być sprawna wkładka z igła w podobnej cenie, a może nawet sama igła do wkładki shure v15 III tm - (mowa o podstawowej igłę nie o jakims Sas-ie lub jico - ważne żeby była sprawna - no chyba że ktoś będzie chciał to ja nie będę się upierał 🤪).
Na życzenie mogę przesłać więcej zdjęć.
Uwaga na zdjęciu jest ramię - ono nie jest na sprzedaż.
Załączniki
IMG_20210728_095304.jpg
IMG_20210728_095204.jpg
Lenco L78
Thorens TD 126 MK III Electronic -> Yamaha RS700 -> AudioCrystal
Thorens TD 126 MK III Electronic -> GA-31 -> AVT5392 -> ITT Hyperion H3-75
Yamaha WXD10 -> Triodowy wzmacniacz OTL/Burson Soloist SL MKII -> AKG K712
ODPOWIEDZ