[S] Mata/slipmate/ skóra 291-293 sprzedam

Awatar użytkownika
kriss
Posty: 1218
Rejestracja: 05 paź 2017, 17:58
Gramofon: Sony PS-X50

Re: [S] Mata/slipmate/ skóra 291-293 sprzedam

#16

Post autor: kriss »

Ojej nie zdążyłem odpowiedzieć że biorę, a tak to temat od poczatku września wisiał... żal :x
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15097
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: [S] Mata/slipmate/ skóra 291-293 sprzedam

#17

Post autor: darkman »

Ups..to na prawdę była ostatnia. Nie handluję tym. Robiliśmy zamówienie kiedyś i po prostu te kilka sztuk zostało, stąd niska relatywnie cena.
W każdym razie dziękuję za zainteresowanie.
`d
Awatar użytkownika
kriss
Posty: 1218
Rejestracja: 05 paź 2017, 17:58
Gramofon: Sony PS-X50

Re: [S] Mata/slipmate/ skóra 291-293 sprzedam

#18

Post autor: kriss »

Dziękuję :|
Awatar użytkownika
Myszor
Posty: 10449
Rejestracja: 30 paź 2014, 18:44
Gramofon: Składak
Lokalizacja: Wrocław

Re: [S] Mata/slipmate/ skóra 291-293 sprzedam

#19

Post autor: Myszor »

:lol:
darkman pisze:
14 paź 2017, 19:38
Maty ode mnie czynią cuda. Klin jak wziął do ręki to omal nie popadł w abstynenturę. Bałem się o niego!
Coś jak woda z Medjugorie.
Regularnie jeżdżę do Medżugorie bo mam tam dużego klienta. Tam nie ma żadnej wody :lol:
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15097
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: [S] Mata/slipmate/ skóra 291-293 sprzedam

#20

Post autor: darkman »

Mylisz się heretyku bezBożny. Obrazek.. pierwsza wyprawa krzyżowa Forum Winyl " Prostowanie Myszora".
Kościół i święte wzgórza

"Centrum Međugorje to kościół św. Jakuba. Był konsekrowany w 1969 roku. Ma on charakterystyczne dwie symetryczne żółte wieże. Wnętrze kościoła jest skromne, a przed figurą Matki Boskiej ciągle odprawiane są modlitwy. Na dużym placu przykościelnym jest studnia z kilkoma kranikami, z której płynie „cudowna woda”. Obok studni, za metalowym ogrodzeniem postawiono figurę Matki Bożej. Taka sama stoi na świętej górze Podbrdo, do której udają się liczne pielgrzymki. Na Podbrdo prowadzi droga z ołtarzami polowymi i stacjami przedstawiającymi tajemnice różańcowe. Na sąsiednim wzgórzu Križevac, na wysokości 520 m n.p.m. w 1934 roku ustawiono krzyż ze zbrojonego betonu na pamiątkę 1900 rocznicy Męki Chrystusowej. Krzyż ma wysokość 8,5 metra. Poniżej placu kościelnego są liczne stanowiska z konfesjonałami i ogromne kolejki wiernych chętnych do spowiedzi. Od strony ogrodu zbudowano ołtarz polowy i ustawiono dziesiątki ławeczek dla wiernych. Miejsca są zajmowane niemal dwie godziny przed wieczorną mszą."

Byłem i ja. Wodę piłem. Regularnie nie jeżdżę, bo woda z Grotte de Masabielle w Lourdes robi mi lepiej na kaca. A jaka erekcja!
Moczyłem też nogi w Ohrydzie, najzimniejsze źródła na Bakanach. Wodę też piłem ale u Starocerkiewnych, była ciemnoczerwona i dość mocna :)

No dobra niech Ci bedzie. W Fatimie też byłem. Kilka razy.
Awatar użytkownika
Myszor
Posty: 10449
Rejestracja: 30 paź 2014, 18:44
Gramofon: Składak
Lokalizacja: Wrocław

Re: [S] Mata/slipmate/ skóra 291-293 sprzedam

#21

Post autor: Myszor »

No to tak z pierwszej ręki...bo naprawdę jestem tam często. Ledwie we wrześniu byłem.
Tam jest kupa kamieni i nic więcej. Kościoł nie uznal tego „cudu” (lokalna rodzina ponoć widzi matkę Jezusa) co nie przeszkadza tysiącom pielgrzymów przybywać. Polacy stanowią wiekszość. Na przejściu granicznym HR-BIH wystarczy machnąć polskim paszportem i puszczają. Cały Citluk (tam jeżdzę) żyje z tych pielgrzymów:)
W budkach przy „świętym miejscu” można kupić kamień ale tylko niektóre są prawdziwe :lol:
Oraz wybór matek boskich z gipsu made in china.
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15097
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: [S] Mata/slipmate/ skóra 291-293 sprzedam

#22

Post autor: darkman »

Tego nie neguję. Nic mi do tego. Woda z Međugorje istnieje. C.b.d.o.
Katecheza i egzegeza nie są tematem tego wątku i mogą ranić uczucia religijne nieznanych nam osób.
Ponownie proszę o zamknięcie wątku. Z mojej strony EOT i QRP.
Awatar użytkownika
Myszor
Posty: 10449
Rejestracja: 30 paź 2014, 18:44
Gramofon: Składak
Lokalizacja: Wrocław

Re: [S] Mata/slipmate/ skóra 291-293 sprzedam

#23

Post autor: Myszor »

Nie istnieje.
Zablokowany