Działanie forum - pole wpisywania wiadomości

Ogłoszenia i tematy związane z funkcjonowaniem forum
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 14996
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Działanie forum - pole wpisywania wiadomości

#1

Post autor: darkman »

Czy da się jakoś powiększyć wielkość zdefiniowanych liter w polu wpisywania wiadomości lub odpowiedzi?
Dla mnie jest to za małe w okularach, bo bez to już mowy nie ma. Ciągle gubię litery lub znaki i muszę poprawiać. Bardzo małe litery mam.
Używam Maca.

Druga sprawa: może jest już taki temat "Działanie forum" (??) ale jak nie jest jakoś przyklejony, to nie udało mi się znaleźć. Są technikalia FAQ, ale samo forum - obsługa, interface użytkownika, nie.
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41379
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Działanie forum - pole wpisywania wiadomości

#2

Post autor: Wojtek »

Z tego co wiem to nie ma takiej opcji, przynajmniej w obecnej wersji forum.

Przeglądarka może pomóc. Wiem że np. Firefox ma taką funkcję, że jak wciśniesz Ctrl i + to powiększa elementy strony. Analogicznie, Ctrl - zmniejsza je z powrotem.
Przypuszczam że Safari, Chrome i inne mają coś analogicznego, ale może schowane pod innymi skrótami klawiszowymi.
darkman pisze:Druga sprawa: może jest już taki temat "Działanie forum" (??) ale jak nie jest jakoś przyklejony, to nie udało mi się znaleźć. Są technikalia FAQ, ale samo forum - obsługa, interface użytkownika, nie.
Jak ktoś miał jakiś problem to zazwyczaj pisał tutaj: http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=2832 albo zakładał nowy wątek w dziale ;)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 14996
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: Działanie forum - pole wpisywania wiadomości

#3

Post autor: darkman »

OK, działa w Chrome i Safari tak samo.
ODPOWIEDZ