ogłoszenia sprzedaży [propozycja]

Ogłoszenia i tematy związane z funkcjonowaniem forum
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
amrowek
Posty: 7665
Rejestracja: 21 maja 2015, 09:04
Lokalizacja: mazowsze płd-zach 40 km od stolicy - Żyrardów

Re: ogłoszenia sprzedaży [propozycja]

#226

Post autor: amrowek »

Mawis pisze:
07 lut 2024, 16:24
To znaczy zeby mozna bylo zalozyc temat dziale sprzedam wymagane jest 6 mies od zarejestrowania?
A gdzie tu równouprawnienie :D , a może ... kadencje skrócić do 3 miesięcy , tudzież jakieś pkt statusu i rzetelności ? Jeśli ktoś się zarejestruje tylko po to aby dodać temat o sprzedaży to hm...Janusz biznesu :D
W DALSZYM CIĄGU AKTUALNA i AKTYWNA zrzutka na pomoc ludności cywilnej i wojsku na Ukrainie
https://zrzutka.pl/sxntmz
Awatar użytkownika
mrcnoos
Posty: 3815
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:40
Gramofon: Składak
Lokalizacja: pomorskie

Re: ogłoszenia sprzedaży [propozycja]

#227

Post autor: mrcnoos »

A może i staż, czyli te pół roku powiedzmy minimum postów na każdy z miesiąca stażu? Czyli w sumie 30.
Awatar użytkownika
Mawis
Posty: 4738
Rejestracja: 04 cze 2021, 18:21
Gramofon: JVC QL-A7
Lokalizacja: Owczarnia

Re: ogłoszenia sprzedaży [propozycja]

#228

Post autor: Mawis »

mrcnoos pisze:
07 lut 2024, 17:23
A może i staż, czyli te pół roku powiedzmy minimum postów na każdy z miesiąca stażu? Czyli w sumie 30.
30 na miesiac czy 30 przez 6 mies?
JVC QL-A7, JVC Z1S, ADC QLM 32 MKIII, Nikko STA-8080, Dual CL 720
Akai CD 1100, Luxman L-230, Namco NSZ-333
-----------------------------------------------------------------------

“𝙶𝚘𝚘𝚍 𝚖𝚞𝚜𝚒𝚌 𝚒𝚜 𝚐𝚘𝚘𝚍 𝚗𝚘 𝚖𝚊𝚝𝚝𝚎𝚛 𝚠𝚑𝚊𝚝 𝚔𝚒𝚗𝚍 𝚘𝚏 𝚖𝚞𝚜𝚒𝚌 𝚒𝚝 𝚒𝚜.”
~ 𝑴𝒊𝒍𝒆𝒔 𝑫𝒂𝒗𝒊𝒔
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15158
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: ogłoszenia sprzedaży [propozycja]

#229

Post autor: darkman »

Peter007 pisze:
07 lut 2024, 15:59
To nie jest dobry pomysł. Nowi forumowicze przy takim wymogu zaśmiecają forum byle czym, żeby tylko osiągnąć ten limit i dodać ogłoszenie
Podzielam pogląd Petera, a system tego typu znam z forum strzeleckiego i zegarkowego. Jest słaby.
Gdzieś tam jest też podział, że od iluś możesz kupować ale sprzedawać jeszcze nie. To już lepsze ale też średnie w sumie. Sell jest możliwy bodaj od 50 postów, ale ludzie z tego co pamiętam dość na siłę nabijają te posty w bezsensowny sposób.
U nas tematy nabijające to "powitania", choć są dość nośne bo przynajmniej mniej więcej wiadomo, kto i co?
Natomiast czy ja wiem? Spadochroniarze ogłoszeniowi czasem się pojawiają z dobrą ofertą i to jest na plus, chyba /?.. bo nie mam pewności (nic nie kupuję od takich) ale częśc kolegów korzysta z tych ogłoszeń, bo czemu nie?
Mnie natomiast wkurzają tzw roszczeniowcy, traktujący swoje ogłoszenia jakby z dupy im swieciło słońce, zaś co do potencjalnych kupujących mają roszczeniowy kompleks stangreta. Typ" niepodoba się to nie kupuj", "zapłaciłem więcej niż chcę" - kogo to Q obchodzi synek ile zapłaciłeś?
"nie mam czasu na wysyłkę, a potrzebuję kasy", "wszystkie płyty w bdb stanie, a informacje znajdziecie w necie" :lol: .. goniłbym jak komara upierdliwca. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Mawis
Posty: 4738
Rejestracja: 04 cze 2021, 18:21
Gramofon: JVC QL-A7
Lokalizacja: Owczarnia

Re: ogłoszenia sprzedaży [propozycja]

#230

Post autor: Mawis »

darkman pisze:
07 lut 2024, 18:20
Peter007 pisze:
07 lut 2024, 15:59
To nie jest dobry pomysł. Nowi forumowicze przy takim wymogu zaśmiecają forum byle czym, żeby tylko osiągnąć ten limit i dodać ogłoszenie
Podzielam pogląd Petera, a system tego typu znam z forum strzeleckiego i zegarkowego. Jest słaby.
Gdzieś tam jest też podział, że od iluś możesz kupować ale sprzedawać jeszcze nie. To już lepsze ale też średnie w sumie. Sell jest możliwy bodaj od 50 postów, ale ludzie z tego co pamiętam dość na siłę nabijają te posty w bezsensowny sposób.
U nas tematy nabijające to "powitania", choć są dość nośne bo przynajmniej mniej więcej wiadomo, kto i co?
Natomiast czy ja wiem? Spadochroniarze ogłoszeniowi czasem się pojawiają z dobrą ofertą i to jest na plus, chyba /?.. bo nie mam pewności (nic nie kupuję od takich) ale częśc kolegów korzysta z tych ogłoszeń, bo czemu nie?
Mnie natomiast wkurzają tzw roszczeniowcy, traktujący swoje ogłoszenia jakby z dupy im swieciło słońce, zaś co do potencjalnych kupujących mają roszczeniowy kompleks stangreta. Typ" niepodoba się to nie kupuj", "zapłaciłem więcej niż chcę" - kogo to Q obchodzi synek ile zapłaciłeś?
"nie mam czasu na wysyłkę, a potrzebuję kasy", "wszystkie płyty w bdb stanie, a informacje znajdziecie w necie" :lol: .. goniłbym jak komara upierdliwca. :mrgreen:
Dlatego zaproponowałem opcje stażową bo to troche by jednak wyhamowało takich "szybkich strzelców", w 99% jednorazowych.
JVC QL-A7, JVC Z1S, ADC QLM 32 MKIII, Nikko STA-8080, Dual CL 720
Akai CD 1100, Luxman L-230, Namco NSZ-333
-----------------------------------------------------------------------

“𝙶𝚘𝚘𝚍 𝚖𝚞𝚜𝚒𝚌 𝚒𝚜 𝚐𝚘𝚘𝚍 𝚗𝚘 𝚖𝚊𝚝𝚝𝚎𝚛 𝚠𝚑𝚊𝚝 𝚔𝚒𝚗𝚍 𝚘𝚏 𝚖𝚞𝚜𝚒𝚌 𝚒𝚝 𝚒𝚜.”
~ 𝑴𝒊𝒍𝒆𝒔 𝑫𝒂𝒗𝒊𝒔
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15158
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: ogłoszenia sprzedaży [propozycja]

#231

Post autor: darkman »

Tylko Mejwi właściwie to w czym oni przeszkadzają? Jeśli ogłoszenie nieciekawe lub przerysowane, to samo umiera śmiercią naturalnej ignorancji i koleś się zmywa.
Generalnie mnie idea stażowa dość przekonuje. Uważam, że jest o tyle fajna, że jakoś stwarza poczucie aktywności w grupie i jednak pewnej odpowiedzialności za swoją postawę i sens uczestnictwa.
Generalnie to nie byłbym sobą gdybym nie wspomniał o pewnym syndromie tendencyjnosci, który uczciwie dodam każe mi mieć to w dupie. :mrgreen:
Może ankieta jakaś.. ? :D
Awatar użytkownika
mrcnoos
Posty: 3815
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:40
Gramofon: Składak
Lokalizacja: pomorskie

Re: ogłoszenia sprzedaży [propozycja]

#232

Post autor: mrcnoos »

Mawis pisze:
07 lut 2024, 18:07
mrcnoos pisze:
07 lut 2024, 17:23
A może i staż, czyli te pół roku powiedzmy minimum postów na każdy z miesiąca stażu? Czyli w sumie 30.
30 na miesiac czy 30 przez 6 mies?
Coś mi zjadło 5.
Czyli minimum 5 na miesiąc. Czyli 30 na 6 miesięcy.
Awatar użytkownika
Mawis
Posty: 4738
Rejestracja: 04 cze 2021, 18:21
Gramofon: JVC QL-A7
Lokalizacja: Owczarnia

Re: ogłoszenia sprzedaży [propozycja]

#233

Post autor: Mawis »

darkman pisze:
07 lut 2024, 18:40
Tylko Mejwi właściwie to w czym oni przeszkadzają? Jeśli ogłoszenie nieciekawe lub przerysowane, to samo umiera śmiercią naturalnej ignorancji i koleś się zmywa.
Zaburzają mi ogólny porządek forum :D :D I moje poczucie przynależności do członków :lol: Oraz zniekształcają moje wysublimowane odczucia estetyczne :mrgreen:
JVC QL-A7, JVC Z1S, ADC QLM 32 MKIII, Nikko STA-8080, Dual CL 720
Akai CD 1100, Luxman L-230, Namco NSZ-333
-----------------------------------------------------------------------

“𝙶𝚘𝚘𝚍 𝚖𝚞𝚜𝚒𝚌 𝚒𝚜 𝚐𝚘𝚘𝚍 𝚗𝚘 𝚖𝚊𝚝𝚝𝚎𝚛 𝚠𝚑𝚊𝚝 𝚔𝚒𝚗𝚍 𝚘𝚏 𝚖𝚞𝚜𝚒𝚌 𝚒𝚝 𝚒𝚜.”
~ 𝑴𝒊𝒍𝒆𝒔 𝑫𝒂𝒗𝒊𝒔
Awatar użytkownika
Mawis
Posty: 4738
Rejestracja: 04 cze 2021, 18:21
Gramofon: JVC QL-A7
Lokalizacja: Owczarnia

Re: ogłoszenia sprzedaży [propozycja]

#234

Post autor: Mawis »

darkman pisze:
07 lut 2024, 18:40

Może ankieta jakaś.. ? :D
Dawaj! :D Dobrze Ci wychodzą ;)
JVC QL-A7, JVC Z1S, ADC QLM 32 MKIII, Nikko STA-8080, Dual CL 720
Akai CD 1100, Luxman L-230, Namco NSZ-333
-----------------------------------------------------------------------

“𝙶𝚘𝚘𝚍 𝚖𝚞𝚜𝚒𝚌 𝚒𝚜 𝚐𝚘𝚘𝚍 𝚗𝚘 𝚖𝚊𝚝𝚝𝚎𝚛 𝚠𝚑𝚊𝚝 𝚔𝚒𝚗𝚍 𝚘𝚏 𝚖𝚞𝚜𝚒𝚌 𝚒𝚝 𝚒𝚜.”
~ 𝑴𝒊𝒍𝒆𝒔 𝑫𝒂𝒗𝒊𝒔
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41593
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: ogłoszenia sprzedaży [propozycja]

#235

Post autor: Wojtek »

Już kiedyś się na ten temat wypowiadałem i osobiście nie jestem fanem koncepcji ograniczania giełdy tylko dla stałych bywalców.
Forum jest bardzo otwarte, nie ma zamkniętych/prywatnych działów, często się zdarza że ktoś wpisując w google jakiś model sprzętu trafia na giełdę.
Nie uważam żebyśmy mieli problem ze "spadochroniarzami".
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
ODPOWIEDZ