Pioneer pl70

ODPOWIEDZ
pabli
Posty: 57
Rejestracja: 07 paź 2014, 20:21

Pioneer pl70

#1

Post autor: pabli »

https://www.olx.pl/d/oferta/gramofon-pi ... Z4OBn.html

Na forum cena 6500

Sprzedaje ponieważ likwiduje cześć kolekcji - zamiany pokoju odsluchowego w dziecięcy i pozostawiam tylko jeden gramofon Pioneer pl.. w salonie
porcupinetree
Posty: 10
Rejestracja: 24 lut 2024, 13:48

Re: Pioneer pl70

#2

Post autor: porcupinetree »

Cześć aktualne?
pabli
Posty: 57
Rejestracja: 07 paź 2014, 20:21

Re: Pioneer pl70

#3

Post autor: pabli »

porcupinetree pisze:
09 mar 2024, 22:55
Cześć aktualne?
Tak
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15159
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: Pioneer pl70

#4

Post autor: darkman »

B.Fajna oferta. Brać i cieszyć się.
Sprzedajesz Paweł dwa z trzech (30,50,70) i obojętne, który zostanie u Ciebie czy inny plan?
Chętnie bym obejrzał, ale już mam zamówiony .. no i nie podzielam Twojej opinii o lepsiejszości od 70II, aczkolwiek znam kogoś kto ją podziela, a zna się lepiej ode mnie :) Osobiście wolę gorszy, a droższy czyli 70II :lol:
Powodzenia życzę, zresztą bez potrzeby bo oferta znakomita, a cena forumowa bajka jak za ten przepiękny egzemplario!
pabli
Posty: 57
Rejestracja: 07 paź 2014, 20:21

Re: Pioneer pl70

#5

Post autor: pabli »

Cześć tak , sprzedaje dwa a zostawiam tylko jeden trudno mi zdecydować :) Kupujacy może sobie wybrać przetestowałem sporo wkładek i na tym poziomie każdy z nich z odpowiednia wkładka i igła gra już dobrze jak na ta cenę
Kupując pl70 mialem do wyboru pierwsza i druga wersje ( długo słuchałem obydwóch ) i urzekł mnie wygląd ramienia pierwszej wersji . Jedynka i dwoją grają trochę inaczej co nie oznacza gorzej. W Warszawie znam tez kogoś ;) kto bardziej woli druga wersje :)
Niestety mogę zostawić tylko jeden w salonie , mój pokój odsłuchowym już jest przerabiany na dziecięcy .
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15159
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: Pioneer pl70

#6

Post autor: darkman »

pabli pisze:
10 mar 2024, 14:19
urzekł mnie wygląd ramienia pierwszej wersji
Przepiękne jest w swojej klasycznej formie. To też mój typ. Niestety..
Jednak mam dość specyficzne oczekiwania i znajomy (ten który się zna) wybrał dla mnie dwie propozycje, a ponieważ mu ufam od lat, co zresztą jest dla mnie piramidalnie wygodne, to nie mam innego wyjścia. Pracuję na gramofonie po prostu na co dzień i do tego mam b.wygodny multi kombajn roboczy w klasie tzw przyzwoitej. Natomiast żona stwierdziła, że mnie się też coś należy w chwilach relaksu no bo już sobie dawno zasłużyłem na konkretną jakość zarówno oferty jak i sprzętu - jej zdanie, ale pokrywa się o dziwo z moim. Stąd wybór jest prosty. Znamy tylko jedną osobę cieszącą się taką renomą i atencją z naszego otoczenia, więc..?
Poza tym ja się kieruję niemodną już dzisiaj lojalnością koleżeńską zatem nie wyłamuję otwartych na oścież drzwi.
Miłego weekendu i dobrych ofert! ;)

p.s. a kolegom zaglądającym do ogłoszenia szczerze polecam, bo widzę sprzęty z dobrych rąk. Na pewno ucieszą i spełnią oczekiwania.
ODPOWIEDZ