[S]Wkładki i inne akcesoria parę sztuk na sell

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15163
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: [S]Wkładki i inne akcesoria parę sztuk na sell

#46

Post autor: darkman »

darkman pisze:
27 sty 2023, 05:59
(-)4. Philips 400MK3 HE
- sprzedana, dziękuję.

Pozostała 7. Shure M97xE, chyba ma złą prasę na forum :D . Uważałbym z popadaniem w skrajności. Wkładka całkiem spoko, a pod dobrą igłę super. Zostaje w takim razie u mnie 'paka' jak mawiają na wschodzie.
W ogłoszeniu zostawiam jednak, niech trochę powisi jeszcze.
Co do wątku, to w pierwszym poście będę zamieszczał ewentualnie nowe pomysły na sell ale na razie pusto. Dzięki za zakupy Drodzy. :obscene-smokingred:
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2023, 08:49 przez darkman, łącznie zmieniany 1 raz.
arthulex
Posty: 50
Rejestracja: 04 sty 2023, 21:21
Gramofon: Luxman PD-282
Lokalizacja: Oswięcim Zaborze

Re: [S]Wkładki i inne akcesoria parę sztuk na sell

#47

Post autor: arthulex »

Cześć. Shure 97xE aktualna?
Luxman PD-282, AT 20SLa, Shure m97xE, Luxman L-530, Akai CD-37, Technics RS-BX727, Coral cx-5 mk2
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15163
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: [S]Wkładki i inne akcesoria parę sztuk na sell

#48

Post autor: darkman »

arthulex pisze:
08 kwie 2023, 15:26
Cześć. Shure 97xE aktualna?
Tak jest do wzięcia. Zdjęcia i etui na poprzedniej stronie.
arthulex
Posty: 50
Rejestracja: 04 sty 2023, 21:21
Gramofon: Luxman PD-282
Lokalizacja: Oswięcim Zaborze

Re: [S]Wkładki i inne akcesoria parę sztuk na sell

#49

Post autor: arthulex »

No to priv
Luxman PD-282, AT 20SLa, Shure m97xE, Luxman L-530, Akai CD-37, Technics RS-BX727, Coral cx-5 mk2
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15163
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: [S]Wkładki i inne akcesoria parę sztuk na sell

#50

Post autor: darkman »

M97xE - Aktualna nadal. Komplet z etui.

Może tak będzie chłopaki łatwiej: nie chcę jej na nic zamienić, nie obniżę też ceny zatem nie podlega negocjacjom i szkoda naszego czasu.
Posiadanie tego Shure jak i prawdę mówiąc jakiegokolwiek innego Shure mnie nie boli.
Jedyne co mnie wstrzymuje przed wycofaniem jej z ogłoszenia to kwestia podjęcia decyzji czy nabyć N97xVL ViVid Line czy też rzucić się na borona SAS/B no bo igłę genuine mam i pograć jeszcze mogę długo bez łaski. Ponieważ obecnie nie gram na wkładkach MM w ogóle, to akcja o kryptonimie DaCapo Go Ahead, nie jest pilna. I tyle. Stąd wkłądka Se wisi i jeść nie woła, bo co ma wisieć nie utonie.
Kolegom o nieco młodszym stażu ale otwartej percepcji, a wątpiącym w dobroć proponowanej wartości wkładki poleciłbym:
- otwieramy google
-wpisujemy: hifishark m97xe
-naciskamy enter i sprawa jasna!
UWAGA: osoby o słabym sercu lub wysokim ciśnieniu nie powinny tego robić nim nie wezmą tabletki Acar x2 lub Bayer 100 x2 - proszę dużo popić i odczekać 15 minut. Nie mieszać z alkoholem i mieć ch...wy dzień, ale to na własne życzenie.
z pozdrowieniami Wasz Sanitariusz ;)

p.s. a jest jeszcze koszt wysyłki paczkomatem - to można negocjować(!), ale z właścicielami inPost - mnie nic do tego. Odbiór osobisty - jasne, you welcome and coffie ready!
ODPOWIEDZ