[S] Rotel RB-990BX

Zablokowany
Awatar użytkownika
sponaa
Posty: 158
Rejestracja: 11 lis 2013, 00:40
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki

[S] Rotel RB-990BX

#1

Post autor: sponaa »

Cześć,

Do sprzedania końcówka mocy Rotel RB-990BX. Kupiłem komplet z RC-995 a potrzebowałem tylko przedwzmacniacz.

Sprawna. Sprawdziłem słuchając przez kilka dni i nie było żadnych kłopotów. Wygląd zewnętrzny oceniam na czwórkę (cholera może i z minusem) bo sporo jakiś takiś kropek na panelu przednim, kilka zadrapań. Wewnątrz wygląda ok, choć blaszki trzymające radiatory i stalowa puszka trafa mają "plamy rdzawe", dziwnie równo porozkładane i naprawdę niegłębokie (prawdopodobnie bez wpływu na dźwięk :mrgreen:). Drobna wgniotka na ruszcie odprowadzającym ciepło. Starałem się aby to było widoczne na zdjęciach. Jak się ma jak ja 50+ i lekką peselozę wzrokową to z 2 metrów no mucha po prostu nie siada :lol: . Zobaczcie zdjęcia.

Gra bardzo fajnie, początkowo mnie zauroczyła na tyle, że miałem kłopot z Krell'em Martynkowym (uff, przepraszam, słuch mam pewnie do d... :oops: ). Ale "szczegółowe i długie" odsłuchy jednak oddały to co trzeba Krell'owi :-). Mam nadzieję, że komuś ten Rotel przypasuje i będzie z niego zadowolony.

Cena obejmująca już te w/w kosmetyczne niedogodności to 1900 PLN. Na portalach widzę ceny wyjściowe ok 500-600 EURO, w Polsce na OLX jest jeden za 2600 bodajże.

Kawał klocka więc NAJCHĘTNIEJ odbiór osobisty z odsłuchem. Mogę dowieźć w okolicach powiedzmy do 200 km w cenie paliwa (to na dzisiajszy mój wóz i cenę paliwa jest 40 PLN/100km). Wysyłka "NAJNIECHĘTNIEJ" na koszt i wyraźną odpowiedzialność kupującego.

Szczegóły -> https://rotel.com/pl/product/rb-990bx

Polecam!!!
.
Przod1 (Large).jpg
Przod2 (Large).jpg
Tyl (Large).jpg
Prawa (Large).jpg
Lewa (Large).jpg
Trafo (Large).jpg
Awatar użytkownika
sponaa
Posty: 158
Rejestracja: 11 lis 2013, 00:40
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki

Re: [S] Rotel RB-990BX

#2

Post autor: sponaa »

Wracam ci ja z odśnieżania i powiem wam - pięknie jest! I z okazji tego "White Sunday" się przypominam! Nie bójcie się tych estetycznych niedogodności, naprawdę nie jest tak źle. Uwypukliłem na potrzebę ogłoszenia, może was wystraszyło? A 2x 200W w dual mono (przy 8 ohm i za trafem) nikogo nie kusi aby popróbować? Może ktoś rozważa "dzielonkę"? Ten Rotel jest jak najbardziej ok na taką decyzję. Polecam! Więc - up!!! I oczywiście zapraszam do negocjacji :)
Awatar użytkownika
sponaa
Posty: 158
Rejestracja: 11 lis 2013, 00:40
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki

Re: [S] Rotel RB-990BX

#3

Post autor: sponaa »

Wesołych Świąt!!! Przy okazji - up i 1800 PLN :-)
Awatar użytkownika
sponaa
Posty: 158
Rejestracja: 11 lis 2013, 00:40
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki

Re: [S] Rotel RB-990BX

#4

Post autor: sponaa »

Rezerwacja.
Awatar użytkownika
sponaa
Posty: 158
Rejestracja: 11 lis 2013, 00:40
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki

Re: [S] Rotel RB-990BX

#5

Post autor: sponaa »

Nieaktualne.
Zablokowany