wkładka mono bezpieczna dla płyt

ODPOWIEDZ
Piotr__
Posty: 103
Rejestracja: 28 sty 2022, 18:42
Gramofon: własny sklejak
Lokalizacja: mazowieckie

wkładka mono bezpieczna dla płyt

#1

Post autor: Piotr__ »

Sprzedam wkładkę Ortofon Quintet White. Cena 730zł tyle mnie kosztowała niedawno jako wkładka powystawowa w jednym ze sklepów. Wkładka ma szlif eliptyczny, nacisk bezpieczny dla każdego winyla, nowych, audiofilskich i nawet tych gorszych z prl, oraz jest skonstruowana tak by nie zniszczyć płyty stereo w razie omyłkowego odtworzenia jej na wkładce mono. Idealne rozwiązanie dla nie przekonanych do wiekowych mono-rylców. Wkładki osobiście prawie nie grałem, ale kilka godzin wystarczyło by bardzo spodobało mi się jak bezproblemowo i beztrzaskowo odtwarza płyty mono - sprzedaję tylko dlatego że zbieram na legendarną wkładkę mono (bo mnie wciągło :) ) niestety 5x droższą :( więc muszę wyzbyć się kilku sprzętów audio.
"Więc..... Niektórzy ludzie chcą zniekształceń, aby ich instrumenty brzmiały lepiej. Inni chcą minimalnych zniekształceń, aby wyraźniej słyszeć zniekształcenia z instrumentów. Muzyka jednego człowieka jest hałasem innego człowieka......."
Piotr__
Posty: 103
Rejestracja: 28 sty 2022, 18:42
Gramofon: własny sklejak
Lokalizacja: mazowieckie

Re: wkładka mono bezpieczna dla płyt

#2

Post autor: Piotr__ »

przecena na 500
"Więc..... Niektórzy ludzie chcą zniekształceń, aby ich instrumenty brzmiały lepiej. Inni chcą minimalnych zniekształceń, aby wyraźniej słyszeć zniekształcenia z instrumentów. Muzyka jednego człowieka jest hałasem innego człowieka......."
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41648
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: wkładka mono bezpieczna dla płyt

#3

Post autor: Wojtek »

Piotr__ pisze:
15 lut 2022, 14:35
sprzedaję tylko dlatego że zbieram na legendarną wkładkę mono (bo mnie wciągło :) ) niestety 5x droższą :(
Jaką jaką? :morda:
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
MacPhisto
Posty: 1690
Rejestracja: 19 lut 2020, 13:09
Gramofon: Victor QL-A7

Re: wkładka mono bezpieczna dla płyt

#4

Post autor: MacPhisto »

Może Ortofon CG65 DI MKII? Jak polujesz na Ortfona zapytaj Pana Przemka (Przemek1986) z allegro. Ma Ortofony w niższych cenach jak w sklepach ;)
JVC QL-A7, pre CAT, Yamaha HTR 6130, Dali Zensor 7
ODPOWIEDZ