Kolumny / monitory 3 drożne Living Audio

Zablokowany
Awatar użytkownika
charliez88
Posty: 798
Rejestracja: 11 lis 2016, 20:26
Gramofon: Luxmany 350 + 300

Kolumny / monitory 3 drożne Living Audio

#1

Post autor: charliez88 »

W ramach jesienno-zimowych porządków wystawiam co popadnie, a właściwie to wszystko, czego używam mniej lub bardziej, ale trzymam z sentymentu, albo bo 'super stan - nie do dostania już wiecej' :lol:

Monitory te były osobiście odebrane z DE od pierwszego właściciela, który grał na nich wiele lat, dostałem nawet oryginalną instrukcję obsługi :shock: , która była trzymana w segregatorze. Także Hans był blisko łez jak sprzedawał :mrgreen:

Najwyższy model monitorów japońskiej marki Crysler Living Audio CE-5ac II , charakteryzujacy się głosnikiem basowym z dwoma antenkami, ale przede wszystkim żółtym przetwornikiem średnio tonowym, który przepięknie odtwarza wokale i oddaje barwę instrumentów. Jest to model z bardzo rozbudowaną zwrotnicą - możemy się wpiąć bezpośrednio w każdy głośnik.

Nie są to najbardziej audiofilskie kolumny ze zlokalizowanym co do centymetra źródłem pozornym, ale dają olbrzymią przyjemność odsłuchu, grają bardzo ciepło, przyjemnie, mają ponad 90db efektywności więc spokojnie napędzi je nawet słaba lampka. U mnie grały w 20mkw i chwilę w małym pokoju i w obu pomieszczeniach spokojnie dawały radę. Natomiast jako, że to już 3ci komplet głośników i już jedzie do mnie 4ty to trzeba z czegoś zrezygnować :(

Stan wizualny 9/10 - jakies małe mankamenty się znajdą jak to w kolumnach, które mają już tyle lat, ale zachowane są pięknie - nigdzie tak ładnych nie widziałem, a troszkę na nie polowałem.

Cena: 2,5k
Załączniki
la-zwrotnica.jpg
DSC_2269 (Kopiowanie) (Kopiowanie).JPG
DSC_2266 (Kopiowanie) (Kopiowanie).JPG
DSC_2265 (Kopiowanie).jpg
DSC_2256 (Kopiowanie) (Kopiowanie).JPG
Luxmanowe-love: PD 350 | PD 300 | PD 441 | PD 121 | PD 131
Trochę lampek, parę ramion, Husariaa i kilka wkładek puszczanych głównie przez zaskakujące SNELL E3
Awatar użytkownika
charliez88
Posty: 798
Rejestracja: 11 lis 2016, 20:26
Gramofon: Luxmany 350 + 300

Re: Kolumny / monitory 3 drożne Living Audio

#2

Post autor: charliez88 »

Powędrowały do forumowicza, a więc w dobre ręce
Może się pochwali :)
Do zamknięcia
Luxmanowe-love: PD 350 | PD 300 | PD 441 | PD 121 | PD 131
Trochę lampek, parę ramion, Husariaa i kilka wkładek puszczanych głównie przez zaskakujące SNELL E3
Zablokowany