ACID DRINKERS - THE STATE OF MIND REPORT WINYL + PLAKAT

ODPOWIEDZ
pizza driver
Posty: 2
Rejestracja: 12 sty 2016, 22:06

ACID DRINKERS - THE STATE OF MIND REPORT WINYL + PLAKAT

#1

Post autor: pizza driver »

Witam. Mam do sprzedania unikatowy winyl ACID DRINKERS - The State of Mind Report. Płyta leży w moich zbiorach od lat 90 - tych praktycznie nie słuchana. Dodatkowym smaczkiem jest plakat promocyjny tej płyty o wymiarach 69 cm x 49 cm. Plakat nosi ślady zużycia, głównie na rogach, bo wisiał tu i ówdzie, ale ciągle stanowi jedną całość :) Liczę że ktoś się zaopiekuje tym winylem i ocali go od zapomnienia.
http://allegro.pl/acid-drinkers-the-sta ... 96003.html
Awatar użytkownika
łysy
Posty: 135
Rejestracja: 15 lis 2011, 02:31
Lokalizacja: Londyn

Re: ACID DRINKERS - THE STATE OF MIND REPORT WINYL + PLAKAT

#2

Post autor: łysy »

Jestem zainteresowany. Kilka pytań zatem:
Czy to jest te pierwsze oryginalne wydanie? Nie wiem czy byly jakieś reedycje, na zdjęciu wydaje mi się trochę inny odcień czerwieni niż powinien?
Okładka na zdjęciu leży na plakacie czy jest o jakichś innych wymiarach?
Sorry za takie pytanie ale widziałem zdjęcia tylko w telefonie i stąd pogląd może być niedokładny.

Najważniejsze, cena. Napisz mi na pw. A może interesuje Cię zamiana?
muzyka, trawa, wódka, zabawa...
Awatar użytkownika
łysy
Posty: 135
Rejestracja: 15 lis 2011, 02:31
Lokalizacja: Londyn

Re: ACID DRINKERS - THE STATE OF MIND REPORT WINYL + PLAKAT

#3

Post autor: łysy »

Aha sorry, właśnie się doczytałem że jest bez okładki. Bzdura z tym że została wydana bez. Okładka była. Nie, dziękuję :-)
muzyka, trawa, wódka, zabawa...
Awatar użytkownika
holy_shit_89
Posty: 1432
Rejestracja: 02 sty 2014, 12:24

Re: ACID DRINKERS - THE STATE OF MIND REPORT WINYL + PLAKAT

#4

Post autor: holy_shit_89 »

Zgadza się, okładka była. Sam miałem kiedyś. Słuchało się Acidów, oj słuchało :D
pizza driver
Posty: 2
Rejestracja: 12 sty 2016, 22:06

Re: ACID DRINKERS - THE STATE OF MIND REPORT WINYL + PLAKAT

#5

Post autor: pizza driver »

wierzcie mi lub nie ale gdzies wyczytałem ze była jakas czesc nakladu winyla bez okladki. jak znajde zródlo to dla spokoju tu wkleje.
winyl jest bardziej różowy niz czerwony.
dostałem tą płyte od kogoś w latach 90 tych w takiej wersji tzn w folii ochronnej i nigdy nie rozkminiałem tematu okladki
EDIT
znalazłem w necie taki opis:

"Kolorowy vinyl, wydany przez Warner Music Poland! Absolutny unikat! Płyta w stanie idealnym, bez żadnych przykrych niespodzianek, praktycznie nówka! Kupiłem ją kiedyś ( pierwszy właściciel mówiąc "samochodowo" ) w dniu premiery, była odtwarzana na bardzo dobrym gramofonie 3-4 razy, nie więcej.

Płyta nie ma okładki i tak jest od nowości, niektóre kolorowe analogi są tak wydawane.

Choć ktoś z Allegro twierdził, że jest inaczej. Ponieważ nie mam pojęcia, czy przypadkiem kiedyś nie wydano tego również z jakąś okładką, więc uczciwie stawiając sprawę mówię : TEN EGZEMPLARZ NIE MA I Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ OD NOWOŚCI NIGDY NIE MIAŁ OKŁADKI !! Koniec na ten temat.

Płytę sprzedaję w dwóch foliowych woreczkach. "

Przyznaje sie bez bicia że nie wiem jaka jest prawda ale gdzieś jeszcze czytałem o tej czesci nakładu ;)
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41576
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

ACID DRINKERS - THE STATE OF MIND REPORT WINYL + PLAKAT

#6

Post autor: Wojtek »

Możliwe że było wydanie bez okładki jak i takie z okładką :)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
ODPOWIEDZ