Sprzedam - Nie aktualne

Darek

S

#31

Post autor: Darek »

Jak
Ostatnio zmieniony 22 lut 2013, 21:45 przez Darek, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41631
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Sluchawki - Sennheiser HD 202

#32

Post autor: Wojtek »

Darek pisze:Sluchawki sa nowe tylko nie posiadaja opakowania
Jakim cudem? A mają gwarancję? :)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Darek

Sluchawki - Sennheiser HD 202

#33

Post autor: Darek »

Wojtek pisze:Jakim cudem? A mają gwarancję?
To ze nowe to nie oznacza ze musi miec gwarancje. Napewno! Chyba ze kupujesz w sklepie. ;) to dostaniesz za darmo i jeszcze mozesz wylupic dodatkowa.
W kazdym badz razie sluchawki sa nowe (bo sam osobiscie opakowanie wyrzucilem do smieci), sprawdzilem tylko jak graja. Wiesz tutaj tak bywa ze kupujesz w sklepie i gwarancji brak a jak nie jestes zadowolony to idziesz z paragonem(to tez gwarancja) i masz kase. Stosowane to jest czesto przy wyprzedazy, gdzie cena jest o 50% nizsza, albo opakowanie jest zniszczone (bo tak tez bywa)
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41631
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Sluchawki - Sennheiser HD 202

#34

Post autor: Wojtek »

Darek pisze:Napewno! Chyba ze kupujesz w sklepie. ;)
A ty gdzie kupujesz nowe rzeczy? Na wysypisku? W lombardzie? ;) No właśnie.
Darek pisze:Wiesz tutaj tak bywa ze kupujesz w sklepie i gwarancji brak
To chyba tylko przy mega przecanach czy wyprzedażach :) Tak bywa i tutaj.
Darek pisze:a jak nie jestes zadowolony to idziesz z paragonem(to tez gwarancja) i masz kase.
"Gwarancja" zwrotu kasy w ciągu 30 (czy ilu tam) dni od zakupu to raczej nie to samo co gwarancja sprzętowa :D Przecież wiesz.
Darek pisze:Stosowane to jest czesto przy wyprzedazy, gdzie cena jest o 50% nizsza, albo opakowanie jest zniszczone (bo tak tez bywa)
Aha, czyli to taki towar z wyprzedaży (co "wypadł z ciężarówki" ;) )? To nieco wyjaśnia :)

To tyle, byłem ciekaw.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Darek

Re: Sluchawki - Sennheiser HD 202

#35

Post autor: Darek »

Wojtek pisze:
Darek pisze:Napewno! Chyba ze kupujesz w sklepie. ;)
A ty gdzie kupujesz nowe rzeczy? Na wysypisku? W lombardzie? ;) No właśnie.
Darek pisze:Wiesz tutaj tak bywa ze kupujesz w sklepie i gwarancji brak
To chyba tylko przy mega przecanach czy wyprzedażach :) Tak bywa i tutaj.
Darek pisze:a jak nie jestes zadowolony to idziesz z paragonem(to tez gwarancja) i masz kase.
"Gwarancja" zwrotu kasy w ciągu 30 (czy ilu tam) dni od zakupu to raczej nie to samo co gwarancja sprzętowa :D Przecież wiesz.
Darek pisze:Stosowane to jest czesto przy wyprzedazy, gdzie cena jest o 50% nizsza, albo opakowanie jest zniszczone (bo tak tez bywa)
Aha, czyli to taki towar z wyprzedaży (co "wypadł z ciężarówki" ;) )? To nieco wyjaśnia :)

To tyle, byłem ciekaw.
Wojtku bardzo glupie uwagi. Widze ze raczej nie miales stycznosci z czyms takim. To gdzie kupuje to moja sprawa. Mega przeceny? kiedy ty byles za granica? Ofert i wyprzedaze mam tutaj codziennie i nie potrzebuje czekac na mega przeceny. Gwarancja (nawet paragon) nawet sprzetowa jak i kazda inna obejmuje wymiane na nowe (do roku czasu - fabryczna gwarancja, wazna na calym swiecie), zwrot kasy, naprawe. Teraz moze wiesz jak to wyglada, chyba ze zyjesz w innym swiecie bo ja tak mam i jak potrzeba to stosuje. Jak wykupie dodatkowa to mam nawet na kilka lat.
Wojtek pisze:
Darek pisze:Stosowane to jest czesto przy wyprzedazy, gdzie cena jest o 50% nizsza, albo opakowanie jest zniszczone (bo tak tez bywa)
Aha, czyli to taki towar z wyprzedaży (co "wypadł z ciężarówki" ;) )? To nieco wyjaśnia :)
Co moze to wyjasnic? Oswiec mnie.
Ogloszenie nie dalem po to aby dyskutowac tylko dla zainteresowanych kupnem. Jesli przeskadza mozesz wykasowac.
Darek

Sluchawki - Sennheiser HD 202

#36

Post autor: Darek »

Sluchawki Sennheiser PMX80 SPORT
40zl + wysylka ( cena moze byc rozna w zaleznosc czy wysykla jest z opakiwaniem czy bez opakowania)
Sluchawki sa nowe
DSCF1375.JPG
DSCF1385.JPG
DSCF1376.JPG
Darek

Do sprzedania

#37

Post autor: Darek »

..
Ostatnio zmieniony 20 sty 2013, 22:36 przez Darek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41631
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Do sprzedania

#38

Post autor: Wojtek »

Proszę, nie róbmy tutaj takich "ofert grzecznościowych", OK?
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
ODPOWIEDZ