Zestaw 8 płyt winylowych.

cinek93
Posty: 7
Rejestracja: 28 lis 2013, 11:23

Re: Zestaw 8 płyt winylowych.

#16

Post autor: cinek93 »

Pilot pisze:Nie denerwuj się. My tu słuchamy a nie kolekcjonujemy stare winyle.
Wpadnij może na forum Audio Stereo i tam w wątku analog jest dział sprzedam płyty. Wklej tam swój link z aukcji, tam są pasjonaci starych, niedostępnych już winyli. Tu tego czegoś nie sprzedasz. Napiszę więcej, darmo ich bym nie wziął. ;)
Rozumiem
Zobaczymy czy ktoś się zainteresuje aukcją. Jak nie będzie chętnych to płyty pewnie będą dalej leżały. Wrzuciłem to na allegro bo pomyślałem, że znajdą się jacyś "koneserzy", którzy kolekcjonują takie właśnie płyty winylowe.
Napiszę więcej, darmo ich bym nie wziął.
To, że dla ciebie to jest nic nie warte. No cóż... Wyżej pisałem o takich komentarzach...
I nic ciekawego nie wniosłeś tym zdaniem..
zbyszek1982
Posty: 5029
Rejestracja: 31 gru 2012, 19:11

Re: Zestaw 8 płyt winylowych.

#17

Post autor: zbyszek1982 »

cinek93 pisze: I co w związku z tym, że jestem nowym użytkownikiem? To znaczy, że mam siedzieć cicho bo na forum są mądrzejsi ode mnie, eksperci, którzy postradali zmysły?
To, że ktoś z dużo większą wiedzą na temat płyt ci mówi, że twój skarb ze strychu nie jest nic wart, to jeszcze nie znaczy, że postradał zmysły.
Widzę, że ktoś tu ocenia ludzi po tym jaki staż mają na forum... Współczuję, no ale trzeba się jakoś dowartościować
Nie oceniam nikogo po stażu. Jak już, to raczej po sposobie i stylu wypowiedzi.
Jestem nowy na forum, nie mam prawa mieć swojego zdania. Tak rozumiem twoje wypowiedzi. Dyskryminacja?
Masz prawo mieć swoje zdanie. Nikt ci go nie odbiera. Posiadanie własnego zdania nie jest jednak równoznaczne z posiadaniem monopolu na rację.
Znam swoją wartość i nie będę się dawał poniżać przez kogoś kto mnie w ogóle nie zna. Tyle w temacie.
Jeżeli czujesz się poniżony, to przykro mi, że tak odebrałeś moje słowa. Niemniej jednak, odbijając piłeczkę, mam prawo powiedzieć, że nic nie usprawiedliwia twojego negatywnego nastawienia do użytkowników tego forum, bo też ich nie znasz. Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia w sprzedaży.
Awatar użytkownika
Reymont
Posty: 1550
Rejestracja: 17 lut 2012, 10:41
Lokalizacja: Łódź

Re: Zestaw 8 płyt winylowych.

#18

Post autor: Reymont »

User cinek93 to lepszy "cfaniak" jest i lepiej sobie z nim nie pogrywajcie!
Zabezpieczył się konkretnie. Wysyłka tylko paczką za 20zł (rzeczywisty koszt paczki 13zł) ;)
Zawsze to 7zł więcej na karmelki !
:mrgreen:
Awatar użytkownika
vinylpiotrek
Posty: 2197
Rejestracja: 12 lip 2012, 20:51
Lokalizacja: Łódź

Zestaw 8 płyt winylowych.

#19

Post autor: vinylpiotrek »

cinek93 pisze: którzy kolekcjonują takie właśnie płyty winylowe.
Jeśłi ktoś lubi taki repertuar, to bez trudu kupi te płyty w dużo lepszym stanie, bo to są popularne tytuły, a twoje są po prostu mocno zniszczone.
Obrazek
cinek93
Posty: 7
Rejestracja: 28 lis 2013, 11:23

Re: Zestaw 8 płyt winylowych.

#20

Post autor: cinek93 »

Reymont pisze:User cinek93 to lepszy "cfaniak" jest i lepiej sobie z nim nie pogrywajcie!
Zabezpieczył się konkretnie. Wysyłka tylko paczką za 20zł (rzeczywisty koszt paczki 13zł) ;)
Zawsze to 7zł więcej na karmelki !
:mrgreen:
I jak tu nie być negatywnie nastawiony to takuch ludzi...
Do kosztów przesyłki doliczam koszt opakowania, koszt transportu na pocztę. I sugerowanie mi za ile ma wysłać towar jest nie na miejscu...
Jeszcze podajesz mi tu cenę.. Czyli wiesz jak by wyglądała moja paczka już zapakowana, wymiary, waga etc? "cfaniak" - nie obrażaj i daruj sobie takie słowa...
"Zawsze to 7zł więcej na karmelki ! " - :lol: buahaha... ale dowciapniś.. karmelki? :angry-banghead:
vinylpiotrek pisze:
cinek93 pisze: którzy kolekcjonują takie właśnie płyty winylowe.
Jeśłi ktoś lubi taki repertuar, to bez trudu kupi te płyty w dużo lepszym stanie, bo to są popularne tytuły, a twoje są po prostu mocno zniszczone.
Ok już wszystko wiem
Dzięki za odpowiedź
Pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
Reymont
Posty: 1550
Rejestracja: 17 lut 2012, 10:41
Lokalizacja: Łódź

Re: Zestaw 8 płyt winylowych.

#21

Post autor: Reymont »

Nie widzisz, że my Cię tu podpuszczamy?
Poluzuj gumę 8-)
Awatar użytkownika
Pawelec
Posty: 3221
Rejestracja: 17 gru 2012, 20:18
Gramofon: Składak
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Re: Zestaw 8 płyt winylowych.

#22

Post autor: Pawelec »

Tak przyglądam się tej wymianie zdań i coś mi tu nie pasuje :D Uważam, że to Wy powinniście użyć tego emotikona
cinek93 pisze: :angry-banghead:
po każdej próbie przekazania swych spostrzeżeń koledze cinkowi93 ;)
Podoba mi się.
AKTUALNA SPRZEDAŻ - pierwszy post
viewtopic.php?t=15809#p307122

Słuchać możesz jeszcze lepiej i jeszcze piękniej.
https://instagram.com/murasaudio
Awatar użytkownika
chudy_b
Posty: 4008
Rejestracja: 05 lis 2013, 14:54
Lokalizacja: Wólka

Zestaw 8 płyt winylowych.

#23

Post autor: chudy_b »

Ja wiem, że ostatnio trochę wieje nudą na forum, ale dajcie już spokój człowiekowi. Wystawił za ile wystawił, jego sprawa. Do kupna nikogo nie zmusza.
eenneell
Posty: 4157
Rejestracja: 25 maja 2011, 22:18
Lokalizacja: K-ków

Zestaw 8 płyt winylowych.

#24

Post autor: eenneell »

Szkoda, że te tytuły mi nie podchodzą...
Czasem przejeżdżam przez Książ, to bym zaoszczędził na przesyłce!
kielek
Posty: 3185
Rejestracja: 05 paź 2011, 08:34
Lokalizacja: Gdynia

Re: Zestaw 8 płyt winylowych.

#25

Post autor: kielek »

chudy_b pisze:Ja wiem, że ostatnio trochę wieje nudą na forum, ale dajcie już spokój człowiekowi. Wystawił za ile wystawił, jego sprawa. Do kupna nikogo nie zmusza.
Zgadza się,tylko uważam że problem w czym innym.Otóż kolega sprzedający owe skarby jest dość buńczucznie nastawiony do wielu userów tylko dlatego,że ci stwierdzili (czytaj napisali prawdę),że te płyty w takim stanie to przysłowiowy szmelc.Przecież dzięki Wojtkowi(założycielowi ),ale także eenneellowi,Wintersowi,vinylpiotrkowi i wielu innym,których nie wymieniam(za co z góry ich przepraszam) te forum istnieje,rozwija się i stanowi skarbnice wiedzy dla początkujących winylowców(i nie tylko).Ci ludzie doskonale wiedzą co piszą,poza tym nie trzeba być ekspertem by po stanie okładek a co za tym idzie i płyt,stwierdzić że to nie jest stan dobry(jak wydaje się sprzedawcy) i takie rzeczy trzeba piętnować lub korygować,by później nie narzekać że na Alle.. oszukują z opisami i windują ceny.To jest ewidentny przykład,że nieznajomość tematu nie zwalnia od rzetelnego opisu.Po to jest to forum,by w kulturalny sposób zapytać się ile to jest warte,jak określić stan,by później wystawić to na aukcję a nie odwrotnie.Kolega znalazł szmelc na strychu a wydaje się mu,że to skarb na którym się nieco wzbogaci i ogłaszając się z tym na forum jednak eksperckim w tej dziedzinie, powinien posłuchać rad i opinii ludzi z branży,a nie napinać muskuły.Nasze forum jest tak zazwyczaj "bardzo kulturalne" i obchodzimy się z wieloma nowicjuszami bardzo łagodnie i z wyrozumiałością w porównaniu do tego co dzieje się na innych forach/portalach.Polecam koledze cinek93 pomysł Pilota i dać ogłoszenie na stronie AS,wtedy dopiero pozna jacy są "prawdziwi eksperci" ;)
ODPOWIEDZ