2 płyty The Beatles i Jimi Hendrix, prezenty z USA

ODPOWIEDZ
majam41k1
Posty: 2
Rejestracja: 03 wrz 2013, 00:18

2 płyty The Beatles i Jimi Hendrix, prezenty z USA

#1

Post autor: majam41k1 »

Witam, posiadam 2 płyty The Beatles i jedną Jimi'ego Hendrixa, o których troche czytałem i są coś warte. Nie wiem ile, chciałbym się dowiedzieć co na ten temat Wy myślicie, a zarazem szukam kogoś kto te płyty kupi, zaopiekuje się nimi, są w stanie bardzo dobrym, zarówno płyta jak i okładki.
The Beatles mam "Revolver" wydana w Wielkiej Brytanii w 1966r i ostatnią dość cenną dla fanów "Abbey Road" wydaną w limitowanej edycji w Indiach w 1969r. Jimi Hendrix to "Isle of Wight" wydanie Niemieckie z 1970r. Znacie kogoś kto jest zainteresowany, kto by się tym zaopiekował?
Darek

Re: 2 płyty The Beatles i Jimi Hendrix, prezenty z USA

#2

Post autor: Darek »

majam41k1 pisze:Witam, posiadam 2 płyty The Beatles i jedną Jimi'ego Hendrixa, o których troche czytałem i są coś warte. Nie wiem ile, chciałbym się dowiedzieć co na ten temat Wy myślicie, a zarazem szukam kogoś kto te płyty kupi, zaopiekuje się nimi, są w stanie bardzo dobrym, zarówno płyta jak i okładki.
The Beatles mam "Revolver" wydana w Wielkiej Brytanii w 1966r i ostatnią dość cenną dla fanów "Abbey Road" wydaną w limitowanej edycji w Indiach w 1969r. Jimi Hendrix to "Isle of Wight" wydanie Niemieckie z 1970r. Znacie kogoś kto jest zainteresowany, kto by się tym zaopiekował?
jak dajesz ogloszenie sprzedazy to podawaj ceny i opisy
majam41k1
Posty: 2
Rejestracja: 03 wrz 2013, 00:18

Re: 2 płyty The Beatles i Jimi Hendrix, prezenty z USA

#3

Post autor: majam41k1 »

ktoś będzie chciał wqiedzieć coś więcej to zapyta konkretnie o co trzeba.. nie jestem jakims Vinylmaniakiem, wiec nie wiem jakie opisy Was interesuja. Płyta czarna, okrągła, opakowanie z kartonu, foliowane, kwadratowe. reszte informacji podalem, tytuly, daty wydania i pochodzenie. krążki stan idealny, opakowania bardzo dobry.
Darek

Re: 2 płyty The Beatles i Jimi Hendrix, prezenty z USA

#4

Post autor: Darek »

majam41k1 pisze:ktoś będzie chciał wqiedzieć coś więcej to zapyta konkretnie o co trzeba.. nie jestem jakims Vinylmaniakiem, wiec nie wiem jakie opisy Was interesuja. Płyta czarna, okrągła, opakowanie z kartonu, foliowane, kwadratowe. reszte informacji podalem, tytuly, daty wydania i pochodzenie. krążki stan idealny, opakowania bardzo dobry.
a ja jestem Vinylmaniakiem ( patrzyles moje fb? ) :) Zasady obowiazuja wszystkich. Na jakiej podstawie twierdzisz ze plyty sa w stanie idealnym a opakowania dobrym? Sluchales czy tylko patrzyles jak wygladaja? Mysle ze Wojtek (admin) napisze Ci wiecej
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41635
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

2 płyty The Beatles i Jimi Hendrix, prezenty z USA

#5

Post autor: Wojtek »

Kolega powtórzył swój temat z działu wyceny: http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=44 ... ead#unread
majam41k1 pisze:ktoś będzie chciał wqiedzieć coś więcej to zapyta konkretnie o co trzeba.. nie jestem jakims Vinylmaniakiem, wiec nie wiem jakie opisy Was interesuja.
Tak naprawdę to wystarczy umieć czytać i myśleć. Udowodnij nam, że nie masz z tym problemów. Oto regulamin działu sprzedaży:
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=35&t=1545

Ogłoszenie w takiej formie nadaje się tylko do wyrzucenia, bo tak naprawdę nie jest to przecież żadna oferta.
Ewentualnie możesz na łamach forum zrobić licytację.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
vintage_82
Posty: 45
Rejestracja: 07 gru 2012, 20:57

Re: 2 płyty The Beatles i Jimi Hendrix, prezenty z USA

#6

Post autor: vintage_82 »

majam41k1 pisze:nie jestem jakims Vinylmaniakiem, wiec nie wiem jakie opisy Was interesuja.
Podajże chociaż nry tych płyt i wrzuć po 1 focie okładki i płyty, ale wyraźne.
majam41k1 pisze: Płyta czarna, okrągła, opakowanie z kartonu, foliowane, kwadratowe.
No, po takim opisie faktycznie widać, że winyl jako wydawnictwo bliski ci nie jest ;)
eenneell
Posty: 4157
Rejestracja: 25 maja 2011, 22:18
Lokalizacja: K-ków

2 płyty The Beatles i Jimi Hendrix, prezenty z USA

#7

Post autor: eenneell »

100zł :?:
ODPOWIEDZ