SPRZEDAM PŁYTY.

ODPOWIEDZ
lucexd
Posty: 2
Rejestracja: 10 paź 2012, 10:00

SPRZEDAM PŁYTY.

#1

Post autor: lucexd »

Witam.

Jestem nowy na forum. Ostatnio podczas porządków znalazłem parę płyt, które chciałbym sprzedać. Wszystkie albumy, które posiadam wystawiłem na allegro. Tutaj jest link do aukcji, które posiadam:

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9683230

Pozdrawiam
kielek
Posty: 3185
Rejestracja: 05 paź 2011, 08:34
Lokalizacja: Gdynia

SPRZEDAM PŁYTY.

#2

Post autor: kielek »

Fajnie by było jakbyś coś napisał na temat stanu płyt(chociaż na Allegro)
lucexd
Posty: 2
Rejestracja: 10 paź 2012, 10:00

Re: SPRZEDAM PŁYTY.

#3

Post autor: lucexd »

płyty jak na swój wiek są w super stanie. ale oczywiście na każde pytania dotyczącej danej płyty odpowiadam. jak są jakieś konkretne pytania dotyczące jakiegoś albumu oczywiście sprawdzę stan płyty i odpowiem
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41623
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

SPRZEDAM PŁYTY.

#4

Post autor: Wojtek »

lucexd pisze:płyty jak na swój wiek są w super stanie.
A słuchałeś je?

Nie wiem kto Ci da 5 dych za "The Wall" nieznanego wydania i w nieznanym stanie :)
Jakby wszystkie płyty (krajowe i zachodnie) były od 5 złotych to jeszcze bym zrozumiał taki układ.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
rafaln1
Posty: 74
Rejestracja: 29 wrz 2012, 09:38

SPRZEDAM PŁYTY.

#5

Post autor: rafaln1 »

Ja kupując płyty na Allegro przede wszystkim oczekuję od sprzedawcy podania oceny płyty.
"Super stan jak na swój wiek" to pojęcie bardzo względnie- nigdy nie kupiłbym takiej płyty.
Osobiście unikam egzemplarzy poniżej VG+.
Wojtek pisze:Nie wiem kto Ci da 5 dych za "The Wall" nieznanego wydania i w nieznanym stanie
Moim zdaniem nikt kto szanuje złotówki, które zarobił.
Sprzedaż używanych winyli to nie taka prosta sprawa jak widzisz.
Zanim wystawisz na aukcje musisz sam poznać stan płyty a następnie podajesz jej ocenę.
Inaczej sprzedasz gniota "w super stanie jak na swój wiek" a potem będziesz miał na karku niezadowolonych (całkiem słusznie) kupujących.
ODPOWIEDZ