Rozne plyty

Awatar użytkownika
Robert007Lenert
Posty: 1521
Rejestracja: 23 lis 2011, 12:49
Kontakt:

Re: Rozne plyty

#31

Post autor: Robert007Lenert »

Zamowione plyty dotarly. Zapakowane pancernie!!!!/a ta poszewka w seduszka w ktora jeszcze owinieto dla pewnosci, by folia babelkowa nie zrobila mikro rysek na okladkach, to juz czad abolutny :mrgreen: / Okladki w stanie EX, plyty stan EX / i wizualny i odsluchowy/, labele czyste, oryginalne koperty w stanie EX. Plyty najwyrazniej pochodza z bardzo zadbanej kolekcji.
jelczi
Posty: 14
Rejestracja: 09 lip 2012, 01:44

Re: Rozne plyty

#32

Post autor: jelczi »

Robert007Lenert pisze:Zamowione plyty dotarly. Zapakowane pancernie!!!!/a ta poszewka w seduszka w ktora jeszcze owinieto dla pewnosci, by folia babelkowa nie zrobila mikro rysek na okladkach, to juz czad abolutny :mrgreen: / Okladki w stanie EX, plyty stan EX / i wizualny i odsluchowy/, labele czyste, oryginalne koperty w stanie EX. Plyty najwyrazniej pochodza z bardzo zadbanej kolekcji.
Haha, dziekuje bardzo w takim razie ;) Przyjemnosc w robieniu interesu po mojej stronie, a co do pakowania - od kiedy mi przyszedl pekniety monitor zamowiony kurierem wolalbym swoje rzeczy najchetniej wtopic w jakies zelazo, a potem je wyslac.
jelczi
Posty: 14
Rejestracja: 09 lip 2012, 01:44

Re: Rozne plyty

#33

Post autor: jelczi »

Update.
eenneell
Posty: 4157
Rejestracja: 25 maja 2011, 22:18
Lokalizacja: K-ków

Rozne plyty

#34

Post autor: eenneell »

jelczi pisze: Mike Oldfield - Tubular Bells (87 541 XOT, niemieckie wydanie [GEMA?]) 5zl+wysylka
jelczi pisze:Pink Floyd - Ummagumma (Szwecja 1969, EMI Records, EMI 30---2, E 188-04222/23) - 40zl z wysylka
jelczi pisze:Pink Floyd - Wish You Were Here (Szwecja 1975, EMI Records C 062-96918) - 40 zl z wysylka
Pink Floyd - Meddle (Szwecja, EMI Records 1971, SHVL 795, 4[E 064-04917]) - 30zl+wysylka
jelczi pisze:The Beatles - Rock 'n' Roll Music (Wlk. Brytania, EMI Records, 2 Record Set PCSP 719, OC 180 o 06137-8) - 15 zl+wysylka
jelczi pisze:he Beatles - Beatles For Sale (Wlk. Brytania 1964, Parlophone Emi Records PCS 3062) - 30zl z wysylka ( kawalek przy rogu okladki sie odrywa, nie odpadl natomiast wiec mozna go jeszcze odratowac ;) )
jelczi pisze:The Beatles - The Beatles (Wielka Brytania 1968, 2 Record Set, EMI Apple Records, PCS 7067, PCS 7068) 40zl z wysylka
Te rezerwuję ;)
Awatar użytkownika
patrykut
Posty: 63
Rejestracja: 24 cze 2012, 15:11

Rozne plyty

#35

Post autor: patrykut »

Rezerwacja - The Beatles - Rubber Soul (Szwecja, EMI Records, PCS 3075) 35zl z wysylka.
"Moja idea nagrywania, to próba uchwycenia żywego brzmienia w studiu, nastroju całej chwili i przekazanie tego innym... Należy uchwycić jak najwięcej brzmienia charakterystycznego dla danego pomieszczenia. To jest podstawa." - Jimmy Page
Awatar użytkownika
loamesoile
Posty: 381
Rejestracja: 23 lut 2011, 17:44
Kontakt:

Rozne plyty

#36

Post autor: loamesoile »

Ja rezerwuję:
The Beatles - Sgt. Peppers Lonely Hearts Club Band (Szwecja, EMI Parlophone, TC-PCS 7027, 1967) 35zl z wysylka
Awatar użytkownika
patrykut
Posty: 63
Rejestracja: 24 cze 2012, 15:11

Rozne plyty

#37

Post autor: patrykut »

Napisałem do autora tematu na PW, proszę o jakiś odzew bo widzę, że wiadomości zostały przeczytane...
"Moja idea nagrywania, to próba uchwycenia żywego brzmienia w studiu, nastroju całej chwili i przekazanie tego innym... Należy uchwycić jak najwięcej brzmienia charakterystycznego dla danego pomieszczenia. To jest podstawa." - Jimmy Page
Awatar użytkownika
szumwuchu
Posty: 74
Rejestracja: 07 kwie 2012, 16:13
Lokalizacja: Francja - Essonne

Rozne plyty

#38

Post autor: szumwuchu »

Zamowione plyty dotarly. Zapakowane pancernie!!!!/a ta poszewka w seduszka w ktora jeszcze owinieto dla pewnosci, by folia babelkowa nie zrobila mikro rysek na okladkach, to juz czad abolutny :mrgreen: / Okladki w stanie EX, plyty stan EX / i wizualny i odsluchowy/, labele czyste, oryginalne koperty w stanie EX. Plyty najwyrazniej pochodza z bardzo zadbanej kolekcji.
Do mnie tez doszly. Potwierdzam stan plyt i opakowanie.
Technics sl-1900, Audiotechnica AT12xe, SAE XXX, XXXIB.
Awatar użytkownika
patrykut
Posty: 63
Rejestracja: 24 cze 2012, 15:11

Rozne plyty

#39

Post autor: patrykut »

Otrzymałem informację, że jelczi jest poza granicą kraju i będzie dopiero za miesiąc, także trzeba uzbroić się w cierpliwość co do zakupu.
"Moja idea nagrywania, to próba uchwycenia żywego brzmienia w studiu, nastroju całej chwili i przekazanie tego innym... Należy uchwycić jak najwięcej brzmienia charakterystycznego dla danego pomieszczenia. To jest podstawa." - Jimmy Page
ODPOWIEDZ