52xCD! ABC Of The Blues (The Ultimate Collection From The Delta To The Big Cities)

adamgdansk
Posty: 443
Rejestracja: 17 paź 2017, 15:18

Re: 52xCD! ABC Of The Blues (The Ultimate Collection From The Delta To The Big Cities)

#16

Post autor: adamgdansk »

Wojtek pisze:
28 paź 2021, 22:18
Merrick pisze:
28 paź 2021, 22:02
Po za tym zapytał mi się czy nie chcę kupić reedycji Dżemu bo ma po 5 sztuk każdej płyty zakupione gdy były po 50 zł a teraz chce się ich pozbyć
Brzmi jak wyprzedaż kolekcji bo żegna się z winylami :morda:
Żegna się, żegna. Wczoraj oddałem ostatnią Dark Side UK z epoki. Jeszcze Meddle czeka na kogoś. Katalog PF z epoki poszedł, dwa duże regały Kallax z IKEI wypchane winylami teraz im półki prześwitują albo zapasy książek je pozajmowały. Szkoda, no ale są ważniejsze rzeczy niż plastik w życiu...
Awatar użytkownika
Merrick
Posty: 2385
Rejestracja: 22 sie 2016, 22:02
Gramofon: Thorens TD-160 Super
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: 52xCD! ABC Of The Blues (The Ultimate Collection From The Delta To The Big Cities)

#17

Post autor: Merrick »

adamgdansk pisze:
29 paź 2021, 10:02
To nie byłem ja - tylko dodam dla spokoju ducha
Nie. To nie byłeś ty. To był ktoś ze śląska. Gdy usłyszałem że kupował po 5 płyt na handel to mnie zdołował :( potem inni nie mogą zakupić płyty w normalnej cenie :( to o tym Ślązaku pisałem że żeruje na nas
Thorens TD-160 Super, SME Series III, OM 30 -> Staccato OS-> Dyskretniok -> Hafler DH-100, Hafler DH-220, Dynaudio Audience 40

https://www.discogs.com/user/Merrick-Pl/collection
adamgdansk
Posty: 443
Rejestracja: 17 paź 2017, 15:18

Re: 52xCD! ABC Of The Blues (The Ultimate Collection From The Delta To The Big Cities)

#18

Post autor: adamgdansk »

Merrick pisze:
29 paź 2021, 15:26
Gdy usłyszałem że kupował po 5 płyt na handel to mnie zdołował
Widać jakaś promo była - co druga gratis albo cuś... ja do dziś nie zapomnę promocji w EMPIKu gdzie jakoś było że trzecia płyta za 1zł, coś im się namieszało z cenami, jakoś dziwnie poobniżali - wyszło mi że za 3 całe boxy Kate Bush wyszło mi łącznie 201zł bodajże ;)
ODPOWIEDZ