Sprzedaż płyt - warto zobaczyć ;)

adamgdansk
Posty: 324
Rejestracja: 17 paź 2017, 15:18

Re: Wyprzedaż własnej kolekcji - warto zobaczyć ;)

Post autor: adamgdansk » 17 lis 2020, 10:04

Kolejne płyty wystawione do sprzedaży. Obecnie ponad 250 tytułów z prywatnej kolekcji: https://allegro.pl/uzytkownik/adam3city ... 6&order=pd

....................................
BEATLES Sgt. Pepper's Lonely... [UK'67 1PRSS mono] https://allegro.pl/oferta/beatles-sgt-p ... 9934652689
Pink Floyd Dark Side Of The Moon [JAP'74 Mint-] https://allegro.pl/oferta/pink-floyd-da ... 9926006099
Karajan Beethoven 9 Symphonien [GER'77 Mint-] 8LP https://allegro.pl/oferta/karajan-beeth ... 9925801749
Pink Floyd Wish You Were Here [JAP'75 1PRESS] https://allegro.pl/oferta/pink-floyd-wi ... 9926482102
Dżem Najemnik [1989 1PRESS Mint-] + bonus https://allegro.pl/oferta/dzem-najemnik ... 9928920909
U2 All That You Can't ... [EU'2000 1PRESS Mint-] https://allegro.pl/oferta/u2-all-that-y ... 9928876331
Leonard Cohen The Future (1992 1PRESS NMint) https://allegro.pl/oferta/leonard-cohen ... 9922530118
Sade Soldier Of Love (2010 1PRESS Mint-) https://allegro.pl/oferta/sade-soldier- ... 9922336475
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

adamgdansk
Posty: 324
Rejestracja: 17 paź 2017, 15:18

Re: Wyprzedaż własnej kolekcji - warto zobaczyć ;)

Post autor: adamgdansk » 17 lis 2020, 16:27

EAGLES Their Greatest Hits 1971-1975 [GER'76 M-] https://allegro.pl/oferta/eagles-their- ... 9935323099
Madonna The Immaculate Collection [UK'90 M- 1PRESS] https://allegro.pl/oferta/madonna-the-i ... 9935335304
Deep Purple In Rock [UK' #3PRESS M-] https://allegro.pl/oferta/deep-purple-i ... 9935348442
Jefferson Airplane Takes Off [US'05 Mint mono] https://allegro.pl/oferta/jefferson-air ... 9935544648
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

adamgdansk
Posty: 324
Rejestracja: 17 paź 2017, 15:18

Re: Wyprzedaż własnej kolekcji - warto zobaczyć ;)

Post autor: adamgdansk » 18 lis 2020, 09:53

UNIKAT Poets Of The Fall Signs Of Life (2011 Mint-) https://allegro.pl/oferta/poets-of-the- ... 9937863212
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

adamgdansk
Posty: 324
Rejestracja: 17 paź 2017, 15:18

Re: Wyprzedaż własnej kolekcji - warto zobaczyć ;)

Post autor: adamgdansk » 18 lis 2020, 10:31

R.E.M. Automatic For The People (UK'99 Mint-) https://allegro.pl/oferta/r-e-m-automat ... 9938020763
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

adamgdansk
Posty: 324
Rejestracja: 17 paź 2017, 15:18

Re: Wyprzedaż własnej kolekcji - warto zobaczyć ;)

Post autor: adamgdansk » 18 lis 2020, 10:41

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

adamgdansk
Posty: 324
Rejestracja: 17 paź 2017, 15:18

Re: Wyprzedaż własnej kolekcji - warto zobaczyć ;)

Post autor: adamgdansk » 18 lis 2020, 10:51

Vangelis Themes (UK'89 Mint-) 1PRESS https://allegro.pl/oferta/vangelis-them ... 9938080284
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

adamgdansk
Posty: 324
Rejestracja: 17 paź 2017, 15:18

Re: Wyprzedaż własnej kolekcji - warto zobaczyć ;)

Post autor: adamgdansk » 18 lis 2020, 11:01

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

adamgdansk
Posty: 324
Rejestracja: 17 paź 2017, 15:18

Re: Wyprzedaż własnej kolekcji - warto zobaczyć ;)

Post autor: adamgdansk » 19 lis 2020, 16:36

Vangelis China (GER EXC) https://allegro.pl/oferta/vangelis-chin ... 9942425211
Kari Bremnes Gate Ved Gate [NOR'09 NM] 1PRESS https://allegro.pl/oferta/kari-bremnes- ... 9942446725
Ray Charles What'd I Say (US'19 mono Mint-] https://allegro.pl/oferta/ray-charles-w ... 9941774215
Whitney Houston WHITNEY (EU'87 1PRESS NMint] https://allegro.pl/oferta/whitney-houst ... 9941749116
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


adamgdansk
Posty: 324
Rejestracja: 17 paź 2017, 15:18

Re: Wyprzedaż własnej kolekcji - warto zobaczyć ;)

Post autor: adamgdansk » 25 lis 2020, 10:25

UNIKAT (edycja tylko 250 sztuk!) Ania Kilka Historii Na Ten Sam Temat 1PRSS NM 2006 https://allegro.pl/oferta/ania-kilka-hi ... 9960246097
20201125_090739.JPG
20201125_090746.JPG
20201125_090826.JPG
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

adamgdansk
Posty: 324
Rejestracja: 17 paź 2017, 15:18

Re: Wyprzedaż własnej kolekcji - warto zobaczyć ;)

Post autor: adamgdansk » 02 gru 2020, 13:04

ostatnia okazja U2 How To Dismantle An Atomic Bomb [EU'04 1PRESS Mint-] https://allegro.pl/oferta/u2-how-to-dis ... 9976763803

The Doors Vinyl Box 7LP (US'08 NMint) https://allegro.pl/oferta/the-doors-vin ... 9967943788
BEATLES Sgt. Pepper's Lonely... [UK'67 1PRSS mono] https://allegro.pl/oferta/beatles-sgt-p ... 9977194949
Dire Straits The Studio Albums 1978-1991 (folia) https://allegro.pl/oferta/dire-straits- ... 9967992950
Pink Floyd Dark Side Of The Moon [JAP'74 Mint-] https://allegro.pl/oferta/pink-floyd-da ... 9973749202
Pink Floyd Wish You Were Here [JAP'75 1PRESS] https://allegro.pl/oferta/pink-floyd-wi ... 9974133042
SANTANA Santana [MFSL US'07 Mint-] unikat https://allegro.pl/oferta/santana-santa ... 9977488969
Jefferson Airplane Surrealistic Pillow [MFSL 2xLP] https://allegro.pl/oferta/jefferson-air ... 9973496645
David Gilmour Live At Pompeii (folia) https://allegro.pl/oferta/david-gilmour ... 9968455183
Sinatra Nice 'N' Easy (MFSL 2009 Mint- 180g) https://allegro.pl/oferta/sinatra-nice- ... 9977510122
Leonard Cohen The Future (1992 1PRESS NMint) https://allegro.pl/oferta/leonard-cohen ... 9971194093
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

adamgdansk
Posty: 324
Rejestracja: 17 paź 2017, 15:18

Re: Wyprzedaż własnej kolekcji - warto zobaczyć ;)

Post autor: adamgdansk » 03 gru 2020, 13:32

Ponownie na aukcji - kupujący zrezygnował (sic!) Sade Soldier Of Love (2010 1PRESS Mint-) https://allegro.pl/oferta/sade-soldier- ... 9986452471
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

adamgdansk
Posty: 324
Rejestracja: 17 paź 2017, 15:18

Re: Wyprzedaż własnej kolekcji - warto zobaczyć ;)

Post autor: adamgdansk » 03 gru 2020, 16:02

256 winyli na aukcjach - tylko brać! ;) https://allegro.pl/uzytkownik/adam3city ... l-1-5-1203

..........................
Karajan Beethoven 9 Symphonien [GER'77 Mint-] 8LP https://allegro.pl/oferta/karajan-beeth ... 9973557179#
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

adamgdansk
Posty: 324
Rejestracja: 17 paź 2017, 15:18

Re: Wyprzedaż własnej kolekcji - warto zobaczyć ;)

Post autor: adamgdansk » 08 gru 2020, 11:17

OSTATNIA SZANSA BO NIEDŁUGO KONIEC AUKCJI![

Vangelis Themes (UK'89 Mint-) 1PRESS https://allegro.pl/oferta/vangelis-them ... 9986273020
BEATLES Sgt. Pepper's Lonely... [UK'67 1PRSS mono] https://allegro.pl/oferta/beatles-sgt-p ... 9993928897
Hans Zimmer INCEPTION (Soundtrack) US'15 Mint- https://allegro.pl/oferta/hans-zimmer-i ... 9994239202
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 34034
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wyprzedaż własnej kolekcji - warto zobaczyć ;)

Post autor: Wojtek » 08 gru 2020, 12:57

adamgdansk pisze:
08 gru 2020, 11:17
BO NIEDŁUGO KONIEC AUKCJI!
I co wtedy?
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268