Sprzedaż płyt - warto zobaczyć ;)

adamgdansk
Posty: 324
Rejestracja: 17 paź 2017, 15:18

Re: Wyprzedaż własnej kolekcji - warto zobaczyć ;)

Post autor: adamgdansk » 29 paź 2020, 12:08

UNIKAT Sade Soldier Of Love (2010 1PRESS Mint-) https://allegro.pl/oferta/sade-soldier- ... 9864776159
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

adamgdansk
Posty: 324
Rejestracja: 17 paź 2017, 15:18

Re: Wyprzedaż własnej kolekcji - warto zobaczyć ;)

Post autor: adamgdansk » 29 paź 2020, 12:57

Pink Floyd Wish You Were Here [UK'76 2PRESS NMint] https://allegro.pl/oferta/pink-floyd-wi ... 9864889106
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

adamgdansk
Posty: 324
Rejestracja: 17 paź 2017, 15:18

Re: Wyprzedaż własnej kolekcji - warto zobaczyć ;)

Post autor: adamgdansk » 29 paź 2020, 13:10

unikat Leonard Cohen The Future (1992 1PRESS NMint) https://allegro.pl/oferta/leonard-cohen ... 9865069366
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

adamgdansk
Posty: 324
Rejestracja: 17 paź 2017, 15:18

Re: Wyprzedaż własnej kolekcji - warto zobaczyć ;)

Post autor: adamgdansk » 29 paź 2020, 13:24

Soundtrack E. Morricone "The Mission" (UK'86 1PRSS) https://allegro.pl/oferta/e-morricone-t ... 9865103364
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

adamgdansk
Posty: 324
Rejestracja: 17 paź 2017, 15:18

Re: Wyprzedaż własnej kolekcji - warto zobaczyć ;)

Post autor: adamgdansk » 04 lis 2020, 10:33

Jefferson Airplane Surrealistic Pillow [MFSL 2xLP 45RPM] https://allegro.pl/oferta/jefferson-air ... 9886704420

David Gilmour [UK/EU'83 Mint-] https://allegro.pl/oferta/david-gilmour ... 9886749855

Madonna Ray Of Light [GER'03 Mint-] 180 Gram Deluxe Edition, Reissue From Original Master tapes https://allegro.pl/oferta/madonna-ray-o ... 9886782541

The Beatles ‎"Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band" 1PRESS UK'67 MONO https://allegro.pl/oferta/beatles-sgt-p ... 9886817820
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

adamgdansk
Posty: 324
Rejestracja: 17 paź 2017, 15:18

Re: Wyprzedaż własnej kolekcji - warto zobaczyć ;)

Post autor: adamgdansk » 04 lis 2020, 11:59

Pink Floyd Dark Side Of The Moon [JAP'74 Mint-] https://allegro.pl/oferta/pink-floyd-da ... 9887095744
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

adamgdansk
Posty: 324
Rejestracja: 17 paź 2017, 15:18

Re: Wyprzedaż własnej kolekcji - warto zobaczyć ;)

Post autor: adamgdansk » 04 lis 2020, 12:18

Pink Floyd Obscured By Clouds [JAP'74 NMint] https://allegro.pl/oferta/pink-floyd-ob ... 9887159539

Pink Floyd "More" [JAP'74 Mint-] https://allegro.pl/oferta/pink-floyd-mo ... 9887181933
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

adamgdansk
Posty: 324
Rejestracja: 17 paź 2017, 15:18

Re: Wyprzedaż własnej kolekcji - warto zobaczyć ;)

Post autor: adamgdansk » 04 lis 2020, 13:11

Pink Floyd A Momentary Lapse Of ... [UK'87 1PRESS] https://allegro.pl/oferta/pink-floyd-a- ... 9887312100
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

adamgdansk
Posty: 324
Rejestracja: 17 paź 2017, 15:18

Re: Wyprzedaż własnej kolekcji - warto zobaczyć ;)

Post autor: adamgdansk » 04 lis 2020, 15:46

SOPO100!!! Pink Floyd Wish You Were Here [JAP'75 1PRESS] https://allegro.pl/oferta/pink-floyd-wi ... 9887880491
Pink Floyd Animals [UK'77 1PRESS] https://allegro.pl/oferta/pink-floyd-an ... 9887909106
Pink Floyd The Piper At The Gates ... [UK 5PRESS] https://allegro.pl/oferta/pink-floyd-th ... 9887921562
Pink Floyd A Saucerful Of Secrets [UK'69 3PRESS] https://allegro.pl/oferta/pink-floyd-a- ... 9887936062
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

adamgdansk
Posty: 324
Rejestracja: 17 paź 2017, 15:18

Re: Wyprzedaż własnej kolekcji - warto zobaczyć ;)

Post autor: adamgdansk » 05 lis 2020, 13:04

Dżem Najemnik [1989 1PRESS Mint-] + bonus https://allegro.pl/oferta/dzem-najemnik ... 9891563976
U2 All That You Can't Leave Behind [EU'2000 1PRESS Mint-] https://allegro.pl/oferta/u2-all-that-y ... 9891539234
U2 How To Dismantle An Atomic Bomb [EU'04 1PRESS Mint-] https://allegro.pl/oferta/u2-how-to-dis ... 9891493168
U2 Boy [1980 2PRESS NMint] https://allegro.pl/oferta/u2-boy-1980-2 ... 9891476553
U2 October [1981 1PRESS NMint] https://allegro.pl/oferta/u2-october-19 ... 9891434352
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

adamgdansk
Posty: 324
Rejestracja: 17 paź 2017, 15:18

Re: Wyprzedaż własnej kolekcji - warto zobaczyć ;)

Post autor: adamgdansk » 05 lis 2020, 17:04

Leonard Cohen Various Positions [PROMO COPY Mint-] https://allegro.pl/oferta/leonard-cohen ... 9892151321
Pink Floyd Atom Heart Mother [UK NMint] https://allegro.pl/oferta/pink-floyd-at ... 9892429802
U2 Wide Awake In America [US'85 Mint-] https://allegro.pl/oferta/u2-wide-awake ... 9892467316
Pink Floyd The Final Cut [UK'83 Mint- 1PRESS] https://allegro.pl/oferta/pink-floyd-th ... 9892538274
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

adamgdansk
Posty: 324
Rejestracja: 17 paź 2017, 15:18

Re: Wyprzedaż własnej kolekcji - warto zobaczyć ;)

Post autor: adamgdansk » 06 lis 2020, 15:59

Dead Can Dance Anastasis [EU'12 Mint- 1PRESS] https://allegro.pl/oferta/dead-can-danc ... 9896461886
Sade Promise [EU'85 Mint- 1PRESS] https://allegro.pl/oferta/sade-promise- ... 9896446885
Sade Love Deluxe [EU'10 Mint- MOVLP122] https://allegro.pl/oferta/sade-love-del ... 9896407345
Sade Lovers Rock [EU'10 Mint- MOVLP067] https://allegro.pl/oferta/sade-lovers-r ... 9896368173
Sade Diamond Life [EU'85 Mint-] https://allegro.pl/oferta/sade-diamond- ... 9896314732
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

adamgdansk
Posty: 324
Rejestracja: 17 paź 2017, 15:18

Re: Wyprzedaż własnej kolekcji - warto zobaczyć ;)

Post autor: adamgdansk » 09 lis 2020, 10:44

Karajan Beethoven 9 Symphonien [GER'77 Mint-] 8LP https://allegro.pl/oferta/karajan-beeth ... 9906811565
George Michael Listen Without Prejudice [EU'17 M-] https://allegro.pl/oferta/george-michae ... 9906700877
Leonard Cohen Songs From The Road (1PRESS Mint-) https://allegro.pl/oferta/leonard-cohen ... 9906677446
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

adamgdansk
Posty: 324
Rejestracja: 17 paź 2017, 15:18

Re: Wyprzedaż własnej kolekcji - warto zobaczyć ;)

Post autor: adamgdansk » 10 lis 2020, 12:58

Kolejne płyty wystawione do sprzedaży. Obecnie ponad 250 tytułów z prywatnej kolekcji: allegro.pl/uzytkownik/adam3city/plyty-winylowe-279

Zachęcam do np tych:
Vivaldi, Carmignola Le Quattro Stagioni [US'07 M-] LIMITOWANA EDYCJA 1000szt https://allegro.pl/oferta/vivaldi-carmi ... 9911081471
LEGEND The Best Of Bob Marley [US'09 180g Mint-] https://allegro.pl/oferta/legend-the-be ... 9911091598
Hans Zimmer Mission: Impossible 2 [US'20 Mint-] https://allegro.pl/oferta/hans-zimmer-m ... 9911109478
Sade Stronger Than Pride [UK'88 Mint-] 1PRESS https://allegro.pl/oferta/sade-stronger ... 9911132884
Pink Floyd Delicate Sound Of Thunder [US'88 EXC+] https://allegro.pl/oferta/pink-floyd-de ... 9911152387
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

adamgdansk
Posty: 324
Rejestracja: 17 paź 2017, 15:18

Re: Wyprzedaż własnej kolekcji - warto zobaczyć ;)

Post autor: adamgdansk » 13 lis 2020, 15:24

Kari Bremnes Det Vi Har [2018 Mint-] https://allegro.pl/oferta/kari-bremnes- ... 9922501151
Jefferson Airplane After Bathing At ... [US'05 M-] https://allegro.pl/oferta/jefferson-air ... 9922519536
The Doors Let's Feed Ice Cream To The Rats [US'18] folia https://allegro.pl/oferta/the-doors-let ... 9922556827
Pink Floyd A Saucerful Of Secrets [mono RSD 2019] folia https://allegro.pl/oferta/pink-floyd-a- ... 9922576563
Chris Isaak 'Chris Isaak' [UK'87 EX+] promo copy! https://allegro.pl/oferta/chris-isaak-c ... 9922711017
Chris Isaak 'Silvertone' [US'85 NM] 1PRESS https://allegro.pl/oferta/chris-isaak-s ... 9922738933
Leonard Cohen The Best Of [US'00 Mint-] https://allegro.pl/oferta/leonard-cohen ... 9922773763
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.