Sprzedaż płyt - warto zobaczyć ;)

adamgdansk
Posty: 324
Rejestracja: 17 paź 2017, 15:18

Sprzedaż płyt - warto zobaczyć ;)

Post autor: adamgdansk » 01 kwie 2020, 11:58

Hej. Podjąłem decyzję o stopniowej likwidacji swojej kolekcji winyli. Do winylu wróciłem ponad 12 lat temu. Intensywnie kupowałem płyty przez wiele lat - zawsze szukając płyty dla siebie, do kolekcji, do słuchania lub wartych zakupu. Nigdy nie planowałem większych wyprzedaży. Płyty które wystawiam są częścią osobistego zbioru kolekcjonowanego ze względu na jakość odsłuchu i/lub unikalność wydania. Większość płyt (ale nie wszystkie) była przeze mnie sukcesywnie myta na myjce Loricraft (polecam!), ale teraz nie mam już tej myjki. Z reguły starałem się też płyty (zwłaszcza z 'epoki' winylowej) przekładać w koszulki MobileFidelity albo Nagaoka.

LINK: https://allegro.pl/uzytkownik/adam3city ... nylowe-279

Obecnie ponad 200 wystawionych na allegro...

Zachęcam do kontaktu bezpośredniego (adam3city@wp.pl).

................................................................................

Polish Jazz: https://allegro.pl/uzytkownik/adam3city ... l-1-4-0318

Miles Davis: https://allegro.pl/uzytkownik/adam3city ... l-1-4-0318

The Animals: https://allegro.pl/uzytkownik/adam3city ... l-1-4-0318

muzyka rockowa: https://allegro.pl/uzytkownik/adam3city ... l-1-4-0318

The Beatles: https://allegro.pl/uzytkownik/adam3city ... l-1-4-0318

King Crimson: https://allegro.pl/uzytkownik/adam3city ... l-1-4-0318

Nirvana: https://allegro.pl/uzytkownik/adam3city ... s-1-4-0326

B.B. King: https://allegro.pl/uzytkownik/adam3city ... l-1-4-0318

muzyka filmowa: https://allegro.pl/uzytkownik/adam3city ... l-1-4-0318



*********************************************************************
Kilka ostatnio wystawionych płyt oraz inne warte uwagi:

DŻEM Zemsta Nietoperzy (1987, MINT-) 1PRESS https://allegro.pl/oferta/dzem-zemsta-n ... 9114201491\
Tadeusz Nalepa LIVE 1986 ('87 Mint-) 1PRESS https://allegro.pl/oferta/tadeusz-nalep ... 9114234207
Czesław Niemen Ode To Venus (2011 Mint-) https://allegro.pl/oferta/niemen-ode-to ... 9114274375
Czerwono-Czarni 17.000.000 (1968 EXC) https://allegro.pl/oferta/czerwono-czar ... 9114375404
The Doors L.A. Woman: The Workshop Sessions /2012 mint https://allegro.pl/oferta/doors-l-a-wom ... 9114400644
THE BEATLES Magical Mystery Tour (JAP'04 M/NM) https://allegro.pl/oferta/the-beatles-m ... 9114437064
THE BEATLES Rubber Soul (UK'65 EXC-) https://allegro.pl/oferta/the-beatles-r ... 9114705199
THE BEATLES Sgt. Pepper's.. ('67 EX- Złoty Odeon) https://allegro.pl/oferta/the-beatles-s ... 9114736322
THE BEATLES Sgt. Pepper's.. UK'67 EXC 1PRESS mono https://allegro.pl/oferta/the-beatles-s ... 9114820535
Love IS All Around WAR FEAT. ERIC BURDON /US'76 NM https://allegro.pl/oferta/love-is-all-a ... 9114825896
Stevie Wonder INNERVISIONS (2014 mint-) https://allegro.pl/oferta/stevie-wonder ... 9114832007
THE BEATLES Sgt. Pepper's.. UK'67 VG+ 1PRESS mono https://allegro.pl/oferta/the-beatles-s ... 9114937457
The Beatles 1962-1966 US'73 NM/EXC https://allegro.pl/oferta/the-beatles-1 ... 9114984912
The Beatles HELP! (UK'65 2ND PRESS VG+/EXC) https://allegro.pl/oferta/the-beatles-h ... 9115069006
The Beatles Please Please Me (UK'63 VG+/EX) https://allegro.pl/oferta/the-beatles-p ... 9115167000
The Rolling Stones Their Satanic Majesties... (UK NM) https://allegro.pl/oferta/rolling-stone ... 9115257006
The ROLLING STONES Their Satanic Majesties... (UK EX+) https://allegro.pl/oferta/rolling-stone ... 9115293612
Vangelis BLADE RUNNER (US'13 mint- Audio Fidelity) https://allegro.pl/oferta/vangelis-blad ... 9106506795
Katie Melua The House (UK 2010 NM) https://allegro.pl/oferta/katie-melua-t ... 9115273512
John Lee Hooker THE HEALER (Classic Records mint-) https://allegro.pl/oferta/john-lee-hook ... 9117825280
Mike Oldfield TUBULAR BELLS (Classic Records 200g) https://allegro.pl/oferta/mike-oldfield ... 9114752456
Yes FRAGILE (US'12 Analogue Prod. 200g mint-) https://allegro.pl/oferta/yes-fragile-u ... 9108900352
Nirvana IN UTERO (US'09 mint-) Limited Edition https://allegro.pl/oferta/nirvana-in-ut ... 9099256438
U2 No Line On The Horizon (1st press 2009 mint) https://allegro.pl/oferta/u2-no-line-on ... 9109421610
Eric Clapton 461 OCEAN BOULEVARD (Jap'07, 200g, M) https://allegro.pl/oferta/eric-clapton- ... 9105766042
DŻEM Zemsta Nietoperzy (1987, MINT-) 1PRESS https://allegro.pl/oferta/dzem-zemsta-n ... 9114201491
Kult 45-89 (1990 mint-) 1st PRESS https://allegro.pl/oferta/kult-45-89-19 ... 9115091447
Kult SPOKOJNIE (1988 EXC+) 1st PRESS https://allegro.pl/oferta/kult-spokojni ... 9115176867
Tori Amos BOYS FOR PELE (US'96 nmint green tint) https://allegro.pl/oferta/tori-amos-boy ... 9115614406
Peter Gabriel BIRDY [Classic Records mint] https://allegro.pl/oferta/peter-gabriel ... 9112478394
Peter Gabriel 2 [Classic Records excellent] https://allegro.pl/oferta/peter-gabriel ... 9112480050
Star Wars - John Williams (UK NM) https://allegro.pl/oferta/star-wars-joh ... 9118050789
Al Di Meola / John McLaughlin / Paco De Lucía "Friday Night In San Francisco" https://allegro.pl/oferta/friday-night- ... 9115179718
King Crimson IN THE WAKE OF POSEIDON (JAP'74 NM) https://allegro.pl/oferta/king-crimson- ... 9087521473
Yes RELAYER (JAP'81 nmint) https://allegro.pl/oferta/yes-relayer-j ... 9108938651
The Best Of Solomon Burke (JAP'72 nmint) https://allegro.pl/oferta/the-best-of-s ... 9117769669
Genesis We Can't Dance (1991 1st press NMint) https://allegro.pl/oferta/genesis-we-ca ... 9099316702
Czesław Niemen CZERWONY ALBUM ENIGMATIC 3rd press '76 NM https://allegro.pl/oferta/niemen-czerwo ... 9106572021
Carol Kidd CAROL KIDD (UK'07 mint Linn Records) https://allegro.pl/oferta/carol-kidd-ca ... 9109221996
Iron Maiden PIECE OF MIND (Picture, 2012, Mint) https://allegro.pl/oferta/iron-maiden-p ... 9106509321
Nirvana BLEACH (US'05 mint-) https://allegro.pl/oferta/nirvana-bleac ... 9099262747
Cream DISRAELI GEARS (US'69 NearMint) https://allegro.pl/oferta/cream-disrael ... 9099757970

i wiele innych ;)

pozdrawiam i zachęcam do kontaktu,
Adam

Awatar użytkownika
Martinez83
Posty: 203
Rejestracja: 18 lis 2019, 13:22

Re: Wyprzedaż własnej kolekcji - warto zobaczyć ;)

Post autor: Martinez83 » 01 kwie 2020, 13:37

Cześć.

W razie decyzji wpisać wiadomość tutaj, czy wolisz przez Allegro?
Sprzęt służy do słuchania muzyki - nigdy odwrotnie :!:

Technics SL-1200GR + Nagaoka MP-150 + Schitt Mani + Marantz PM7005 + Marantz CD5005 + Sonus Faber Chameleon B

adamgdansk
Posty: 324
Rejestracja: 17 paź 2017, 15:18

Re: Wyprzedaż własnej kolekcji - warto zobaczyć ;)

Post autor: adamgdansk » 01 kwie 2020, 13:45

W razie czego to najlepiej na adam3city@wp.pl albo tutaj - wiadomo, allegro czuwa i obecnie kontroluje całą korespondencję ;)

adamgdansk
Posty: 324
Rejestracja: 17 paź 2017, 15:18

Re: Wyprzedaż własnej kolekcji - warto zobaczyć ;)

Post autor: adamgdansk » 03 kwie 2020, 11:06

Wrzuciłem kilka kolejnych - zapraszam ;)

unikat! VANGELIS El Greco (Soundtrack) 2014 mint- UNIKAT -> https://allegro.pl/oferta/vangelis-el-g ... 9128200913

Depeche Mode VIOLATOR (UK'90 NearMint-) https://allegro.pl/oferta/depeche-mode- ... 9125901234

Czesław Niemen Vol.1 i Vol.2 (1973 NearMint) https://allegro.pl/oferta/niiemen-vol-1 ... 9125625184

Pet Shop Boys BEHAVIOUR [UK'90 NM-] 1PRESS https://allegro.pl/oferta/pet-shop-boys ... 9128153878
Pet Shop Boys PLEASE [UK'86 EXC] 1PRESS https://allegro.pl/oferta/pet-shop-boys ... 9128129831
MADONNA Who's That Girl [1987 mint] https://allegro.pl/oferta/madonna-who-s ... 9128102951
Janis Joplin PEARL [2007 Mint-] https://allegro.pl/oferta/janis-joplin- ... 9128078920
Van Der Graaf Generator The Aerosol Grey Machine US'99 https://allegro.pl/oferta/van-der-graaf ... 9127987952
Jefferson Airplane Surrealistic Pillow (2009 M/NM) https://allegro.pl/oferta/jefferson-air ... 9127953684
Jefferson Airplane Surrealistic Pillow US'71 NMint https://allegro.pl/oferta/jefferson-air ... 9127937160
Andrzej Korzyński Akademia Pana Kleksa (2017 mint) GAD RECORDS https://allegro.pl/oferta/andrzej-korzy ... 9126393785
Casablanca (Humphrey Bogart) US'81 mint- https://allegro.pl/oferta/casablanca-hu ... 9126360682

adamgdansk
Posty: 324
Rejestracja: 17 paź 2017, 15:18

Re: Wyprzedaż własnej kolekcji - warto zobaczyć ;)

Post autor: adamgdansk » 03 kwie 2020, 11:12

i jeszcze też warty uwagi:

Krzysztof Komeda ROSEMARY'S BABY [US'68 mint-] https://allegro.pl/oferta/krzysztof-kom ... 9128031545

Awatar użytkownika
aarset
Posty: 367
Rejestracja: 04 cze 2015, 10:25
Gramofon: Scheu
Lokalizacja: Opole

Re: Wyprzedaż własnej kolekcji - warto zobaczyć ;)

Post autor: aarset » 03 kwie 2020, 13:31

Z czystym sumieniem polecam sprzedającego. Płyty zgodne z opisem, błyskawiczna wysyłka. I żeby nie było, to nie jest mój znajomy :)
Scheu Premier MK II -> Ikeda IT-407 -> Koetsu Urushi Vermillion -> ASR Basis Exclusive -> ASR Emitter II -> Klipsch Forte III SE

adamgdansk
Posty: 324
Rejestracja: 17 paź 2017, 15:18

Re: Wyprzedaż własnej kolekcji - warto zobaczyć ;)

Post autor: adamgdansk » 03 kwie 2020, 14:20

Dziękuję za dobre słowo. Mam nadzieję, że uda mi się uniknąć jakichś wpadek z oceną jakości płyt - póki co było dobrze ;)

To jeszcze polecę kilka rodzynków:

Eric Clapton 461 OCEAN BOULEVARD (Japonia'07, 200g, mint) https://allegro.pl/oferta/eric-clapton- ... 9128366773

John Lee Hooker THE HEALER (Classic Records mint-) https://allegro.pl/oferta/john-lee-hook ... 9117825280

The Beatles ANTHOLOGY 1 (JAP'98 mint-) https://allegro.pl/oferta/the-beatles-a ... 9106360727

Katie Melua The House (UK 2010 NM) https://allegro.pl/oferta/katie-melua-t ... 9115273512

Mike Oldfield TUBULAR BELLS (Classic Records 200g) https://allegro.pl/oferta/mike-oldfield ... 9125198010

adamgdansk
Posty: 324
Rejestracja: 17 paź 2017, 15:18

Re: Wyprzedaż własnej kolekcji - warto zobaczyć ;)

Post autor: adamgdansk » 03 kwie 2020, 14:22

The Beatles 1 (Jap'04 mint-) https://allegro.pl/oferta/the-beatles-1 ... 9108942513

Nirvana IN UTERO (US'09 mint-) Limited Edition https://allegro.pl/oferta/nirvana-in-ut ... 9099256438

The Beatles LOVE (1st press 2007, Mint-) https://allegro.pl/oferta/the-beatles-l ... 9123544547

THE BEATLES Magical Mystery Tour (JAP'04 M/NM) https://allegro.pl/oferta/the-beatles-m ... 9114437064

Yes FRAGILE (US'12 Analogue Prod. 200g mint-) https://allegro.pl/oferta/yes-fragile-u ... 9108900352

adamgdansk
Posty: 324
Rejestracja: 17 paź 2017, 15:18

Re: Wyprzedaż własnej kolekcji - warto zobaczyć ;)

Post autor: adamgdansk » 03 kwie 2020, 14:23

Tori Amos BOYS FOR PELE (US'96 nmint green tint) https://allegro.pl/oferta/tori-amos-boy ... 9115614406

Kult SPOKOJNIE (1988 EXC+) 1st PRESS https://allegro.pl/oferta/kult-spokojni ... 9115176867

Kult 45-89 (1990 mint-) 1st PRESS https://allegro.pl/oferta/kult-45-89-19 ... 9115091447

adamgdansk
Posty: 324
Rejestracja: 17 paź 2017, 15:18

Re: Wyprzedaż własnej kolekcji - warto zobaczyć ;)

Post autor: adamgdansk » 03 kwie 2020, 14:55

Human Beinz In Japan (UK'2010 Mint-) https://allegro.pl/oferta/human-beinz-i ... 9128858387

Jon Bon Jovi BLAZE OF GLORY [1990 Mint-] Club Edition https://allegro.pl/oferta/jon-bon-jovi- ... 9128636495

Star Wars - John Williams (UK NM) https://allegro.pl/oferta/star-wars-joh ... 9128591722

Star Wars: Return Of The Jedi (UK'83 1st press NM) https://allegro.pl/oferta/star-wars-ret ... 9128587608

Lenny Kravitz LET LOVE RULE (UK'89 NMint) https://allegro.pl/oferta/lenny-kravitz ... 9128368124

U2 No Line On The Horizon (1st press 2009 mint) https://allegro.pl/oferta/u2-no-line-on ... 9125545001

adamgdansk
Posty: 324
Rejestracja: 17 paź 2017, 15:18

Re: Wyprzedaż własnej kolekcji - warto zobaczyć ;)

Post autor: adamgdansk » 03 kwie 2020, 14:56

Sarah McLachlan SOLACE (US'02 mint- 200g) https://allegro.pl/oferta/sarah-mclachl ... 9125229955

adamgdansk
Posty: 324
Rejestracja: 17 paź 2017, 15:18

Re: Wyprzedaż własnej kolekcji - warto zobaczyć ;)

Post autor: adamgdansk » 03 kwie 2020, 14:56

Queen HOT SPACE (UK '82, NearMint, 1ST PRESS) https://allegro.pl/oferta/queen-hot-spa ... 9125182579

adamgdansk
Posty: 324
Rejestracja: 17 paź 2017, 15:18

Re: Wyprzedaż własnej kolekcji - warto zobaczyć ;)

Post autor: adamgdansk » 03 kwie 2020, 14:58

JAWS (Szczęki, JAP'75, NearMint, John Williams) https://allegro.pl/oferta/jaws-szczeki- ... 9124866952

Peter Gabriel BIRDY [Classic Records mint] https://allegro.pl/oferta/peter-gabriel ... 9122098626

PINK FLOYD The Piper At The Gates Of Dawn (RSD) https://allegro.pl/oferta/pink-floyd-th ... 9122030285

Zbigniew Namysłowski WINOBRANIE ('08 Czarne Perły) https://allegro.pl/oferta/zbigniew-namy ... 9121939035

THE ANIMALS Before We Were So Rudely... (UK'15 M-) https://allegro.pl/oferta/the-animals-b ... 9121780606

adamgdansk
Posty: 324
Rejestracja: 17 paź 2017, 15:18

Re: Wyprzedaż własnej kolekcji - warto zobaczyć ;)

Post autor: adamgdansk » 03 kwie 2020, 15:00

Memoirs Of A Geisha Soundtrack (2016, Mint-) https://allegro.pl/oferta/memoirs-of-a- ... 9121283494

Pink Floyd London 1966/1967 (UK'2011 mint WHITE) https://allegro.pl/oferta/pink-floyd-lo ... 9121283489

The Beatles Please Please Me (UK'63 VG+/EX) https://allegro.pl/oferta/the-beatles-p ... 9115167000

adamgdansk
Posty: 324
Rejestracja: 17 paź 2017, 15:18

Re: Wyprzedaż własnej kolekcji - warto zobaczyć ;)

Post autor: adamgdansk » 03 kwie 2020, 15:01