11 płyt,głównie zachodnie wydania

Zablokowany
Awatar użytkownika
bisek
Posty: 71
Rejestracja: 02 maja 2011, 18:10
Lokalizacja: drzewica

11 płyt,głównie zachodnie wydania

#1

Post autor: bisek »

Witam,robilem porządki w swojej kolekcji i postanowiłem sprzedać płyty których nie słucham,może komuś innemu przyniosą więcej radości.Stan płyt i okladek oceniałem według Record Collector's Grading System,starałem sie oceniać surowo dlatego dodałem +i-.Przyznam że wystawiłem cały pakiet tych płyt na allegro ale było mało wyświetleń,zainteresowanie żadne.Oto co sprzedaje:
THE CURE Disintegration,wydanie FICTION RECORDS 1989,stan płyty very good-,stan okładki good
THE DOORS Waiting for the sun,wydanie ELEKTRA,nie wiem który rok,nie pisze,stan płyty good+,okładki good
SADE Promise,wydanie epic UK 1985,płyta very good,okładka very good
BOB MARLEY&THE WAILERS,nie wiem co to za album,wydanie MYSTIC RECORDS 1982,stan płyty good+,okładki brak,wysle w okładce exodus
ERIC CLAPTON E.C.was here(ec in concert),wydanie MFD Yugoslawia 1975,stan płyty very good-okładki good+
F.CHOPIN,stare Rosyjskie wydanie MELODJA,stan płyty very good-,stan okładki good+
THE GREAT CONCERT OF SUPERSTAR,(Doris Day,Leonard Cohen,Paul anka i inni)wydanie MEMORY 1981stan płyty very good,stan okładki very good
VSOP Rock&classic,wydanie DINO MUSIC germany 1988,stan płyty very good-,Okładki brak<wyśle w okladce Pink Floyd
MICHEL POLNAREFF bulles,wydanie ENUF RECORDS 1981,stan płyty very good-,okładki brak,wysle w zastepczej
JON THE DENTIST Pyramid 2LP,wydanie truelove UK 1996,stan płyt very good-,okładki good++
TEC AMOK,wydanie trueloveUK
Wolałbym sprzedać wszystkie płyty razem(chodzi o czas i pakowanie) ale osobno też w ostateczności sprzedam.
Awatar użytkownika
bisek
Posty: 71
Rejestracja: 02 maja 2011, 18:10
Lokalizacja: drzewica

Re: 11 płyt,głównie zachodnie wydania

#2

Post autor: bisek »

Za wszystko chciałbym 50złotych plus koszty przesyłki
Awatar użytkownika
bisek
Posty: 71
Rejestracja: 02 maja 2011, 18:10
Lokalizacja: drzewica

Re: 11 płyt,głównie zachodnie wydania

#3

Post autor: bisek »

Temat juz nieaktualny
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41602
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

11 płyt,głównie zachodnie wydania

#4

Post autor: Wojtek »

Szybko poszło ;) Zamykam wątek.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Zablokowany