Sprzedam Nowe płyty winylowe z ZSRR

Awatar użytkownika
Micke
Posty: 209
Rejestracja: 04 paź 2011, 21:40

Sprzedam Nowe płyty winylowe z ZSRR

#16

Post autor: Micke »

Ja kupiłem tutaj, i jestem zadowolony. Płyty jeśli były używane to tylko raz, bo żadnych rys. A jakość... no cóż rosyjska :)
eenneell
Posty: 4157
Rejestracja: 25 maja 2011, 22:18
Lokalizacja: K-ków

Sprzedam Nowe płyty winylowe z ZSRR

#17

Post autor: eenneell »

Nie tajemnica, już gdzieś o tym komisie wspomniałem :)
Kupuję najczęściej w komisie na Smolki bo lubię sobie "pomacać" towar (nawet jak czasem jest drożej to i tak jest taniej) tylko, że wybór jest ( nieestety) taki jaki jest :oops:
Awatar użytkownika
wojciech06
Posty: 339
Rejestracja: 21 wrz 2011, 19:32
Gramofon: Dual model CS 721
Lokalizacja: Warszawa

Sprzedam Nowe płyty winylowe z ZSRR

#18

Post autor: wojciech06 »

Micke pisze:Ja kupiłem tutaj, i jestem zadowolony.
Ok :!: Dzięki za info, wysłałem do niego ofertę kupna na PW :)
eenneell pisze:Nie tajemnica, już gdzieś o tym komisie wspomniałem
Kupuję najczęściej w komisie na Smolki bo lubię sobie "pomacać" towar (nawet jak czasem jest drożej to i tak jest taniej) tylko, że wybór jest ( nieestety) taki jaki jest
No tak, ale nie napisałeś w jakim mieście jest ten komis :?: :oops: Mnie jak już, to interesuje komis w Warszawie ;)
W Polsce obowiązującym językiem jest język polski. Starajmy się pisać poprawnie ortograficznie. W miarę możliwości dbajmy o obecność polskich znaków diakrytycznych (tzw. ogonków, jak "ę", "ą" itd.).
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41600
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Sprzedam Nowe płyty winylowe z ZSRR

#19

Post autor: Wojtek »

Widocznie nie tylko dla mnie stwierdzenie "kupiłem tutaj" brzmi co najmniej tajemniczo :D
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
eenneell
Posty: 4157
Rejestracja: 25 maja 2011, 22:18
Lokalizacja: K-ków

Sprzedam Nowe płyty winylowe z ZSRR

#20

Post autor: eenneell »

Sorki! Kraków! :oops:
mateusziiii

Sprzedam Nowe płyty winylowe z ZSRR

#21

Post autor: mateusziiii »

te płyty są nowe, nie widziały gramofonu nawet, pozdrawiam
Awatar użytkownika
Bergen
Posty: 62
Rejestracja: 23 lis 2011, 22:04
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sprzedam Nowe płyty winylowe z ZSRR

#22

Post autor: Bergen »

Micke pisze:A jakość... no cóż rosyjska :)
Mam Tinę Turner "Foreign Affair" Melodii. Jakość jest bardzo, bardzo dobra. Dynamika, stereo, szczegóły, pasmo. Słucha się z przyjemnością.

I tu muszę dodać dla porządku, aby nie być źle zrozumianym - to jest jedyna płyta o takiej jakości wśród wszystkich tłoczonych za żelazną kurtyną jakie posiadam.
Ostatnio zmieniony 02 gru 2011, 10:32 przez Bergen, łącznie zmieniany 1 raz.
Fonica G-8010, AT-95E, Audioquest Sidewinder, Onkyo Integra A-8250, AKG K270 Playback
Awatar użytkownika
Micke
Posty: 209
Rejestracja: 04 paź 2011, 21:40

Sprzedam Nowe płyty winylowe z ZSRR

#23

Post autor: Micke »

Przyznam szczerze że po The Beatles " A taste of honey " spodziewałem się większej głębi dźwięku... Do drugiej płyty nie mam większych zastrzerzeń... Nie miałem na myśli, że te płyty są złe czy coś, ale w porównaniu ze swoimi zachodnimi odpowiednikami pewnie wypadają średnio.

@Wojtek, za każdym razem jak czytam twoje posty cytujące mnie mam wrażenie że piszę w jakimś nie zrozumiałym dla ciebie języku ;)
Awatar użytkownika
Robert007Lenert
Posty: 1521
Rejestracja: 23 lis 2011, 12:49
Kontakt:

Sprzedam Nowe płyty winylowe z ZSRR

#24

Post autor: Robert007Lenert »

Ogolnie "Melodia" w rozrywce dawala rade /tloczenie ok, trwalosc slabsza niz wiekszosci zachodnich plyt- w sensie, ze jakos szybko zaczynaly delikatnie szumiec/. Poligrafia niestety nietega. Tego problemu nie bylo przy plytach z muzyka klasyczna zwlaszcza rosyjskich kompozytorow /znakomite tloczenie i trwalosc samego winyla, lakierowane sztywne okladki z zawodowym grzbietem. Chyba lepszy material /winyl, papier/ rezerwowali dla muzyki klasycznej
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41600
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Sprzedam Nowe płyty winylowe z ZSRR

#25

Post autor: Wojtek »

Micke pisze:@Wojtek, za każdym razem jak czytam twoje posty cytujące mnie mam wrażenie że piszę w jakimś nie zrozumiałym dla ciebie języku ;)
Później już sam zaczaiłem co miałeś na myśli :D
Robert007Lenert pisze:Chyba lepszy material /winyl, papier/ rezerwowali dla muzyki klasycznej
Zgadza się.

Ja za to uwielbiam jak polskie i wschodnie tłoczenia chwalą przede wszystkim entuzjaści polskiej myśli technicznej audio :)

Jak chcecie sobie pogadać o doświadczeniach z polskimi płytami to mamy od tego odpowiednie wątki w dziale płytowym.
Ogólny (jakość wydań): Link
Stricte polskie: Link
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
wojciech06
Posty: 339
Rejestracja: 21 wrz 2011, 19:32
Gramofon: Dual model CS 721
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sprzedam Nowe płyty winylowe z ZSRR

#26

Post autor: wojciech06 »

No i kupiłem (odebrałem już) trzy "Nowe płyty winylowe z ZSRR". Niestety, nie było mi dane ich odsłuchać :cry: (czyli stwierdzić, jak one grają), bo wchodząc do mieszkania "niewidzialna ręka nr 4258" (żona) :lol: je przechwyciła i schowała - mają być na prezent dla mnie :lol:
W Polsce obowiązującym językiem jest język polski. Starajmy się pisać poprawnie ortograficznie. W miarę możliwości dbajmy o obecność polskich znaków diakrytycznych (tzw. ogonków, jak "ę", "ą" itd.).
eenneell
Posty: 4157
Rejestracja: 25 maja 2011, 22:18
Lokalizacja: K-ków

Sprzedam Nowe płyty winylowe z ZSRR

#27

Post autor: eenneell »

wojciech06 pisze:"niewidzialna ręka nr 4258" (żona)
O :!: w mordę:!: :roll: to taki "self made" prezent będzie :!: ale na św Mikołaja, nie pod choinkę :?:
Awatar użytkownika
wojciech06
Posty: 339
Rejestracja: 21 wrz 2011, 19:32
Gramofon: Dual model CS 721
Lokalizacja: Warszawa

Sprzedam Nowe płyty winylowe z ZSRR

#28

Post autor: wojciech06 »

eenneell pisze:ale na św Mikołaja, nie pod choinkę
Tak, na św. Mikołaja :lol:
W Polsce obowiązującym językiem jest język polski. Starajmy się pisać poprawnie ortograficznie. W miarę możliwości dbajmy o obecność polskich znaków diakrytycznych (tzw. ogonków, jak "ę", "ą" itd.).
eenneell
Posty: 4157
Rejestracja: 25 maja 2011, 22:18
Lokalizacja: K-ków

Sprzedam Nowe płyty winylowe z ZSRR

#29

Post autor: eenneell »

UUUUUUF!!!!!!!! : :pray:
Awatar użytkownika
Micke
Posty: 209
Rejestracja: 04 paź 2011, 21:40

Sprzedam Nowe płyty winylowe z ZSRR

#30

Post autor: Micke »

Myślę że będziesz zadowolony jak odsłuchasz ;)
Zablokowany