Czy jest w tym zestawieniu coś wartego więcej niż 1 zł?

ODPOWIEDZ
johnyyy
Posty: 7
Rejestracja: 04 wrz 2017, 15:21

Czy jest w tym zestawieniu coś wartego więcej niż 1 zł?

#1

Post autor: johnyyy »

Witam, tym razem już wiem gdzie zamieścić post :) Zacznę od początku, w ostatnim czasie w moje posiadanie wpadła nie mała "zbieranina" (kolekcją bym tego nie nazwał) płyt. Na początku pomyślałem o skupie, który za każdą płytę da mi złotówkę, potem wpadłem na pomysł, że zapewne chociaż parę z płyt jest wartych więcej niż marną złotówkę i może jakiś kolekcjoner coś dla siebie wypatrzy. Jednak żeby nie łamać zasad zawartych na forum, nie proszę o wycenę żadnej z podlinkowanych płyt, ani też o składanie mi ofert na forum. Chciałbym jedynie aby ktoś obeznany powiedział mi chociaż na jakie płyty mam zwrócić uwagę i nie oddawać ich za złotówkę, bo być może są warte coś więcej.

Tutaj link do płyt: https://photos.app.goo.gl/UsAMbZHsBHTde3132
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41568
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Czy jest w tym zestawieniu coś wartego więcej niż 1 zł?

#2

Post autor: Wojtek »

Nie widzę tu nic wybitnie cennego ani też nic co byłoby w detalu warte złotówkę. Szczerze.
Jest trochę rzeczy popularnych, trochę niszowych (szelaki), kupa "Heimat Melodie" co Bawarczyków by uradowało :)
Jednym słowem duży misz-masz.

Temat zostanie niedługo skasowany bo, z tego co rozumiem, nie jest (nadal) ofertą sprzedażową.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
Obywatel
Posty: 3787
Rejestracja: 02 sty 2011, 18:41
Gramofon: Technics SL-1610MKII
Lokalizacja: Słupsk

Re: Czy jest w tym zestawieniu coś wartego więcej niż 1 zł?

#3

Post autor: Obywatel »

O w morde, misz-masz taki, że mi się w głowie kręci :confusion-seeingstars:

Kilka polskich winyli nawet bym od Ciebie kupił, ale muszę to jeszcze raz przejrzeć jutro na spokojnie.

Stare niemieckie marsze i przemówienia Adolfa rozwalają system :laughing-rolling:
Były: Daniel G 1100-fs, AKAI AC-3800, Fryderyk G-620, Technics SL-231, Technics SL-Q3
Jest: Technics SL-1610 MKII
Awatar użytkownika
kulfon
Posty: 42
Rejestracja: 18 maja 2016, 16:41
Kontakt:

Re: Czy jest w tym zestawieniu coś wartego więcej niż 1 zł?

#4

Post autor: kulfon »

porób może jakieś paczki tematyczne i daj jakieś ceny
johnyyy
Posty: 7
Rejestracja: 04 wrz 2017, 15:21

Re: Czy jest w tym zestawieniu coś wartego więcej niż 1 zł?

#5

Post autor: johnyyy »

Wojtek pisze:
05 wrz 2017, 00:50
Nie widzę tu nic wybitnie cennego ani też nic co byłoby w detalu warte złotówkę. Szczerze.
Jest trochę rzeczy popularnych, trochę niszowych (szelaki), kupa "Heimat Melodie" co Bawarczyków by uradowało :)
Jednym słowem duży misz-masz.

Temat zostanie niedługo skasowany bo, z tego co rozumiem, nie jest (nadal) ofertą sprzedażową.
Które to są te "szelaki"?
Czy można w takim razie gdzieś przenieść ten temat, zamiast go usuwać? Dzisiaj jeszcze dorzucę trochę płyt tutaj (okzało sie,że jeszcze babcia u siebie ma). Nie chce zaśmiecać forum a zapewne bedę miał jeszcze sporo pytań co do tego "zestawu".
Obywatel pisze:
05 wrz 2017, 01:28

Kilka polskich winyli nawet bym od Ciebie kupił, ale muszę to jeszcze raz przejrzeć jutro na spokojnie.
Cieszysz mnie :) Jak już będziesz wiedział, które Cię interesują daj mi znać a ja zrobię dokładniejsze zdjęcia.
kulfon pisze:
05 wrz 2017, 09:05
porób może jakieś paczki tematyczne i daj jakieś ceny

Zajmę się tym dzisiaj, a jakie miałyby to być tematyki?
Awatar użytkownika
kulfon
Posty: 42
Rejestracja: 18 maja 2016, 16:41
Kontakt:

Re: Czy jest w tym zestawieniu coś wartego więcej niż 1 zł?

#6

Post autor: kulfon »

na pewno szelaki i single osobno, a pozostałe możesz podzielić wytórniami / autorami, zależy jak bardzo się chcesz z tym bawić. Możesz też spisać wszystkie płyty / ocenić ich stan i sprzedawać pojedynczo
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41568
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Czy jest w tym zestawieniu coś wartego więcej niż 1 zł?

#7

Post autor: Wojtek »

Johnyyy, ale ja generalnie nie rozumiem Twojego problemu, stąd nawet nie wiem na jakich zasadach mielibyśmy tą dyskusję gdzieś utrzymywać.

Wynajdujesz teraz po rodzinie płyty. I chcesz je sprzedać, tak? No to zrób ofertę i czekaj na chętnego.

Ja tu widzę jedynie podchody do tego by jak najlepiej wycenić płyty, a jeszcze lepiej żeby ktoś to zrobił za Ciebie. Za friko.
Masz te płyty przed sobą, siadaj na dupie, przeglądaj sieć i się dowiaduj co dana płyta jest warta i gdzie.

Nie chce się? Nie masz czasu? Wystaw co chcesz na licytacji od złotówki to rynek sam to wyceni.
Proste jak budowa cepa. Tylko chytrzy ludzie tego nie rozumieją.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
johnyyy
Posty: 7
Rejestracja: 04 wrz 2017, 15:21

Re: Czy jest w tym zestawieniu coś wartego więcej niż 1 zł?

#8

Post autor: johnyyy »

Z początku chciałem się jedynie dowiedzieć czy to jest cokolwiek warte, tak jak napisałem w temacie. Teraz jak już wiem, że ktoś mógłby być zainteresowany jakimiś płytami z tego "misz-maszu" posiedzę nad nimi, podzielę na kategorie, albo twórców, jeszcze nie wiem i wystawię z osobna.
johnyyy
Posty: 7
Rejestracja: 04 wrz 2017, 15:21

Re: Czy jest w tym zestawieniu coś wartego więcej niż 1 zł?

#9

Post autor: johnyyy »

Wystawiłem płyty na olx zainteresowanych zapraszam na priv albo bezposrednio na olx-ie :D
https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-plyt ... d;promoted
ODPOWIEDZ