Kilka płyt

ODPOWIEDZ
LP77
Posty: 2
Rejestracja: 22 wrz 2011, 01:03

Kilka płyt

#1

Post autor: LP77 »

Witam , mam do sprzedania płyty winylowe,nast. tytuły : Single ----------------Gayga i Din-Ja ruchomy cel,Tonpress*Klaus Mitffoch-Jezu jak się ciesze,Tonpress*Black Slate-Rasta Reggae,Tonpress*I.Trojanowska i Budka Suflera-Nic za nic,Tonpres*Queen-Dragon attack,Tonpress*TSA-Wpadka,Tonpress*A Flock of Seagulls-Wishing,Tonpress*Rezerwat-Kuszący wir,Tonpress*NH3 Band-Need you, Tonpress*Porter Band-Fixin,Tonpress*Klaus Mitffoch-Tutaj wesoło,Tonpress*Kraftwerk – Pocket Calculator / Dentaku,EMI records* LP- -----------------Super power disco,Europa*Lombard-Szara maść,Savitor*Melodie z filmu Kabaret-Kabaret,Muza*Joy Division-Closer,Tonpress*Rolling Stones-rosyjskie wydanie-Melodia*Zeta – Eh-Ah-Oh,Metronome*Mazowsze,Muza*Eddy Grant-At his best,Tonpress*Juke Boy Bonner-The Legacy Of The Blues – Vol. 5*Memphis Slim The Legacy Of The Blues vol7*The Framus Five-Blues in soul,Supraphone*Jacek Kaczmarski – Krzyk ,Muza*Supermax – Electricity ,Ariola*DANCING PARTY--WIFON*Secret Service- Greatest hits,Wifon*Bitch Boys – Continental ,SOS recording*Tina Turner live in europe,Muza*Miles Davis -Tutu,Muza*Police -Regatta de blanc, A&M*Lombard – Śmierć Dyskotece! Muza*Frankie Goes To Hollywood – Liverpool , ros, Melodia*GREENPEACE . BREAKTHROUGH *Mighty Joe Young - 'Legacy Of The Blues vol. 4*PETER GREEN - PORTRAIT , Tonpress*Sweet Power - hits on 33 - 50 non-stop disco dancing hits,Arcade*James Brown – The Best Of James Brown ,Polydor *Ottawan-Carrere*MAANAM-Żądza pieniądza, WIFON*STEVIE WONDER - Looking Back,Motown Record*Jacek KACZMARSKI - ''Mury'' LP POLISH M WIFON.Jeśli ktoś z forumowiczów byłby zainteresowany którymś z tytułów prosze o kontakt na priv, prześlę foto.Pozdr.
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41604
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Kilka płyt

#2

Post autor: Wojtek »

Wysiadł Tobie klawisz Enter czy po prostu kiepskie kopiuj+wklej? :)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
LP77
Posty: 2
Rejestracja: 22 wrz 2011, 01:03

Re: Kilka płyt

#3

Post autor: LP77 »

sorry że tak napisane, ale samo spisywanie tego na komputer zajęło mi sporo czasu, a właśnie nie mam na to czasu.
ODPOWIEDZ