Wyprzedaż własnej kolekcji - warto zobaczyć ;)

Awatar użytkownika
Merrick
Posty: 1010
Rejestracja: 22 sie 2016, 22:02
Gramofon: Thorens TD-160 Super
Lokalizacja: Elbląg

Re: Wyprzedaż własnej kolekcji - warto zobaczyć ;)

Post autor: Merrick » 10 lut 2021, 14:58

Koncerty Mozarta pod Abbado cena OK bo też sprawdziłem
Thorens TD-160 Super, SME III, Hafler DH-220, Hafler DH-100, Dynaudio Audience 40, Bowers & Wilkins DM 603

https://www.discogs.com/user/Merrick-Pl/collection

adamgdansk
Posty: 293
Rejestracja: 17 paź 2017, 15:18

Re: Wyprzedaż własnej kolekcji - warto zobaczyć ;)

Post autor: adamgdansk » 11 lut 2021, 12:55

Polanie A Ty Pocałujesz Mnie (KAMLP20, nowa 2018) https://allegro.pl/oferta/polanie-a-ty- ... 0224612408
Genesis Seconds Out (EU'19 halfspeed nowa) https://allegro.pl/oferta/genesis-secon ... 0224636249
Klenczon The Show Never Ends (deluxe, 2020 nowa) https://allegro.pl/oferta/klenczon-the- ... 0224705565
Klenczon Trzy Korony (Kameleon 2014 mint-) https://allegro.pl/oferta/klenczon-trzy ... 0224743631
SKALDOWIE Nadejdziesz od strony mórz (deluxe LP) https://allegro.pl/oferta/skaldowie-nad ... 0224785978
Roger Waters Amused To Death (US'15 M-) 2x200g https://allegro.pl/oferta/roger-waters- ... 0224843208
Peter Gabriel Big Blue Ball (Classic Records '08) https://allegro.pl/oferta/peter-gabriel ... 0224822899
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

adamgdansk
Posty: 293
Rejestracja: 17 paź 2017, 15:18

Re: Wyprzedaż własnej kolekcji - warto zobaczyć ;)

Post autor: adamgdansk » 12 lut 2021, 14:18

A dziś opróżniam półkę z generalnie niesłuchanymi w ogóle płytami DEPECHE MODE!

Depeche Mode Black Celebration [UK STUMM 26] https://allegro.pl/oferta/depeche-mode- ... 0229362747
Depeche Mode Construction Time Again [UK'83 1PRSS] https://allegro.pl/oferta/depeche-mode- ... 0229323673
Depeche Mode Speak & Spell [UK'81 NM 1PRESS] https://allegro.pl/oferta/depeche-mode- ... 0229301748
Depeche Mode Playing The Angel EU'05 Mint- 1PRESS https://allegro.pl/oferta/depeche-mode- ... 0229212430
Depeche Mode Music For The Masses EU'07 Mint- DMLP6 https://allegro.pl/oferta/depeche-mode- ... 0229193985
Depeche Mode Some Great Reward [EU'07 Mint-] DMLP4 https://allegro.pl/oferta/depeche-mode- ... 0229179446
Depeche Mode Sounds Of The Universe ['09 Mint-] https://allegro.pl/oferta/depeche-mode- ... 0229058504
Depeche Mode A Broken Frame [EU'07 Mint-] DMLP2 https://allegro.pl/oferta/depeche-mode- ... 0229023880
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

adamgdansk
Posty: 293
Rejestracja: 17 paź 2017, 15:18

Re: Wyprzedaż własnej kolekcji - warto zobaczyć ;)

Post autor: adamgdansk » 15 lut 2021, 13:44

Lech Janerka Historia Podwodna (2018, Limited Ed.) https://allegro.pl/oferta/lech-janerka- ... 0239564023
Lenny Kravitz Are You Gonna Go My Way (2018, nowa) https://allegro.pl/oferta/lenny-kravitz ... 0239600453
Lenny Kravitz Mama Said (2018, nowa) https://allegro.pl/oferta/lenny-kravitz ... 0239640222
David Gilmour Rattle That Lock [EU'15 NM 1PRSS] https://allegro.pl/oferta/david-gilmour ... 0239670872
Maanam Miłość Jest Cudowna 1975-2015 (2LP NM) https://allegro.pl/oferta/maanam-milosc ... 0239683975
Clannad In A Lifetime (2020 2xLP Mint-) https://allegro.pl/oferta/clannad-in-a- ... 0239718762
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

adamgdansk
Posty: 293
Rejestracja: 17 paź 2017, 15:18

Re: Wyprzedaż własnej kolekcji - warto zobaczyć ;)

Post autor: adamgdansk » 19 lut 2021, 16:47

Peter Gabriel Shaking The Tree [UK'90 1PRSS EXC] https://allegro.pl/oferta/peter-gabriel ... 0411597467
Genesis Three Sides Live [HOL'82 NM] https://allegro.pl/oferta/genesis-three ... 0411577352
Sting The Dream Of The Blue Turtles [UK'85 NM] https://allegro.pl/oferta/sting-the-dre ... 0411531772
Lionel Richie Back To Front [EU'92 2xLP NMint] https://allegro.pl/oferta/lionel-richie ... 0411480971
Johnny Cash 16 Biggest Hits [2009 Mint-] https://allegro.pl/oferta/johnny-cash-1 ... 0411463176
Eric Clapton Slowhand [2012 nowa, folia] 35th Anni https://allegro.pl/oferta/eric-clapton- ... 0411438211
Sting ...Nothing Like The Sun [2016 nowa, folia] https://allegro.pl/oferta/sting-nothing ... 0411417330
Sting The Last Ship [2016 Mint-] https://allegro.pl/oferta/sting-the-las ... 0411401201
Sting Ten Summoner's Tales [2016 Mint-] https://allegro.pl/oferta/sting-ten-sum ... 0411371016
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

adamgdansk
Posty: 293
Rejestracja: 17 paź 2017, 15:18

Re: Wyprzedaż własnej kolekcji - warto zobaczyć ;)

Post autor: adamgdansk » 22 lut 2021, 12:31

The Beatles Abbey Road (2019 folia) Anniv Edition https://allegro.pl/oferta/the-beatles-a ... 0420728987
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

adamgdansk
Posty: 293
Rejestracja: 17 paź 2017, 15:18

Re: Wyprzedaż własnej kolekcji - warto zobaczyć ;)

Post autor: adamgdansk » 23 lut 2021, 10:28

Kolejne dziś dodane:
Jean-Michel Jarre Equinoxe Infinity [2018 mint-] https://allegro.pl/oferta/jean-michel-j ... 0424497816
Grzegorz Turnau Pod Światło [2018 mint-] https://allegro.pl/oferta/grzegorz-turn ... 0424508348
Akademia Pana Kleksa [1983 excellent+] https://allegro.pl/oferta/akademia-pana ... 0424541735
Edith Piaf The Very Best Of [1988 NM] https://allegro.pl/oferta/edith-piaf-th ... 0424557151
Vangelis Spiral [UK'77 NM 1PRSS] https://allegro.pl/oferta/vangelis-spir ... 0424586675
The Beatles White Album [2018 nowy/folia] https://allegro.pl/oferta/the-beatles-w ... 0425801782
Chris Isaak Forever Blue [US'15 mint-] https://allegro.pl/oferta/chris-isaak-f ... 0425816423
Chris Isaak Wicked Game [UK'91 NMint 1PRSS] https://allegro.pl/oferta/chris-isaak-w ... 0425828364
Elvis Presley 2nd To None [EU'03 Mint-] https://allegro.pl/oferta/elvis-presley ... 0425838886
Elvis Presley ELV1S 30 #1 Hits [EU'02 Mint-] https://allegro.pl/oferta/elvis-presley ... 0425877228
The Beatles Past Masters [EU'92 Mint- 2LP] https://allegro.pl/oferta/the-beatles-p ... 0425892590
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

adamgdansk
Posty: 293
Rejestracja: 17 paź 2017, 15:18

Re: Wyprzedaż własnej kolekcji - warto zobaczyć ;)

Post autor: adamgdansk » 24 lut 2021, 15:44

Kolejne płyty dziś wygrzebane z regałów i dodane:
Republika Nowe Sytuacje ('83 Mint-) 1PRESS Szwecja https://allegro.pl/oferta/republika-now ... 0450370731
Marek Grechuta & Anawa Anawa [2014 Mint-] https://allegro.pl/oferta/marek-grechut ... 0450345131
Manowar Kings Of Metal [EU'88 EXC+] https://allegro.pl/oferta/manowar-kings ... 0450326219
Dżem Cegła (2020, czerwony winyl, nowa) https://allegro.pl/oferta/dzem-cegla-20 ... 0450309705
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

adamgdansk
Posty: 293
Rejestracja: 17 paź 2017, 15:18

Re: Wyprzedaż własnej kolekcji - warto zobaczyć ;)

Post autor: adamgdansk » 02 mar 2021, 11:51

Mozart REQUIEM von Karajan [GER'87 NMint] https://allegro.pl/oferta/mozart-requie ... 0454270809
Chopin Pollini [GER'80 Mint- 3xLP] https://allegro.pl/oferta/chopin-pollin ... 0454252464
Bolero + Pictures At An Exhibition (von Karajan) [GER'81 NMint] https://allegro.pl/oferta/bolero-pictur ... 0454232205
Richter, Rachmaninov Piano Concerto (GER'97 Mint-) edycja CLEARAUDIO https://allegro.pl/oferta/richter-rachm ... 0454209237
Robert Elmore Bach On The Biggest (US 1958 NMint) https://allegro.pl/oferta/robert-elmore ... 0454186963
Moniuszko Straszny Dwór (1981 NMint 4xLP) https://allegro.pl/oferta/moniuszko-str ... 0454158711
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.