Paczka z płytami

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Myszor
Posty: 10451
Rejestracja: 30 paź 2014, 18:44
Gramofon: Składak
Lokalizacja: Wrocław

Paczka z płytami

#1

Post autor: Myszor »

Odkładam podwójne egzemplarze na półkę.
Się zbiera więc może ktoś reflektuje. Nie chce mi się tego sprzedawać na sztuki więc może cała paczka bym miał motywację do stania na poczcie.

Pink Floyd "Wish You Were Here" - remaster EU 2011, stan idealny nie licząc otarcia na białej kopercie zewnętrznej, jest czarny woreczek, pocztówka i kupon MP3. Stan NM.

Yes "Going For The One" - wydanie UK 1977, stan poligrafii jak i płyty bardzo dobry (to już mój trzeci egzemplarz) , sprzedaję tylko dlatego że wpadł japoniec z epoki

Yazoo "You and me both" - wydanie portugalskie z epoki. Strona A nie da się odtwarzać bo krzywo wytłoczyli (out of center). Strona B bez zarzutu.

Marillion "Clutching at straws" - wydanie UK 1987, coś mi w niej nie pasowało, nie pamiętam co, albo trzeszczy czasem albo przeskakuje w jakimś miejscu.

Supertramp "Famous last words" - wydanie A&M India z epoki, mam tę płytę chyba 30 lat i słucham, no ale zakupiłem 1press, trzeszczy ze starości.

Mike Oldfield "Discovery" - wydanie Jugoton z epoki 1984, też mam od nowości, też trzeszczy w cichych momentach ale słuchałem dzielnie aż nabyłem 1press. Przyznam ze zdziwieniem, że poza trzaskami wiele się dźwiękowo nie różni od oryginału.

Cena za całość 100 pln + przesyłka 11pln. Reklamacji nie przyjmuję ;)
Załączniki
pack.jpg
Awatar użytkownika
Deszatie
Posty: 344
Rejestracja: 24 lip 2018, 08:06
Gramofon: Technics SL-200K
Lokalizacja: Elbląg

Re: Paczka z płytami

#2

Post autor: Deszatie »

Zareflektuje ;) szczegóły na PW
Awatar użytkownika
trafalgar
Posty: 4048
Rejestracja: 03 mar 2015, 10:30
Gramofon: Kenwood KP 990
Lokalizacja: Kraśnik lubelski

Re: Paczka z płytami

#3

Post autor: trafalgar »

Za wcześnie poszedłem spać albo za późno się obudziłem.Tak czy siak spoznilem się. :) :)
ODPOWIEDZ