elac esg 795

witold
Posty: 24
Rejestracja: 20 mar 2026, 08:46
Gramofon: Sony ps x60
Lokalizacja: Gdańsk

elac esg 795

Post autor: witold »

Kupie igłę do wkładki elac ESG 795, ostrą, zamiennik mile widziany, ktoś już szukał, może ktoś gdzieś w szufladzie znalazł.
Awatar użytkownika
domibobi
Posty: 3206
Rejestracja: 26 wrz 2019, 06:13
Gramofon: Sony PS-X65
Lokalizacja: Kraków

Re: elac esg 795

Post autor: domibobi »

Ostre, że hej:
Screenshot 2026-06-02 at 08-29-57 Elac D-795 E Stylus DaCapo Audio.png
źródło: https://www.dacapoaudio.com/561-1734-El ... 00-group-e
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
analog: Sony PS X-65 / PreampDyskretniok / Onkyo A-8850 / Pylon Audio Pearl 27
cyfra: Tidal / Wiim Ultra / Onkyo A-8850 / Pylon Audio Pearl 27


Kilka szpargałów do sprzedania: viewtopic.php?f=59&t=21195
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 45284
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: elac esg 795

Post autor: Wojtek »

Pewnie już wiesz, ale do tej wkładki pasują wszystkie igły serii ESG.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
Wsparcie finansowe forum
witold
Posty: 24
Rejestracja: 20 mar 2026, 08:46
Gramofon: Sony ps x60
Lokalizacja: Gdańsk

Re: elac esg 795

Post autor: witold »

Wiem.
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 45284
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: elac esg 795

Post autor: Wojtek »

Wiele zależy od budżetu bo jak SAS za drogi to trzeba o czymś innym myśleć.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
Wsparcie finansowe forum
Awatar użytkownika
domibobi
Posty: 3206
Rejestracja: 26 wrz 2019, 06:13
Gramofon: Sony PS-X65
Lokalizacja: Kraków

Re: elac esg 795

Post autor: domibobi »

We wklejonym linku jest też opcja taniego eliptycznego Tonara. Ale pewnie możesz wskazać coś bardziej interesującego, jak tylko dookreślony zostanie budżet.
analog: Sony PS X-65 / PreampDyskretniok / Onkyo A-8850 / Pylon Audio Pearl 27
cyfra: Tidal / Wiim Ultra / Onkyo A-8850 / Pylon Audio Pearl 27


Kilka szpargałów do sprzedania: viewtopic.php?f=59&t=21195
witold
Posty: 24
Rejestracja: 20 mar 2026, 08:46
Gramofon: Sony ps x60
Lokalizacja: Gdańsk

Re: elac esg 795

Post autor: witold »

W grę wchodzi, tani eliptyczny Tonar.