Metal

ODPOWIEDZ
Mikołaj
Posty: 2
Rejestracja: 15 sie 2009, 18:20

Metal

#1

Post autor: Mikołaj »

Witam, kupię płyty winylowe z gatunku metal oraz hard rock. Kupią również Metal Hammery, najbardziej mnie interesują numery z lat '80 i '90. Wydania nie muszą być polskie.
Awatar użytkownika
zawisza2012
Posty: 6
Rejestracja: 14 lip 2012, 11:57

Metal

#2

Post autor: zawisza2012 »

Cześć. Mam na imię Grzesiek. Jestem z Bydgoszczy. Jeśli jesteś zainteresowany to mam na sprzedaż kilka płyt Heavy Metal, w dobrym stanie za rozsądną cenę. ( 35 zł za jedną+koszt wysyłki ).

Są to:

1. TSA - Heavy Metal World,
2. Hell COMES TO YOUR HOUSE,
3. HEELLOWEEN,
4. KING DIAMOND,
5. TURBO - Kawaleria Szatana,
6. TURBO - ALIVE.

Mój telefon: 694288577, e-mail: grzegorzsergot@interia.pl

Pozdrawiam.
Grzegorz - zawisza2012
Awatar użytkownika
zawisza2012
Posty: 6
Rejestracja: 14 lip 2012, 11:57

Re: Metal

#3

Post autor: zawisza2012 »

Jeśli cena Twoim zdaniem jest wygórowana zawsze możemy negocjować i dojść do porozumienia. Oczekuję Twoich propozycji cenowych. Pozdrawiam.
Grzegorz - zawisza2012
Awatar użytkownika
Greegoory
Posty: 140
Rejestracja: 16 lis 2011, 22:59
Lokalizacja: Kalisz

Metal

#4

Post autor: Greegoory »

Archeologiem powinieneś zostać : )
Muzyka to najlepszy język do poruszenia serc ludzi na całym świecie Jimmy Page
Darek

Re: Metal

#5

Post autor: Darek »

Mikołaj pisze:Witam, kupię płyty winylowe z gatunku metal oraz hard rock. Kupią również Metal Hammery, najbardziej mnie interesują numery z lat '80 i '90. Wydania nie muszą być polskie.
Co chcesz kupic? Mam sporo tego. Wszystkie odmiany metalu i rocka. W wiekszosci wydania UK/USA/Germany/Holland. Tloczenia orginalne i re-edycje.
Awatar użytkownika
greg
Posty: 145
Rejestracja: 13 lis 2010, 16:52

Re: Metal

#6

Post autor: greg »

Darek pisze:
Mikołaj pisze:Witam, kupię płyty winylowe z gatunku metal oraz hard rock. Kupią również Metal Hammery, najbardziej mnie interesują numery z lat '80 i '90. Wydania nie muszą być polskie.
Co chcesz kupic? Mam sporo tego. Wszystkie odmiany metalu i rocka. W wiekszosci wydania UK/USA/Germany/Holland. Tloczenia orginalne i re-edycje.
Mikołaj napisał ten post prawie trzy lata temu, pewnie już tu nie zagląda. Chyba, że się mylę.
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41637
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Metal

#7

Post autor: Wojtek »

Nie zajrzał tu odkąd napisał powyższy wpis także jak coś drodzy handlowcy to łapcie go na PW albo e-mail to może się odezwie.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Darek

Re: Metal

#8

Post autor: Darek »

Wojtek pisze:Nie zajrzał tu odkąd napisał powyższy wpis także jak coś drodzy handlowcy to łapcie go na PW albo e-mail to może się odezwie.
Szkoda ze zobaczylem date tego postu dopiero teraz :doh:
ODPOWIEDZ