Kupię płytę Oddziału Zamknietego (czeska reedycja z 2007r.)

ODPOWIEDZ
cezi
Posty: 166
Rejestracja: 25 gru 2011, 20:02

Kupię płytę Oddziału Zamknietego (czeska reedycja z 2007r.)

#1

Post autor: cezi »

Jak w temacie. Zdecydowanie kupię. Najlepiej nową, ale może być również używana w dobrym stanie. Interesuje mnie tylko reedycja z 2007 roku tłoczona w Czechach dla Polskich Nagrań. Na marginesie, gdyby ktoś miał taką płytę nie na sprzedaż, czy mógłym prosić o informację- czy nalepka w środku winyla rózni się od pierwszej edycji z 1983 roku.
Analogowe ucho
Posty: 174
Rejestracja: 20 lis 2012, 15:10

Re: Kupię płytę Oddziału Zamknietego (czeska reedycja z 2007

#2

Post autor: Analogowe ucho »

cezi pisze:Jak w temacie. Zdecydowanie kupię. Najlepiej nową, ale może być również używana w dobrym stanie. Interesuje mnie tylko reedycja z 2007 roku tłoczona w Czechach dla Polskich Nagrań. Na marginesie, gdyby ktoś miał taką płytę nie na sprzedaż, czy mógłym prosić o informację- czy nalepka w środku winyla rózni się od pierwszej edycji z 1983 roku.
http://www.polskienagrania.com.pl/ofert ... zamkniety/

Tutaj nie można kupić?
Ta płyta to zestaw nagrań od Sasa do Lasa. Różne sesje, różni muzycy. Bardzo kiepsko wyprodukowane nagrania. To składanka jest.
Reedycja winylowa gra, tak jak nigdy by nie zagrała pierwsza edycja na płycie winylowej, co nie znaczy że gra źle. Szkoda czasu i atłasu.
Awatar użytkownika
Winters
Posty: 2801
Rejestracja: 10 kwie 2011, 11:29
Lokalizacja: prawie Łódź

Re: Kupię płytę Oddziału Zamknietego (czeska reedycja z 2007

#3

Post autor: Winters »

Analogowe ucho pisze: Tutaj nie można kupić?
Gdybyś chociaż rzucił okiem na stronę, do której link podałeś, to byś zauważył, że ta płyta jest już niedostępna. Wytłoczyli tylko 500 sztuk i to było kilka lat temu. Wszystkie się rozeszły.
Analogowe ucho pisze:Szkoda czasu i atłasu.
Może Twojego tak, ale kolega już chyba zdecydował, co chce kupić, skoro zamieścił ogłoszenie.
cezi pisze:[...]czy nalepka w środku winyla rózni się od pierwszej edycji z 1983 roku.
W przypadku innych płyt z tej serii to są reprodukcje oryginalnych etykiet, więc wątpię, żeby w tym wypadku było inaczej.
DIOMEDES KATO
Analogowe ucho
Posty: 174
Rejestracja: 20 lis 2012, 15:10

Re: Kupię płytę Oddziału Zamknietego (czeska reedycja z 2007

#4

Post autor: Analogowe ucho »

Gdybyś chociaż rzucił okiem na stronę, do której link podałeś, to byś zauważył, że ta płyta jest już niedostępna. Wytłoczyli tylko 500 sztuk i to było kilka lat temu. Wszystkie się rozeszły.
Masz rację, nie zauważyłem, że płyta niedostępna. Mój błąd!
cezi
Posty: 166
Rejestracja: 25 gru 2011, 20:02

Re: Kupię płytę Oddziału Zamknietego (czeska reedycja z 2007

#5

Post autor: cezi »

Gdybyś chociaż rzucił okiem na stronę, do której link podałeś, to byś zauważył, że ta płyta jest już niedostępna. Wytłoczyli tylko 500 sztuk i to było kilka lat temu. Wszystkie się rozeszły.
Strona Polskich Nagrań była pierwszą do której uderzyłem. A płytę chcę zdecydowanie kupić. Jeszcze dwa miesiące temu błąkał sie egzemplarz na allegro, ale się rozszedł. Wracająć do okładki i etykiety: czy jest jakaś widoczna różnica (poza jak podejrzewam sztywnością okładki) w czcionce lub napisach między reedycją a oryginałem?


Cezi
Ostatnio zmieniony 08 gru 2012, 17:06 przez cezi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
krolix
Posty: 894
Rejestracja: 03 sie 2011, 00:39
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Kupię płytę Oddziału Zamknietego (czeska reedycja z 2007

#6

Post autor: krolix »

Analogowe ucho pisze: Ta płyta to zestaw nagrań od Sasa do Lasa. Różne sesje, różni muzycy. Bardzo kiepsko wyprodukowane nagrania. To składanka jest.
Nie wiem co Ty bierzesz, ale widzę, że kopie nieźle. :D Ta płyta to klasyk polskiego rocka, spokojnie się broni po tych blisko 30 latach. Jedyny zgrzyt to ostatni numer na pierwszej stronie i pierwszy na drugiej. Poza tym mucha nie siada. :)
cezi
Posty: 166
Rejestracja: 25 gru 2011, 20:02

Re: Kupię płytę Oddziału Zamknietego (czeska reedycja z 2007

#7

Post autor: cezi »

krolix pisze:Nie wiem co Ty bierzesz, ale widzę, że kopie nieźle. :D Ta płyta to klasyk polskiego rocka, spokojnie się broni po tych blisko 30 latach. Jedyny zgrzyt to ostatni numer na pierwszej stronie i pierwszy na drugiej. Poza tym mucha nie siada. :)
Poza tym to chyba jedyna polska rockowa płyta z lat 80-tych, która doczekała sie reedycji na winylu. A to chyba o czymś świadczy! Przy okazji ponawiam pytanie odnośnie różnic wizualnych między oryginalnym wydaniem a reedycją.

Cezi
Awatar użytkownika
Winters
Posty: 2801
Rejestracja: 10 kwie 2011, 11:29
Lokalizacja: prawie Łódź

Kupię płytę Oddziału Zamknietego (czeska reedycja z 2007r.)

#8

Post autor: Winters »

http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=28&t=2414

Czytałeś mój opis tych wydań? Oddziału Zamkniętego nie mam, ale płyty z tej serii mają cechy wspólne.
DIOMEDES KATO
cezi
Posty: 166
Rejestracja: 25 gru 2011, 20:02

Re: Kupię płytę Oddziału Zamknietego (czeska reedycja z 2007

#9

Post autor: cezi »

Winters pisze:
Czytałeś mój opis tych wydań? Oddziału Zamkniętego nie mam, ale płyty z tej serii mają cechy wspólne.
Tak czytałem, ale właśnie na nieszczęście tej płyty nie masz. Nota bene brawo za świetną recenzję.

Cezi
Awatar użytkownika
Kocewicz
Posty: 739
Rejestracja: 25 lip 2012, 19:12
Lokalizacja: Zgierz
Kontakt:

Kupię płytę Oddziału Zamknietego (czeska reedycja z 2007r.)

#11

Post autor: Kocewicz »

No i? Przecież stoi jak byk, że potrzebna reedycja.
Are you Shure?
rochlech
Posty: 19
Rejestracja: 06 gru 2012, 16:40

Kupię płytę Oddziału Zamknietego (czeska reedycja z 2007r.)

#12

Post autor: rochlech »

Nie we wszystkich pisze ze to reedycja - pdaje linki, pomagam, sam sprawdzić chyba możesz co ?
cezi
Posty: 166
Rejestracja: 25 gru 2011, 20:02

Re: Kupię płytę Oddziału Zamknietego (czeska reedycja z 2007

#13

Post autor: cezi »

rochlech pisze:Nie we wszystkich pisze ze to reedycja - pdaje linki, pomagam, sam sprawdzić chyba możesz co ?
Oczywiście to nie jest są wersje które mnie interesują. Allegro sprawdzam na bieżąco

Cezi
cezi
Posty: 166
Rejestracja: 25 gru 2011, 20:02

Re: Kupię płytę Oddziału Zamknietego (czeska reedycja z 2007

#14

Post autor: cezi »

Płyta po długim poszukiwaniu kupiona. Szczegóły na końcu tego wątku:

http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=28 ... 447#p44447

Cezi
ODPOWIEDZ