Dżem "Dzień w którym pękło niebo" U2 "Achtung Baby"

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
łysy
Posty: 135
Rejestracja: 15 lis 2011, 02:31
Lokalizacja: Londyn

Dżem "Dzień w którym pękło niebo" U2 "Achtung Baby"

#1

Post autor: łysy »

Dżem "Dzień w którym pękło niebo"
U2 "Achtung Baby".
Poszukuję tych dwóch LP w jakichś normalnych cenach. Odkupię lub zamienię. Chętnie wyjmę z półki nawet kilka LP za te dwie pozycje :pray:
muzyka, trawa, wódka, zabawa...
Awatar użytkownika
JacK
Posty: 2472
Rejestracja: 12 kwie 2011, 11:30
Gramofon: Kuzma Stabi S
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Dżem "Dzień w którym pękło niebo" U2 "Achtung Baby"

#2

Post autor: JacK »

Oj to będziesz tego musiał trochę wyjąć... Ja za te płyty zapłaciłem odpowiednio 200 i 70 zł. i się cieszyłem że w sumie tanio kupiłem. To tylko tak dla info bo narazie dobrze mi z nimi :) Jednak w sprawie U2 zapytam kolegi, też ją ma, może będzie chciał wymienić... Teraz słucha głównie smooth jazz-u co dość mocno ogranicza wymianę. Dam znać po niedzieli.
Kuzma Stabi S, Rega RB300, Dynavector DV - 10X5, Sonneteer's Sedley (first edition), AVM Competition, B&W CDM1NT
Awatar użytkownika
łysy
Posty: 135
Rejestracja: 15 lis 2011, 02:31
Lokalizacja: Londyn

Dżem "Dzień w którym pękło niebo" U2 "Achtung Baby"

#3

Post autor: łysy »

JacK pisze:Oj to będziesz tego musiał trochę wyjąć... Ja za te płyty zapłaciłem odpowiednio 200 i 70 zł. i się cieszyłem że w sumie tanio kupiłem. To tylko tak dla info bo narazie dobrze mi z nimi :) Jednak w sprawie U2 zapytam kolegi, też ją ma, może będzie chciał wymienić... Teraz słucha głównie smooth jazz-u co dość mocno ogranicza wymianę. Dam znać po niedzieli.
Ok, dzięki. 200 za Dżem?? :doh: Niedawno były dwa na allegro, jeden sprzedawał nasz kolega z forum i poszedł za ponad 200 (z autografami), drugi za ponad 100 zł. Jakby co to kilka LP z Jazzem też znajjdę :D
muzyka, trawa, wódka, zabawa...
Awatar użytkownika
radek229
Posty: 180
Rejestracja: 29 gru 2011, 15:23

Re: Dżem "Dzień w którym pękło niebo" U2 "Achtung Baby"

#4

Post autor: radek229 »

I od tamtej pory, chyba nikt na allegro nie widział tej płyty Dżemu... Łysy udało Ci się zdobyć tą pozycję?
Awatar użytkownika
łysy
Posty: 135
Rejestracja: 15 lis 2011, 02:31
Lokalizacja: Londyn

Dżem "Dzień w którym pękło niebo" U2 "Achtung Baby"

#5

Post autor: łysy »

radek229 pisze:I od tamtej pory, chyba nikt na allegro nie widział tej płyty Dżemu... Łysy udało Ci się zdobyć tą pozycję?
Taaak, udało mi się :dance:
muzyka, trawa, wódka, zabawa...
Awatar użytkownika
radek229
Posty: 180
Rejestracja: 29 gru 2011, 15:23

Re: Dżem "Dzień w którym pękło niebo" U2 "Achtung Baby"

#6

Post autor: radek229 »

Teraz ja będę poszukiwał, tylko gdzie, na allegro jak się pojawi to pewnie niezłą cenę osiągnie...
Awatar użytkownika
łysy
Posty: 135
Rejestracja: 15 lis 2011, 02:31
Lokalizacja: Londyn

Dżem "Dzień w którym pękło niebo" U2 "Achtung Baby"

#7

Post autor: łysy »

radek229 pisze:Teraz ja będę poszukiwał, tylko gdzie, na allegro jak się pojawi to pewnie niezłą cenę osiągnie...
Dzień w którym... kupiłem za 120 zł i to była totalna okazja, aukcja na kup teraz i wpadłem na nią minutę po wystawieniu. W drodze licytacji powinna osiągnąć jakieś 200-250 zł a Achtung.. 70-100 zł. Oczywiście zakładając że płyta Dżemu się w ogóle pojawi, to raczej rzadki okaz. :)
muzyka, trawa, wódka, zabawa...
Awatar użytkownika
radek229
Posty: 180
Rejestracja: 29 gru 2011, 15:23

Dżem "Dzień w którym pękło niebo" U2 "Achtung Baby"

#8

Post autor: radek229 »

200 to na pewno przekroczy jak tylko trafi się na licytacji. Może w jakimś pakiecie kiedyś się zaplącze. A tak w ogóle to było jakieś limitowane wydanie, że tak rzadko się trafia?
Awatar użytkownika
marcinmarkowski21
Posty: 31
Rejestracja: 28 cze 2011, 18:42
Lokalizacja: USA

Re: Dżem "Dzień w którym pękło niebo" U2 "Achtung Baby"

#9

Post autor: marcinmarkowski21 »

Wyslalem PW do kolegi łysego w sprawie plyty U2- Achtung baby
Awatar użytkownika
radek229
Posty: 180
Rejestracja: 29 gru 2011, 15:23

Dżem "Dzień w którym pękło niebo" U2 "Achtung Baby"

#10

Post autor: radek229 »

Teraz na allegro są 3 aukcje tego rzadkiego okazu, jak ktoś poszukuje. Ja już mam :D
ODPOWIEDZ