[Kupię] ACID DRINKERS"The State Of Mind Report" /SIEKIERA

ODPOWIEDZ
knag
Posty: 7
Rejestracja: 14 kwie 2010, 13:20

[Kupię] ACID DRINKERS"The State Of Mind Report" /SIEKIERA

#1

Post autor: knag »

Hej,

potrzebuję płyty, uszy me potrzebują - dla precyzji wypowiedzi - ACID DRINKERS "The State Of Mind Report".
Przy okazji "Nowa Aleksandrię" SIEKIERY, jak się znajdzie.
Chętnych do pozbycia się tegoż wydawnictwa zapraszam na priva.

Dzięki!
Awatar użytkownika
Pajdak
Posty: 230
Rejestracja: 06 mar 2011, 22:17
Lokalizacja: Błonie k/Warszawy

[Kupię] ACID DRINKERS"The State Of Mind Report" /SIEKIERA

#2

Post autor: Pajdak »

kto by nie chciał State Of Mind Report :D najbardziej poszukiwany winyl kwachów :D
Awatar użytkownika
Jaskier
Posty: 390
Rejestracja: 16 lis 2010, 22:19
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: [Kupię] ACID DRINKERS"The State Of Mind Report" /SIEKIER

#3

Post autor: Jaskier »

Pajdak pisze:kto by nie chciał State Of Mind Report :D najbardziej poszukiwany winyl kwachów :D
Ja. Bo już mam :lol: Doskonała płyta, chyba najlepsza w ich dorobku.
Awatar użytkownika
1968
Posty: 36
Rejestracja: 06 cze 2011, 10:26

[Kupię] ACID DRINKERS"The State Of Mind Report" /SIEKIERA

#4

Post autor: 1968 »

A ja mam! Piękny, różowy winyl. I do tego autografy z dedykacją na wkładce: Titusa, Popcorna, Litzy i Ślimaka. A do tego jeszcze ulotka z rozpiską trasy promującej album. Ostatnio nawet zastanawiałem się, czy nie wystawić tego na allegro, ale chyba pomysł musi dojrzeć. Jak pomysł dojrzeje, to wystawię jeszcze: Republikę (1991), T.Love (Pocisk miłości i Dzieci rewolucji 82-92) i Sex Bombę (To niemożliwe - żółty winyl).
Ciekawe, za ile by poszedł "State of mind..." z autografami?
Awatar użytkownika
krolix
Posty: 894
Rejestracja: 03 sie 2011, 00:39
Lokalizacja: Gdańsk

Re: [Kupię] ACID DRINKERS"The State Of Mind Report" /SIEKIER

#5

Post autor: krolix »

1968 pisze:
Ciekawe, za ile by poszedł "State of mind..." z autografami?
Prawdę mówiąc "płyty z autografami" omijam szerokim łukiem. Gdyby miały certyfikat autentyczności podpisu, to może byłoby inaczej a tak są to dla mnie po prostu okładki porysowane. :D
Awatar użytkownika
1968
Posty: 36
Rejestracja: 06 cze 2011, 10:26

[Kupię] ACID DRINKERS"The State Of Mind Report" /SIEKIERA

#6

Post autor: 1968 »

Omijaj więc dalej. Mam jednak pytanie: czy po podpisaniu płyty, czy czegokolwiek innego przez artystę po koncercie, mam po nocy szukać notariusza, który sprawdzi kapelę z dowodami osobistymi i przywali mi na płycie dodatkowo swoją pieczęć kancelarii notarialnej?

Zdaje się, ze trochę odbiegliśmy od tematu.
Awatar użytkownika
JacK
Posty: 2472
Rejestracja: 12 kwie 2011, 11:30
Gramofon: Kuzma Stabi S
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: [Kupię] ACID DRINKERS"The State Of Mind Report" /SIEKIER

#7

Post autor: JacK »

Ja też z małym OT. Cenię sobie autografy lub dedykacje które sam zdobyłem, takie kupione nie znaczą nic, pomijając możliwość oszustwa przez sprzedającego w takim autografie nie ma za grosz emocji, z niczym pozytywnym mi się nie kojarzy.
Na eBay np. są pewne reguły sprzedaży autografów.
http://pages.ebay.pl/help/policies/autographs.html
Kuzma Stabi S, Rega RB300, Dynavector DV - 10X5, Sonneteer's Sedley (first edition), AVM Competition, B&W CDM1NT
Awatar użytkownika
1968
Posty: 36
Rejestracja: 06 cze 2011, 10:26

[Kupię] ACID DRINKERS"The State Of Mind Report" /SIEKIERA

#8

Post autor: 1968 »

Pewnie, że autografy zdobyte osobiście, zwłaszcza z dedykacją są bardzo cenne. W przypadku Acidów zabrałem na koncert (w małym klubie) dwa winyle. Ten drugi to Dirty Money, Dirty Tricks. Miałem okazję pogadać (i nie tylko ;) ) z kapelą przed i po koncercie. Robiłem też zdjęcia na koncercie. Na jednym z nich (te zdjęcie zrobił kolega) jestem z Titusem, a w ręce mam wspomniany egzemplarz Dirty Money... Kilka lat później również miałem przyjemność bycia na koncercie Acidów. Tym razem Titus podpisał mi zdjęcie (te na którym stoimy razem + Dirty Money...), oraz cały zespół podpisał mi plakat. Litzy już wtedy nie było (Perła grał), a była to trasa promująca Broken Heart. Aha, w przypadku obydwu płyt są podpisane WKŁADKI z tekstami, a nie okładki.
Awatar użytkownika
Jaskier
Posty: 390
Rejestracja: 16 lis 2010, 22:19
Lokalizacja: Bielsko-Biała

[Kupię] ACID DRINKERS"The State Of Mind Report" /SIEKIERA

#9

Post autor: Jaskier »

Autograf (choć nie jestem ich zwolennikiem) to rzecz na tyle osobista, że nie chciałbym się jej pozbyć.Ja gdybym miał go na na płycie, nawet nie myślałbym o jej sprzedaży.

P.S. Faktycznie, trochę nie na temat dyskusja, widzi mi się osobny wątek... :whistle:
Awatar użytkownika
krolix
Posty: 894
Rejestracja: 03 sie 2011, 00:39
Lokalizacja: Gdańsk

Re: [Kupię] ACID DRINKERS"The State Of Mind Report" /SIEKIER

#10

Post autor: krolix »

1968 pisze:Pewnie, że autografy zdobyte osobiście, zwłaszcza z dedykacją są bardzo cenne. W przypadku Acidów zabrałem na koncert (w małym klubie) dwa winyle. Ten drugi to Dirty Money, Dirty Tricks. Miałem okazję pogadać (i nie tylko ;) ) z kapelą przed i po koncercie. Robiłem też zdjęcia na koncercie. Na jednym z nich (te zdjęcie zrobił kolega) jestem z Titusem, a w ręce mam wspomniany egzemplarz Dirty Money... Kilka lat później również miałem przyjemność bycia na koncercie Acidów. Tym razem Titus podpisał mi zdjęcie (te na którym stoimy razem + Dirty Money...), oraz cały zespół podpisał mi plakat. Litzy już wtedy nie było (Perła grał), a była to trasa promująca Broken Heart. Aha, w przypadku obydwu płyt są podpisane WKŁADKI z tekstami, a nie okładki.
I OK. Ale dla mnie, potencjalnego nabywcy, te autografy to wada oferowanego ewentualnie do sprzedaży wydawnictwa. Jeśli jeszcze byłby tam jakiś certyfikat autentyczności (bo "podpisy" każdego muzyka mogę machnąć w kilka chwil ;) ), to może bym to przełknął, ale zdecydowanie wolałbym kopię bez żadnych dorobionych napisów. ;)

Kiedy byłem nastolatkiem udało mi się dostać autografy prawie całego Iron Maiden. Teraz nie dałbym sobie popisać żadnej płyty, a tamte dwa albumy... hm, patrzę z sentymentem na to, jakim kiedyś byłem szczeniakiem, dla którego liczyły się podpisy paru ludzi, w sumie nie wiadomo dlaczego. ;)
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41593
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

[Kupię] ACID DRINKERS"The State Of Mind Report" /SIEKIERA

#11

Post autor: Wojtek »

Panowie, nie przesadzajcie już z tym OT.
1968 założył wątek na temat autografów na płytach, tak więc jak coś to przekierujcie gadkę tutaj.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
ODPOWIEDZ