Kupię płyty Grand Funk Railroad!!!

Darek

Kupię płyty Grand Funk Railroad!!!

#16

Post autor: Darek »

kane87 pisze:Wujek google
nie wpisuje w wyszukiwarke "ebay, gemm czy amazon", ale ty gdybys wpisal to napewno by ci pokazalo sporo pozycji, ale najlepiej na forum - niech szukaja po co mam sie meczyc. Juz 2 raz podpowiedzi z mojej strony nie zobaczysz
kane87
Posty: 22
Rejestracja: 10 paź 2011, 12:36

Re: Kupię płyty Grand Funk Railroad!!!

#17

Post autor: kane87 »

ale najlepiej na forum - niech szukaja
Wydawało mi się że to poniekąd cel tego forum ale może Ty wiesz lepiej
Juz 2 raz podpowiedzi z mojej strony nie zobaczysz
Nie wiem jak to przeżyję :pray:
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41604
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Kupię płyty Grand Funk Railroad!!!

#18

Post autor: Wojtek »

kane87 ma poniekąd rację. Chyba nie po to zamieścił ogłoszenie w dziale giełdy forumowej, żeby ktoś podrzucał linki do różnorakich ofert z sieci.
Tutaj raczej liczy się na handel wśród użytkowników forum :)

Jeśli się mylę to mnie popraw kane87.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
JacK
Posty: 2472
Rejestracja: 12 kwie 2011, 11:30
Gramofon: Kuzma Stabi S
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Kupię płyty Grand Funk Railroad!!!

#19

Post autor: JacK »

Sam się zastanawiałem czy nie podrzucić linków w temacie, ale mi się nie odechciało, formuła forum jest otwarta i każdą odpowiedź byle w temacie można uznać za zasadną. kane87 widać jednak podpowiedzi nie chce...
Kuzma Stabi S, Rega RB300, Dynavector DV - 10X5, Sonneteer's Sedley (first edition), AVM Competition, B&W CDM1NT
kane87
Posty: 22
Rejestracja: 10 paź 2011, 12:36

Re: Kupię płyty Grand Funk Railroad!!!

#20

Post autor: kane87 »

JacK, dokładnie o to mi chodzi. Z amazon , ebayów itp umiem korzystać i wiem, że płyty tam są wszelakie. Ale po co mam coś ściągać zza oceanu, skoro "być może" ( kto pyta nie błądzi) ma ją któryś z forumowiczów. Gdyby każdy był samowystarczalny to trzeba by wszystkie społeczności zlikwidować
Darek

Kupię płyty Grand Funk Railroad!!!

#21

Post autor: Darek »

Wojtek pisze:Chyba nie po to zamieścił ogłoszenie w dziale giełdy forumowej, żeby ktoś podrzucał linki do różnorakich ofert z sieci.
Jakos nie widze tam wzmianki pytajacej czy ktos ma do sprzedania ;) Zbyt ogolnikowe pytanie. Jesli ktos sie pyta (j.w. kupię płyty grupy Grand Funk Railroad szczególnie pierwsze 5)
kane87 pisze:Wydawało mi się że to poniekąd cel tego forum ale może Ty wiesz lepiej
Chyba celem forum jest wymiana informacji i pomaganie innym itd. Chyba ze wiesz lepiej
kane87 pisze:Nie wiem jak to przeżyję
Napewno. Jesli nawet ktos podsyla ci linki gdzie sa plyty to nie narzekaj, bo ktos poswiecil czas aby poszukac i nie wie czy sprawdzales i na jakich serwisach. Twoja odpowiedz byla troche nie na miejscu
kane87
Posty: 22
Rejestracja: 10 paź 2011, 12:36

Re: Kupię płyty Grand Funk Railroad!!!

#22

Post autor: kane87 »

to nie narzekaj,
Co ??? Śmieszny jesteś człowieku
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41604
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Kupię płyty Grand Funk Railroad!!!

#23

Post autor: Wojtek »

kane87 pisze:Co ??? Śmieszny jesteś człowieku
Ej ej, spokojnie towarzysze, nie ma co się frustrować o takie byle co ;)

Nastąpiło nieporozumienie. kane87 zaczynając ten wątek ewidentnie liczył na to, że ktoś z forumowiczów może ma coś do zbycia z interesujących go płyt.
Pozostali chcieli go wspomóc w poszukiwaniach zamieszczając różne oferty z sieci, ale kane87 nie chciał i nie chce tego typu pomocy.

Tak więc jak dla mnie wszystko jest jasne i nie ma co się obrażać na siebie. Tym bardziej nie ma sensu pomagać na siłę, jeśli ktoś tego typu pomocy nie chce.

Ogłoszenie tak czy siak wisi i jeśli nie teraz to za jakiś czas może się trafi ktoś z pierwszymi płytami Grand Funk na sprzedaż ;)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
DonDingo
Posty: 94
Rejestracja: 05 kwie 2013, 06:37
Gramofon: Thorens TD - 150
Lokalizacja: Szczecin

Kupię płyty Grand Funk Railroad!!!

#24

Post autor: DonDingo »

Mogę sprzedać taką - Capitol C 054-580
Załączniki
Dround Fuk Railord.jpg
ODPOWIEDZ