Pomoc w prezencie

Tematy wspólne dla wszystkich gatunków muzycznych
ODPOWIEDZ
Dolin
Posty: 1
Rejestracja: 21 cze 2015, 13:17

Pomoc w prezencie

#1

Post autor: Dolin »

Witam, ojciec dostał niedawno prezent od przyjaciela, mianowicie adapter do płyt, jest wielkim fanem i posiada ich wielkie ilości. Słucha wszystkiego od Elvisa, po polskie czerwone gitary. Zbliża się dzień ojca i chciałbym kupić mu jakieś płyty, coś orginalnego, będę wdzięczny za podpowiedzi. Proszę również, żeby były to propozycje, które będę mógł znaleźć w zwykłym sklepie muzycznym ( mam ich kilka w Katowicach ) Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41654
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Pomoc w prezencie

#2

Post autor: Wojtek »

Skoro wiesz jaką muzykę lubi to przejdź się do sklepu i kup coś co jest dostępne i pod jego gusta.

Nie wiem też jak rozumieć "coś oryginalnego". Skoro ma już sporo płyt to jest też ryzyko że kupisz coś co już ma (poza nowościami) :)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
chudy_b
Posty: 4008
Rejestracja: 05 lis 2013, 14:54
Lokalizacja: Wólka

Pomoc w prezencie

#3

Post autor: chudy_b »

Awatar użytkownika
Myszor
Posty: 10483
Rejestracja: 30 paź 2014, 18:44
Gramofon: Składak
Lokalizacja: Wrocław

Pomoc w prezencie

#4

Post autor: Myszor »

Jak nie ma Dark side of the moon to w MM jest fajna reedycja w środku z plakatami, naklejkami, kuponem na mp3. Dobre wydanie i jakość. I jest reedycja Breakout "Blues". Bardzo zacnie nagrana. Zakupiłem sobie na Dzień Ojca bo kiedyś byłem małym chłopcem, hej :)

Dodatkowo możesz zakupić w ikea ramki i oprawić mu jeden z plakatów z tej płyty Floydów. Na pewno będzie to oryginalne. I wygląda fajnie na ścianie.
Załączniki
image.jpg
ODPOWIEDZ